ЗА КАСИРАНЕ НА ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ от 12 Май 2013

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ЗА КАСИРАНЕ НА ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ от 12 Май 2013

bakumba
Гост

#26

2013-05-17 15:42

Причината да подкрепя петицията е, че на практика доказано корумпирани и провалили се не един път партийни структури /БСП и ДПС/, въпреки изборните резултати в които народа ясно си е показал мнението, въпреки загубата им в тези избори, се гласят да правят кабинет!... Какъв беше смисъла на тези избори, щом избираме едни, а ще ни управляват съвсем други?!... Всички тези дебили, като разбеснели се псета лееха на ляво и на дясно компромати и интриги, и никой не се сети поне веднъж да се обърне към гласоподавателите. Къде им бяха дебатите, къде са им програмите, къде са гаранциите за носене на пряка и индивидуална отговорност на тази паплач. Дотолкова са улисани в стремежа си да се докопат отново до държавната баница, че тотално ни забравиха. За тях явно не съществува народ и данъкоплатци. Вариантите са два, или касиране и ново провеждане на избори, за да им се навре в лицето какво мисли за тях българския избирател, или да бъдат пометени тотално и за винаги. Няма кой да ги чака месец, три или година за да им гледаме сеира. Наиграха се 24 години, стига вече! Съставянето на кабинет от политическа групировка, непредставляваща победителят видно от изборните резултати, е подмяна на вота на гражданите, и откровено престъпление спрямо народа и държавността!


Гост

#27

2013-05-17 15:55

Закона е закон, защото трябва да се спазва! Н 11.05.2013г изборния кодекс беше грубо потъпкан и нарушен! Аз, като гражданин на Република България, искам политическите партии и медиите да спазват законите на държавата!Когато не ги спазват, трябва да си понесат наказанията!
bakumba

#28

2013-05-17 15:55

Що се отнася до г-н. Цацаров, имам ужасните опасения че пред него бившия главен прокурор Филчев, ще изглежда като ангел небесен. Дано не съм прав, но поне за сега, натам отиват нещата.

Гост

#29

2013-05-17 16:03

Може би скоро ще ни се наложи да правим петиция и за искане на оставката на Цацаров.
А защо БСП , ДПС и АТАКА не искат нови избори ?... Ами защото ще трябва пак да плащат за същите гласове.
Катерина София

#30

2013-05-17 16:42

Моля всички да помогнат да се даде гластност на тази петиция за да се чуе нашето мнение.

Стига са ни тъпкали, стига са ни манипулирали, стига интриги, компромати, задкулистни игри, подмолни тактики и активни мероприятия. ПИСНА НИ!!! Този път няма да им мине номера. ИСКАМЕ СИ БОЙКО. Само той не един път е доказвал че може да носи отговорност и да се вслушва в гласът на народа, и най вече милее за България.
Разберете че трябва да се обединим, иначе нашата прекрасна родина никога няма да стане нормална държава. Докато има такива като Станишев и неговата Анадолска компания, които през всичките тези години освен да дърпат Българиа назад и да оправят себе си, друго не са вършили, няма как да се отлепим от дъното!

Нека им кажем ДОСТАТЪЧНО и нека им докажем че НАРОДА е по-силен от всичко!!!


Гост

#31

2013-05-18 02:19

Неможе да продължава така!
Таня

#32

2013-05-18 06:18

Възпитаниците на Политбюро и Държавна сигурност много добре знаят как се манипулира общество, вот и медии, така че, никой да не ги надуши и те да излязат героите! Те подкупват хората като им казват, че са от Герб, веднага пускат сигнал за злоупотреба, и така хем вълкът сит, хем агнето цяло- ББ и Герб са омаскарени, а другаря Станишев и турците са герои! Джордж Оруел е описал похватите на Партията подробно в 1984 ! А тези прословути бюлетини НИКЪДЕ НЕ СЕ ДОКАЗА, ЧЕ СА НА ГЕРБ! Това се внуши от медиите, турците и комунистите и то в деня за размисъл! Затова искаме касиране!

Гост

#33

2013-05-18 08:16

Мисля,че искането е справедливо и най-правилното .

Гост

#34

2013-05-18 08:57

България категорично избра да бъде управлявана от ПП ГЕРБ! Това, което се случва е подмяна на вота!

Гост

#35

2013-05-18 09:02

Чакаме организация, за да насметем комунетата и фесовете още от първия ден!

Гост

#36

2013-05-18 09:20

Мракобесието се завръща. Хора, бдете!
Антон

#37

2013-05-18 09:34

Докъде стигнахме, да подменят вота на хората и със зъби и нокти да драпат към властта тези комунисти и турци! Ей хора осъзнайте се, накъде сме тръгнали, какво става?! Ако не дай си боже стане така че тези застанат на чело на държавата, на първия им работен ден излизаме и ги помитаме завинаги!!! Щв видят те колко сме и какво можем

Гост

#38

2013-05-18 09:48

Ако не се касират изборите,значи,че в България законите не означават нищо!7милиона станахме свидетели на групо потъпкване на деня за размисъл и се сега искат да ни кажат,че това,което сме чули и видели не е престъпление!А какво е???Г-н Главен прокурор,щом сте заели този пост трябва да играете роля на пощенска кутия,искате неискате за това ви се плаща,а не да ми се правите на ощипана госпожичка!

Гост

#39

2013-05-18 10:04

Аз предпочетох да не ми се вижда името в интернет пространнството,защото истински се страхувам от репресии!Незнам къде видяха господата комунисти 4 години страх и полицейщина,но сега тепърва ще видим с тяхното управление!Да видим ако има протести колко добри ще се окажат полицаите и дали изобщо ще ни позволят да протестираме!!!

Гост

#40

2013-05-18 10:08

Мисля, че е по-добре да се касират изборите, вместо протестите срещу съставяне на правителство от коалицията Атака-ДПС-БСП да прерастнат в гражданска война.

Гост

#41

2013-05-18 10:32

Усещате ли как набира сили тътенът на народния гняв? На улицата този път в защита на демокрацията ще излязат повече хора, отколкото на паметния Голям син митинг на 7 юни 1990 г. България има нужда от истинско ново начало! Стига лъжи и червена демагогия!

Гост

#42

2013-05-18 10:54

Надявам се, че изборите ще се касират, за да не се повтаря това опорочаване.

Гост

#43

2013-05-18 10:57

оставката на цацаров е най малкото нещо което може даизмие срама и подмолието на българските институци ,смятайте от 11 май в българия няма закони и ни чакът бурни протести ако не и гражданска война ,само да се угоди на главния капо който си лежи и следа от накоя вила край витоша

Гост

#44

2013-05-18 11:01

Ситуацията наистина е подобна на тази от 14век, корупция, много войводи, алчна администрация, но който не помни историята непременно ще я повтори.....Тази мисъл ме влудява!.......

Гост

#45

2013-05-18 11:03

Резултатите ще са много пп различни... Едва ли дпс ще налеят толкова паро за бусове и гладове, както бсп :)))
ПТИЧКАТА

#47

2013-05-18 11:18

КАСИРАНЕ НА ИЗБОРИТЕ

Гост

#49

2013-05-18 11:33

Опитах да разпространя адреса на петицията,в няколко новинарски сайта,но без успех!За съжаление модераторите не допускат!За сметка на това във Фейсбук съм споделила връзката!Успех!

Гост

#50

2013-05-18 11:38

Изборите трябва да бъдат касирани, заради опороченият предизборен ден, заради пренебрегваните на законите, заради преднамерено омаскаряване на една политическа сила. Трябва да има върховенство на закона за векиго и за всичка. Другото е анархия.