ЗА КАСИРАНЕ НА ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ от 12 Май 2013

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ЗА КАСИРАНЕ НА ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ от 12 Май 2013

Глухарче

#101 Петиция за касиране на изборите

2013-05-19 07:39

Подкрепям напълно! Няма да бъде никога нормална държава, ако не пратим завинаги в историята комунистите!
гост

#102 КАКВО СЕ КАНЯТ ДА НАПРАВЯТ БСП,ДПС,АТАКА

2013-05-19 07:41

КАКВО СЕ КАНЯТ ДА НАПРАВЯТ БСП,ДПС,АТАКА

ЦИТАТ:

Славето Тонева
ХОРА БЪДЕТЕ ВНИМАВАТЕЛНИ

Случайно до мен достигна информация каква ще е програмата на бъдещото програмно правителство:
1. Да се продължи с оплюването на Бойко Борисов, Цветан Цветанов и ГЕРБ въобще.
2. Немедленно да се създаде Народен съд по примера на същият съд след 09.09.1944г.
3. Да се даде приказ на този съд и на прокуратурата да се разстрелят всички активисти на ГЕРБ, като преди това се въведе наново смъртно наказание.
4. ДАНС с помощта на братската руска служба ФСБ да издири всички 1000000 българи, гласували за ГЕРБ и да ги интернира в Сибир да строят пътища за компенсация на загубите от непострояването на АЕЦ "Белене".
5. Да се разпредели националното богатство на страната в съотношение 8-5-3 между БСП, ДПС и Атака и да се разпредели между олигарсите им.
6. При възникване на народни вълнения и протести, виж точки 2, 3 и 4.
Харесвам · · преди около час

Гост

#103

2013-05-19 07:49

Това че СтаниШеф-ове, Болни Лидери и наМестановци се изолират от победителите в изборите, по никакъв начин не означава, че тези победители са изолирани от хората.

Гост

#104

2013-05-19 09:21

Държа на реда и законността независимо от партийната окраска.
Защото утре ако така вървим няма да има закони,а с много словесна еквилибристика ще ни се замазват очите.Това е вече преживяно по времето на " прекрасния реален социализъм".ЗАКОНЪТ и неговото реално прилагане над всичко.Докога в нашата страна закона ще се счита за врата в полето.

Гост

#105

2013-05-19 10:32

Надявам се да има касиране на изборите защото неискам пенсионерите и циганите да ми решават бадештето

Гост

#106

2013-05-19 10:32

Недопустимо е да се позволи на БСП и ДПС да управляват България. Срам и позор за Волен Сидеров. Той предаде своите съмишленици на ДПС.
Жалко за децата ни. Европа ше затвори вратите си за България.

Гост

#107

2013-05-19 10:38

Къде изчезнаха дясно мислищите хора???Не съм член на Герб,но искам нови избори,на които да имаме предствители и на десните партии! Толкова много хора останаха без представители в парламента,заради голямата манипулация в дена за размисъл!

Гост

#109

2013-05-19 11:43

На тези избори е очевадно купуването на гласове от БСП и ДПС,а също и манипулацията от партия Лидер върху миньорите и заплахите към тях и техните семейства!Тези избори за мен не са честни и прозрачни!В деня за размисъл разни институции и персони нарушиха мълчанието с определена цел!
РОДОЛЮБЧО

#110 Re: КАКВО СЕ КАНЯТ ДА НАПРАВЯТ БСП,ДПС,АТАКА

2013-05-19 14:22

#102: гост - КАКВО СЕ КАНЯТ ДА НАПРАВЯТ БСП,ДПС,АТАКА 

Ха-ха, бе вие всички герберастчета ли сте толкова малоумен "матриял" бе?? Ти в кой клас си бе пешкир? Не че не ми харесва точка 2, щото не виждам как тая държава ще се отърве от множащите се като мухи малоумници като теб, дето ощ гащите не може да си вдигнеш сам, пък си почнал политиката да коментираш!!! Ей за това е зле държавата ни - защото такива като теб и мутрагена, на който си се надурил, прекалено много си повярвахне че ставате за нещо!!! Хайде да ти изпреваря елементарната реакция на елементарното ти мозъче - твърдо "ЗА" съм точки 2 и 3 да се приложат към всички партии, управлявали ни след 1944 година ... нищо че герберастите бяха най-нагли и най-неграмотни - тъй че ... не съм комунист - аз съм БЪЛГАРИН!!!

