В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста

Ivana

#76 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-03-20 21:09

#74: - Re: Re: Re: Re:

Ти как дефинираш "мутра",недебилни интелигенте?Искаш да кажеш,че както вървиш по пътя,някой изскача от някъде и почва да те млати?Айде сиктир,много ще ме извиниш!Аз знам за едни други,които както си стоиш и те убиват,щото курвенската им сродница се почувствала неначесана.Пфффф...не евроатласнтика е виновен.Ела да те заведем в Шчиприя да ти покажем тие,дето им викаш "мутри".Щото не може да наричаш някого педал и да не ядеш бой,ама не може и да си пиеш пиенето,и да те убиват!Разумеш?


Гост

#77 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-03-20 21:20

#76: Ivana - Re: Re: Re: Re: Re:

Да кажем, че аз Не подкрепям нарко дилъри, сводници, биячи, хора склоняващи момичета доброволно или насила към проституция и убийци. А човека когата защитавете беше всичко това! Айде лека нощ от мен! :)

Ivana

#78 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-03-20 21:33

#77: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Чудесно!Аз пък не подкрепям нагли курви,пияни докторя  и убийци!Не,че нещо,но гореспоменатите от теб неща са с по-малка Или никаква престъпна тежест от убийство!(склоняване към проституция от десетина години нема...те сами си търсят работа)Изобщо...избивайте си комплексите другаде и не тормозете роднините на момчето!


Гост

#79 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-03-20 21:41

#78: Ivana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Като не искат да ги тормозат роднините какво вдигат врява? След като си знаят що за инфантил са отгледали?

Нана

#80 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-03-20 21:54

#79: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Чешайте си езиците другаде много моля!! Тук за пореден път се подчертава, никой не ви иска негативното и злобно мнение. Престанете да тормозите близките му!!! Хайде стига му повдигахте кокалите!!!!

То бива, бива, това вашето вече мина всякакви граници, вие нали сте били от сутрин до вечер с него та всичко знаете....АМАН


Гост

#81

2014-03-20 22:16

Prosto nqma kakvo da kometiram mnogo ni e shibana darjavata.zakoni nqmali za vinovnizite ne znam........ubixa mlad chovek zaradi edna prishtqvna na nqkakva si tatina pikla.ne moje dase razminat s edin domashen arest.....podkrepqvam vo zashtoto poznavax niki i beshe chudensen chovek za tova trqbva da si izlejat nakazanieto i to iskam da e mnogo jestoko
В памет на Ники

#82

2014-03-20 22:19

Грях е, когато хората се радват на смъртта на едно момче, наложило му се да си изкарва парите като охранител, грях е, когато пишат и приказват кой какво заслужава, защото само Господ може да решава, а не някакви злобни и видно безпощадно, обществено-опасни хора. Защото тези-убийците може да убият всеки, които по някакъв начин е достигнал полезрението на онова момиче. Не е гаранция, че утрешния ден няма да убият и следващия, който не й е обърнал внимание…
До всички радващи се:
Хора, вие също имате приятели, деца и деца на ваши приятели. Но вие нямате СЪРЦЕ, вие може да имате здраво и живо тяло, но душата ви я няма. Да се радват само, защото на едно младо момче му е лепнат етикет „охранител” и да се изразяват така безумно и извън всякаква човечност. Това не е поредният криминално убит бандит, а е едно красиво момче погубено заради прищявките на едно разглезено, лигаво, обсебено момиче! Нейните родители безпощадно убиха момчето, което тя обичаше заради нейните ЛЪЖИ ЛЪЖИ ЛЪЖИ. Сама знае истината е дано един ден осъзнае, че тя е убийца, макар и не пряка!
Възмутен

#83

2014-03-20 22:22

Не мога да повярвам колко безсърдечни и лоши са станали хората- да се радват, че е убито едно младо красиво момче.... Ще страдате за думите си някой ден- Господ гледа.

Гост

#84

2014-03-20 22:27

Бяхме в един клас, лавиихме си пред блока, познавам го от дете не беше лош както го описват много ме е яд за него! :/ :( още не мога да повярвам. Подкрепям ви. Също така не вярвам Ники да е претиснявал това момиче. Пък и дори, да го е направил да помислим малко трябвало ли е да го убиват.!!!? Да отнемат човешки живот .!? Не е това начина да защитиш децата си какъв пример им даваш по този начин.

Гост

#85

2014-03-20 22:39

И аз мисля, че много е тъжно и страшно. Тъжно и страшно е колко много прости и неграмотни хора защитават един престъпник. Много е тъжно и страшно наистина....И не се радвам за смъртта на младото момче, но ако беше там където си му е мястото(затвора), ако родителите му бяха дали добро възпитание, ако....има страшно много ако..Никога нямаше да се стигне до тук.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-03-20 22:46


MTM

#87

2014-03-20 22:46

Някога бил добро момче. След това Галеви го направили главорез, харесало му и се посветил на идеята да мачка и унижава. При една от поредните му гаври хората не издържали, решили да защитят честта си, сбили се, и в мелето той си получил заслуженото. Напълно справедлива развръзка.

