В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста

Убийците в затвора

#201

2014-03-23 18:56

Протест ще има още един, но няма да бъде извънреден и през седмицата! 30 човека, от които всеки един го уважава и обича! Едва ли някой от нас не би искал и 30 човека да го подкрепят дори след смъртта!!!

Гост

#202 Re:

2014-03-23 19:20

#201: Убийците в затвора -

Потърсете много спешно  психиатрична помощ!!!


Гост

#203

2014-03-23 20:42

Razbirase che e taka , no trqbvat mnogo poveche hora za da ima efekt , koito ima vazmojnost trqbva da podkrepi Niki i blizkite mu s prisastvie , zashtoto e vajno ...

Гост

#205 Re: Re:

2014-03-23 21:06

#199: - Re:

Да страх ви е всички, но не от сем.Карастоянови или от някой друг бияч. А от тава да застанете пред думите си защото всички сте едни мишки


Гост

#206

2014-03-23 21:32

Преди три дни качих петицията ви в туитър, странно е защо нямам нито един фав...За мен обаче не е странно, защото там хората имат изградена ценностна система и принципи. Та да попитам каква е вашата ценностна система и какви са принципите Ви след като 20г. вече търпите (това е едно цяло поколение израснало сред) рекетьори, трафиканти, сутеньори и убийци ?


Гост

#207

2014-03-23 21:59

Оффффффф Напусни няма място тук за такива , като теб... Хайде отивай си в туитър.


Гост

#208 Re:

2014-03-23 22:05

#207: -

Защо? Сложен ли е въпросът ми? Аз мога много бързо да ти отговоря на него.

Anna Yordanova

#209 Re:

2014-03-23 23:06

#206: -

Tuk stoi SAMO edin vypdos: Kogato s pylnoto syznanie za deqnieto si ubivash edin chovek, kyde e mqstoto ti ? Vednyj zavinagi v tazi prokleta dyrjava trqbva da zapochne da se razdava spravedlivost! Ako si ubiec- mqstoto ti e v zatvora pri ostanalata utaika na obshtestvoto!


Гост

#210

2014-03-23 23:25

# 208 Nikak daje ne ti e slojen vaprosa taka , kato ti cheta neshtata daje si prekaleno elementaren za da osaznaesh , kakvo ni e na nas ....

Гост

#211 Re: Re:

2014-03-23 23:56

#209: Anna Yordanova - Re:

Именно за това Ви питам на какви стълбове формирате ценностната си система? За мен на първо място е здравето (на мен и близките ми). После е семейството ( И ако някой се опита да посегне на него убивам на място). Третият стълб е яката работа за да подсигуря приличнен доход. Като под работа нямам в предвид това да се занимаваш с незаконна дейност и да нямаш един работен ден в трудовата си книжка. И върху тази основа уча и възпитавам и децата си.  А Вие?


Гост

#212

2014-03-24 11:21

Ako nqkoi posegne na semeistvoto Vi , ima hilqdi nachini da se razberete s nego , a i mnogo zavisi v kakva forma shte posegne , ako vseki tragne da ubiva kakvo bi se sluchilo nakade shte otide tozi svqt nie sme hora proumeite go badete saprichastni ne sme divi zverove .
анонимен

#213

2014-03-24 12:12

не познавам момчето но никой няма право да отнема човешки живот и то толкова жестоко
питам за въпросното семейство с прякор кавгите то ако те са достойни граждани би било редно да са известни с друг прякор а не с този и честно казано ми омръзна да се възползват от миналото на момчето и непрекъснато да завират на преден план дипломите си никъде не е казано че едното може да изключи другото може да си добър професионалист и в случая убиец ако не греша човек който отнема живота на друг се нарича УБИЕЦ
анонимен

#214

2014-03-24 12:53

в едно предаване доста нахално и елементарно звучаха думите на майката на това момиче позволи си да задава въпрос за семейните отношения на това момче мисля че е редно да погледне първо своите а що се касае до речника на покойника не знам но за въпросната фамилия едва ли има някой който не е чувал- просто отиваш на кафе те сядат в същото и правят всички присъстващи слушат
за какъв страх говореше след като тази фамилия винаги са били фактор в града а и който го е страх не посещава заведение в което ходи Николай има достатъчно такива но явно няма достойнство и го преследва би било редно някой да и обясни че не винаги любовта е споделена и че това момче не и е даденост
а все ми се струва че след като парадира за високо ниво и възпитание е редно да го оправдаят в дни на траур къде отиде страха в дъщеря и след като е била засечена по дупнишки нощни заведения то в този момент ако не прояви уважение към починалия то да беше се замислила че по нейна вена в ареста са най близките и хора явно тя празнуваше онова което се разчу още на вторият ден от тяхното задържане че ще бъдат освободени на 20 а то вече е факт

Гост

#215

2014-03-24 13:26

Много малко хора мислят преди да плюят. ТуК се гледа Николай какъв е бил. Хората са злобни,не мислят ,че не са застраховани. Не осъзнават явно ,че тук се протестира срещу постъпка. Не може да седнеш на заведение и някой да влезне и да те убие. Момчето не го познавам. За първи път чувам за него, и какъвто и да казват че е бил не може така да постъпят към него. И то само защото някаква си пикла е искала да бъде забелязана.

