В памет на Мишел Коцев !

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията В памет на Мишел Коцев !

зрънцето ЛЮБОВ

#26 Re: к

2014-04-14 16:16

#9: Кап. Петко Войвода - к

така и в случая с тези дето пушат трева,родителите не знаят ли..,чак накрая когато стане нещо лошо с него започваме да търсим вината в другия,азащо не я търсим в самите нас -РОДИТЕЛИТЕ,защо изоставихме децата си,защо се изнервихме и ние и не ги изслушваме,защо не споделяме с тях като с приятели,ЗАЩО.Ето че ние сме си виновни нали

 

тати

#27 Re:

2014-04-14 16:20

#17: тттт -

Така и аз казвах на този ненормалник дето щеше да ми згази детето-все убииство нали

 


Гост

#28

2014-04-19 00:20

Как е възможно да се случват такива неща? Според мен всичко идва от семейството и от това как те въспитават родителите ти , какви ценности са ти дали и научили .Питам къде са родителите на непълнолетния извършител? Ок.всички сме преминали през тинейджаска възраст и сме правили различни бунтове и така нататък но все пак не сме станали убийци нали; Така че каквито и оправдания да се представят не мисля че има оправдание за извършеното! И това че максималната присъда е до 8 години е като подигравка за младежа загубил живота си по този извратен начин ! Моите съболезнования на близки ,родители и приятели ....
Tisho

#29

2014-04-23 11:19

Доживотен затвор за тоя мизерник, и нека всеки изминал ден от живота му да вижда само решетки и мръсното си съществуване надупен в затвора !!! Да му е черен живота както почерни близките и приятелите на Мишел !!!!

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-05-02 14:34



Гост

#31

2014-06-27 09:50

Не познавах момчето, но искрено съчувствам на близките му ! За съжаление живеем в такава държава, в която ако имаш пари законът не важи :( Всеки трябва да си понесе последиците !
misheto

#32 V pamet na mishel

2015-03-28 06:27

Nqmam dumi da ubiesh chovek da lejish 2 godini i da si na svoboda sled tova mi tozi chovek shte si ubiva na vseki 2godini hora dokato e jiv a toa moje da sa nashite deca ne trqbva ta da ostanat taka ako tova momxhe izleze na svoboda shte napavi nqkoi ubiec koito shtleji pone 20god zaradi nego


Гост

#33

2015-06-10 05:29

Майка съм на момчето,бях на делото присъдата е 7 години лишаване от свобода подлежи на обжалване но едвали ще получи максималното така, че се включвам и аз към вашата петиция.Вече сме много уморени от това да се водят едвали не безмислени дела едвали ще има кой знай какъв резултат и моят глас за това но е утеха..........