Гост

#88

2014-03-20 22:48

409 души са подписали тази петиция. Подписалите петицията са от 317 различни IP адреса.
NL

#89 Re: за ваше сведение не сме неграмотни аз живея в Лондон И уча Бизнес и Мениджмънт.

2014-03-20 22:50

#85: -  

 

NL

#90 Re: и съм единствената в класа с шестици ... Как представям скапаната ни Държава.?

2014-03-20 22:51

#88: -  

 

V.D

#91

2014-03-20 22:53

Az ne poznavam momcheto,no sam saprichastna kam makata na rodnini,priqteli i blizki.Nikoq maika ne zaslyjava da pogrebe deteto si dori da e bilo nai-loshoto.Nikoi nqma da tragne da bie nqkoi bez prichina.Ne moga da povqrvam shto za hora sme stana li.AZ MISLQ CHE NA TEZI HORA MQSTOTO IM E V ZATVORA.AKO VSICHKI TRAGNEM DA SE YBIVAME DO KADE SHTE STIGNEM,ZAREDI PRISHTEVKITE NA NQKAKVA PIKLA,DETO NAI-VEROQTNO E BILO OTHVARLENO OT MOMCHETO I SE CHYDI KAKVO DA NAPRAVI.NEZNAM KAK SPI SPOKOINO SLED KATO ZARADI NEQ E OTNET CHOVESHKI JIVOT.SMQTAM CHE V TAQ DARJAVA TRQBVA DA IMA DEISTVASHTI ZAKONI,KOITO DA SE PRILAGAT,A NE DA BADAT SAMO NAPISANI.ODVRATENA I POGNYSENA SAM OT CQLATA TAQ IZTORQ.A NA TEZI,KOITO MOMCHETO NE IM E BILO PRIQTNO MOGA DA KAJA CHE MQSTOTO VI NE E TYK.
Даниела

#92

2014-03-20 23:00

За съжаление хората, които мразят това момче мислят, че всички, които го подкрепят са "ку*ви" или други "мутри", както и "пикли на 15г". Ами не, не сме такива. Има хора, които имат сърца, други знаят какво е да загубиш близък човек по нелеп начин. Всеки уважаващ себе си човек ще се съгласи, че ако бе станало обратното, убиеца щеше да бъде наказан и в затвора. Защо трябва да има разделение? И какво от това, че са лекари, прави ги недосегаеми ли? А вас мразещи хора Ви съжалявам. Съжалявам Ви, че сте толкова ограничени и злобни !!! Напуснете петицията и заливайте с помията себе си!

Дупница

#93

2014-03-20 23:00

Извадете си главите от дупките и се осъзнайте- ПОЧИНАЛ Е ЧОВЕК! Убиха младо момче и то най-вероятно ще е безнаказано. А вие разказвате неверни легенди и осквернявате паметта му! От всички, които се радват на смъртта на Николай не се прочете да казва, че Карастоянови са невенни! Значи според вас е редно убийци, независимо на кой да бъдат на свобода! В такъв случай се прегледате, определено не сте наред!!! Няма грам човещина във вас!!! Мир на праха му!
NL

#94

2014-03-20 23:00

Абе защо само се ядосвам тук няма да се оправим гадна държава гаден народ злобен .! Няма да се оправим не трябва и да си помисля за връщане .! И в чужбина има сякви мутри , наркодилъри , но за убийство няма прошка бе Ей хора кои сте вие че да решавате и казвате кои да умре и кой да живее.! Само Бог може да съди ! За това България е зле щот народа се е побъркал.! В Лондон знаете ли кво стана преди 3 год . Война защото полицай уби младо момче наркодилър.! Ма толкова ви Акъла на вас .! Злобари Животни.!
:/

#95

2014-03-20 23:12

Дори и след смъртта, продължавате да му завиждате на това какъв човек е: смел, решителен, мъжкар!
Познавам Ники от много години и се гордея, че сме били приятели и че сме могли да разчитаме един на друг! Съжалявам, че повече никога няма да срещна човек като него!!! Жалко е, че страната ни е премаселена с злобни и криещи се мижетурки....
Krasi

#96

2014-03-20 23:14

Dojivotna prisuda za ubiicite na Niki !

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-03-20 23:25



Гост

#98

2014-03-20 23:31

.....

Гост

#99

2014-03-21 00:16

не проумявам как може да защитавате убийци?! Малоумни ли сте? За това държавата е на такъв хал. 
Йорданова

#100 До всички, подкрепили петицията

2014-03-21 02:34

Мили приятели, моля ви игнорирайте незначителните субекти, коментиращи тук и се концентрирайте върху сериозните задачи - натиск върху институциите, контакти с медиите, втвърдяване на позициите! Балоните Марковски ще се спукат, ако наистина се обединим! Да не губим повече време с тийнейджъри, лично мен, неграмотната, защита на дисертация ме чака, но преди това искам да видя убийците на Николай в затвора!