И нека тези, на които им е все едно ,че живеят между убиици, да не пречат в борбата на нас, които не искаме да живеем между такива!

Гост

#216

2014-03-24 14:21

Как така тогава защитавате някого когото не познавате? Според мен също така не е редно и да ви дърпат в заведение, да ви обиждат и да ви заплашват, че бъдещата ви професия ще е проституция. А всички добре знаем, че паричките и скъпите возила на доброто и красиво момче са от сутеньорство и рекет.

Гост

#217

2014-03-24 14:38

Това явно Вие го знаете. Мен не ме интересува кой от къде има пари за возила. Знам обаче ,че подрастващите девойки са готови на всичко за да бъдат забелязани от такива момчета...както в случая.А относно заведението...всички се питат какво е правила там. И не разбирам защо не си насочите злобата на друго място,а не тук,където има роднини и близки на това момче.
И не е задължително да познаваш някой за да имаш мнение по въпроса!!!!

Елеонора

#218 Re: Re:

2014-03-24 15:43

#202: - Re:

Знаете ли Г-не/Г-жо, според мен Вие имате нужда от помощ!! Няма логично обяснение, за човек ,който не е съгласен с нещо, а именно с петицията и въпреки всичко се вре тук, чете кометарите и си дава мнението....Вие май също като Владимира действате, неприятно ви е нещо или някой, но следите постоянно новините...Е това логично ли е ? Нормално ли е? На мен нещо като не ми изнася, не се занимавам!!! Така,че хайде не влизайте тук повече!

Йорданова

#219 До #150 Стойчева

2014-03-24 16:00

Извънредно грешен извод, Стойчева! Най-добрата и интелигентна част от населението има гражданска позиция, изразява я ежедневно, затова посещава платформи като http://www.peticiq.com/ и не разделя света на Facebook и Twitter. Хайде със здраве и работете повече върху себе си!
Анна Йорданова

#220 Re: Re: Re:

2014-03-24 17:51

#211: - Re: Re:

Първо, да отбележа, че здравето не може да бъде част от ценностна система, защото това е не е принцип, на който лежи моралът на деден човек, така че ако започнете да дефинирате по- правилно изявленията си няма да е никак лошо.
Второ, както вече отбелязах, единитсвеният въпрос, който стои на дневен ред е: КОГАТО ОТНЕМАш ЧОВЕШКИ ЖИВОТ С ПЪЛНОТО СЪЗНАНИЕ КАКВО ДЕЯНИЕ ИЗВЪРШВАШ, КЕДЕ Е МЯСТОТО ТИ В ОБЩЕСТВОТО?
И трето, версията,че убийството е извършено, заради накърнена чест и изречени думи от страна на Ники е за такива като вас, които нямат достатъчно разум в главата си за да проумеят, че това са измислици, спекулации и жалки опити за това да се даде някакво приемливо измерение на извършеното от тези ЖИВОТНИ!


Гост

#221

2014-03-24 17:56

Толкова сте тъпи и прости, без никаква ценностна система и морал, че не си заслужава да се занимавам повече с вас. Останете си със здраве и успех в начинанието Ви.

Гост

#222 Re: Re: Re: Re:

2014-03-24 18:14

#220: Анна Йорданова - Re: Re: Re:

Човек, не се хаби, не те разбира изобщо какво говориш, то мисли, че ценностната система се яде.. Такива като вас са отдавна напуснали Бг ако и вие не сте.


Гост

#223

2014-03-24 21:16

България,а не Америка е страна на не-ограничените възможности
к.

#224 Обичaме Ники

2014-03-25 09:04

Кaто е бил изрод хaйде с името си нaпишете, че вaс е пребил изнaсилил и тн. Нaли преди ви е било стрaх, е сегa вече нямa от кaкво. Много лесно е с фaлшиви имен дa пишете той уби еди колко си хорa, преби еди колко си и дa си прaвите истории достойно зa фентъзи филм. Aз по същaтa логикa могa дa кaжa, че Кaрaстоянови имaт във вилaтa си стaя зa мъчение и тaм сa убили 342 души, но нямa дa кaжa именaтa им, въпреки, че ги знaя под списък. Нормaлни ли сте ???!!?!!? Не лъжете, не петнете името нa Ники. Aко говорите нещо, кaжете го с докaзaтелствa и именa, или зaмълчете !!! Ние от другa стрaнa имaме докaзaтелствa зa убийство !!! Имaме видеозaписи, свидетели и четворнa експертизa !!!!!!!!

Гост

#225

2014-03-25 11:01

# 224 Bravo tochno i qsno 1000 pati se povtori i se kaza , koito vliza samo s cel da huli i da plue po Niki nqma mqsto tuk , no te ne razbirat ot duma imam chuvstvoto , che sa programirani poluidioti da pishat edni i sashti zlobni komentarche . Zavistta im kam Niki e golqma , to se vijda , no vie bedni zlobni dushichki kolkoto i da pluete kato nego vtori nqma - krasivo kato angel momche i vatreshno s dobro sarce .