Да запазим Трявна автентичен възрожденски град!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Да запазим Трявна автентичен възрожденски град!

Христо Тотев
Авторът на тази петиция

#26 Re:

2014-01-22 10:06

#25: -

Aко на Вас ви харесва в този вид или сте сляп,или без вкус или на комисионна...


Гост

#27 Re: Re:

2014-01-22 12:00

#26: Христо Тотев - Re:

Въпросът беше защо никой не застана с лицето си и мнението си вчера на четенето на общинския бюджет където присъстваха и кметове, общинска администрация и съвет плюс медиите? Не съм изказвал мнение харесва ли ми или не?

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-01-22 12:27



Гост

#29

2014-01-22 12:27

Трябва да се направи нещо.Но не е това.!
Христо Тотев
Авторът на тази петиция

#30

2014-01-22 12:28

и все пак изкажете мнение,одобрявате ли "звук и светлина" в този му вид?

Гост

#31 Re:

2014-01-22 14:02

#25: -

Щом сте били слушател на кметското мероприятие по бюджета ,значи сте му поддръжник и следователно знете какво отговаря кмета :

-" това е проекта и трябва да се спазва...."

- " не искам да чувам роптане против проекта..."

или подобни работи..


Гост

#32

2014-01-22 15:33

да,присъствах на четенето на бюджета, поддръжник не бих казал, че съм поддръжник на коя и да е ли1ност на тревненската полити1еска сцена в момента,просто по - голямата част от хората подписали петицията, изразяват силна гражданска позиция само във ФБ, но не и реално на живо()изключения винаги има), а относно дали ми харесва - не бих казал, че е толкова лошо... Относно какво отговаря г-н Кмета,не отговаря винаги по този начин... от опит говоря, а ако сте убедени че отговаря само по този начин, следователно и това мероприятие е безпредметно
Христо Тотев
Авторът на тази петиция

#33 Re:

2014-01-22 15:56

#32: -

Петицията след определен период от време ще бъде разпечатана и предадена на кмета,мнението на 200-300(дай боже и повече)човека мисля,че ще има по голяма тежест,та Ви приканвам да се присъедините към нас и да подпишете петицията.


Гост

#34 Re:

2014-01-22 16:44

#32: -

Не е трудно да се отговори на въпроса защо в един малък град ,хората не застават директно срещу управляващите.Смисъла от подписката е да се види колко са хората против.Иначе вярно, че няма да има никакви последици -проекта е към края си и не може да се промени.Друг е въпроса ,че когато се правеше не се допускаха промени.Но самия проект ,както и всички други по европейски програми са на 90% безмислени./Естествено за някой фирми са 100% далавера/.Достатъчно е да си отговарим на въпросите:

1.С  какво тия проекти доближиха жителите на Трявна до европейските стандарти ?

2.С какво се подобриха условията за работа ,бизнес ,живот?

3.Откриха ли се и колко работни места ..и т.н....

 

Христо Тотев
Авторът на тази петиция

#35 Re: Re:

2014-01-22 16:52

#34: - Re:

Тук не сте прав,явно не членувате в някои от групите във фейсбук защото щяхте да сте на ясно ,че пари не са давани още и няма да бъдат дадени докато не бъде променено "шоуто" в този му вариант не ,че е гаранция ,че следващия ще е по добър....относно трите точки посочени от Вас ще се радвам да чуя възгледите Ви за това какво трябва да се направи за да има развитие по тези точки,относно проекта,ако и след  доработването е същата цигания лично се наемам да направя всичко което се сетя то никога да не бъде пускано.Аз съм тревненец и се гордея с това и като такъв няма да позволя подобни гаври със символите на града.Сега очаквам вашите предложения и градивна критика,надявам се...

 

Христо Тотев
Авторът на тази петиция

#36 Re: Re: Re:

2014-01-22 16:55

#35: Христо Тотев - Re: Re:

И между другото имам честа да познавам Драгомир Иванов от дете и единствено това,че по стечение на обстоятелствата живея и работя в софия нямам възможноста да присъствам на заседанията,иначе нямам никакви притеснения да си изкажа мнението пред когото и да е,и не на последно място заставам зад коментарите си със собственото си име за разлика от Вас...