 


Гост

#111

2013-05-19 17:56

Да унищожим Предателите на България!
Гост

#112 Re:

2013-05-19 18:05


Гост

#113

2013-05-19 18:37

Towa bqha nai-mrasnite i opetneni ot komunistite izbori

Гост

#114 Касиране

2013-05-19 20:12

"Касирането на изборите е конституционна процедура, измислена от демократичния свят и не би могла да бъде обявена отнапред за опасна. На мен не ми харесва идеята да бъдат изолирани хората, които гласуваха за тази политическа сила, която спечели изборите, без да могат да намерят и частичка в програмата за управление, което да им носи вътрешно удовлетворение, каза вицепрезидентът. Тези хора трябва да намерят себе си в една бъдеща програма, за да бъде стабилно правителството, иначе няма да има политическо дълголетие."
Вицепрезидент Маргарита Попова, пред "Нова телевизия".

Гост

#115 Касиране

2013-05-19 21:04

„Партийните лидери нямаха право да говорят в деня за размисъл.Този ден внушаваше на българите страх от преврат, страх от отлагане на изборите и едностранна кампания. В България в предизборния ден имаше не просто говорене",
Георги Марков,бивш конституционен съдия

Гост

#116 Касиране

2013-05-19 21:06

"Начинът, по който тройката печели изборите, говори, че те оттук нататък пред нищо не биха се спрели само и само да постигнат своите цели. Действително е бил извършен преврат в държавата и предстои правителство на политическия Франкенщайн от българския преход"
Методи Андреев, бивш председател на Комисията по досиетата

Гост

#117 Касиране

2013-05-19 21:09

"В сряда и четвъртък ние водехме с 8-9% според социологическите проучвания. След случилото се в деня за размисъл подкрепата ни спадна значително. Беше подменен вотът на избирателите. Записано е ясно, че в деня за размисъл политическата агитация е недопустима. Ние ще сезираме и европейските институции с всичките доказателства, с които разполагаме."
Цветан Цветанов, бивш министър на вътрешните работи

Гост

#118 Касиране

2013-05-19 21:11

"БСП винаги следва един и същ сценарий - на дестабилизация и конфронтация, винаги когато властта се изплъзва от ръцете й. А тя е партията, която дирижира катастрофите и неуспехите на промяната в България"
Александър Йорданов

Гост

#119

2013-05-19 21:51

Аз искам касиране на изборите.Нямаше ден за размисъл ,а само заплахи и обиди към една единствена партия .от всичко това ГЕРБ загуби не по - малко от 6-7 процента

Гост

#120 Re:За касиране на парламентарните избори от 12 Май 2013 Re:

2013-05-19 22:59


Гост

#121

2013-05-20 04:31

Brawo ,4e ste se setili da naprawite tazi petitsia za da se 4ue glasa ni za sprawedliwost.Izborite bqha upora4eni ot BSP DPS i nai -ve4e ot glavniq prokuror ,kojto w denia za razmisal ,po anonimen signal re6i da atakuwa i obvini GERB w naru6enie absoliutno neosnovatelno i zapya v hor s provokatsiite na gnusnsta kom.partiq BSP+DS.Kam tqh se prisaidini i DPS .Naru6en e zakonaza izborite,naru6ena e demokratsiata ni li4no ot gl.prokuror Tsatsarow.Iskame kasirane na izborite ,to4no po tazi pri4ina.

Гост

#122

2013-05-20 08:05

Разпространявай във фейсбук профилите си петицията!

Гост

#123 Re: Касиране

2013-05-20 11:31


Гост

#124

2013-05-20 11:33

Подкрепям цитирането от Александър Йорданов - гост 118

Гост

#125

2013-05-20 14:07

Zaduljitelno e,pri sluchay sum go otstoqval-da izrineme be milichki,da izhvurlim genniqt bokluk ,mutiralite hipohondrici,nujdaeshti se edinstvenno ot narkotika Vsq vlast nami,kaputi,koito dori sa lisheni ot prividniqt po kom.vreme moral!