 


Гост

#37 Re: Re: Re:

2014-01-22 17:14

#35: Христо Тотев - Re: Re:

Мога да се обзаложа ,че с някои изменения всичко ще бъде прието, както се приемаха и много други части от проекта.Подписал съм с името си ,но тук няма да изляза с него ,тъй като мога да навредя на колеги , защото работим във фирма имаща много близка работа с проектите.Може да се сетите че отблизо познавам изпълнението им. Или както казваше бай Иван  "..половината пари ще ги откраднат нашите , а другата половина вашите началници.."

Александра Иванова
Трявна

#38 Re:

2014-01-22 17:15

#25: -

За разлика от вас, ние поне имаме честта да си застанем зад имената! Така че, хайде да не се обиждаме на тема "мишки", защото много добре виждаме кой точно се крие и къде. В крайна сметка поне веднъж си сведете главите и признайте, че сте направили грешка...Не е чак толкова трудно!


Гост

#39

2014-01-22 17:20

Дано, пожелавам успех! Но лично моето мнение е твърде песимистично, скиптично и не знак да го нарека още, но смятам че ще бъде успех ако се съберат и 200 гласа... А за Александра да имена, но не се изправята лично, госпожице. Успех на начинаниет още веднъж, дано не остане само на хартия :)
Александра Иванова
Трявна

#40 Re:

2014-01-22 17:22

#39: -

И как според вас да се изправя, след като от общината не давате особено думата на който и да било?

Христо Тотев
Авторът на тази петиция

#41 Re:

2014-01-22 17:24

#39: -

щом за по малко от 48 часа имаме 130 подписа все до 200 ще стигнат за седмица...


Гост

#42

2014-01-22 17:32

ами как ли ? точно на такива обществени мероприятия, на които по -трудно може да се избагя, ако имате същия хъс и амбиция няма как да не отговорят на въпросите..
Христо Тотев
Авторът на тази петиция

#43 Re:

2014-01-22 17:37

#42: -

ще ни,много сме силни сме!не е точния пример при тази политическа ситуация но да си припомним какво пише на сградата на парламента...

 


Гост

#44

2014-01-22 17:41

и не ме разбирайте погрешно, не съм застанал на ничия позиция, просто както казах известна част от подписалите петицията са силни само във ФБ.. друго си е на живо, там си проличават нещата
Христо Тотев
Авторът на тази петиция

#45 Re:

2014-01-22 17:51

#44: -

Ако не сте на ничия позиция нямате мнение,ако нямате мнение...лека вечер...

 


Гост

#46

2014-01-22 17:57

Абсолютно неподходящо , такова светлинно шоу правеше Жан Мишел Жар преди 30г. Пълен кич. Незнам кога е планирано, предложено, гласувано и прието това НЕДОРАЗУМЕНИЕ!
Христо Тотев
Авторът на тази петиция

#47 Re:

2014-01-22 18:21

#46: -

Моля Ви се...Жан мишел Жар е естет...


Гост

#48

2014-01-22 18:24

аз нямам позиция,но това не означава, че липсва мнения,различавайте нещата,лека вечер
Светлана Станева

#49 Re:

2014-01-22 19:35

#25: -

Мишките не посочват имената си, както е видно, страхът ги тресе!  Лесно е да си анонимен и отворен!  Може би Вие, г-н/г-жо Мишок,  не знаете, че не всички в този град и тази държава сме общински и държавни служители! На някои от нас се налага да работим ежедневно, по всяко време от денонощието, и на много фронтове, и с ненормирано работно време, и да се съобразяваме с много фактори в работата си, за да оцелеем физически, за да има и някаква промишленост в Трявна например, и няколко работни места повече. Има сайта на Общината, медии, които да ни осведомят, а разчитаме на управляващите града да му служат вярно и достойно, за каквото са избрани и за каквото им се плаща! И стоим гордо зад имената си, за разлика от плъхове като Вас, макар, че сте недостойни за учтивата ми форма!


Гост

#50

2014-01-23 00:37

Uvajavam jelanieo da se napravi ne6to za grada ni, no ne e zaduljitelno da kopirame ne6to, koeto ne se vpisva v ob6tata kartina. Bi trqbvalo da se gleda po-globalno na ne6tata i da se "vslu6vame" v duha na rodnotot ni mqsto.
Izvinqvam se 4e ne pi6a na kirilica, no ne se poddurja ot komputura mi