Съд за участниците в линча над Октай Енимехмедов

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Съд за участниците в линча над Октай Енимехмедов

днес

#26

2013-01-25 12:26

Аз видях две престъпления,както и целия български народ.За едното прокуратурата реагира моментално,а другото г-н Кокинов оправда публично.Но наглостта не стигна дотук-медии,политици и съд коментират само и единствено 'политическия атентат' с надеждата друга топ новина да измести обществения интерес и всички ние да забравим какво видяхме.Защо никой не попита какви са резултатите от съдебно медицинската експертиза на Октай?Защо не попитаха не е ли двоен стандарт отказа от повдигане на обвинение на делегатите?Те недосегаеми ли са?И ние за пореден път ще роптаем и негодуваме и нищо повече като всеки път!Виждаш една несправедливост,после още една и още една,осъзнаваш,че си напълно безпомощен и нищожен,тъй като си сам и никой няма дори да те отрази,затваряш се в себе си,живееш като мишка и си казваш"Дано не се случи на мен",но уви за това застраховка няма.Вече трябва да се моля да не срещна афектиран депутат или делегат,тъй като знам какво ще ми се случи,а прокуратурата ще си мълчи...За мен обикновения човек справедливост няма.Докога?Питам всички вас-Докога?
И ако сега тези делегати не бъдат подведени под съдебна отговорност....и ако сега ние не се обединим и не изкрещим,че пред закона всички сме равни....Кога?

Тази публикация е изтрита от администратора на сайта. (Покажи подробности)

2013-01-27 06:44



Гост

#28

2013-02-01 15:51

Какво може да се коментира? Пребит човек от цяла тумба резани нещацници, чието място не е в България

Гост

#29

2013-02-05 09:40

По-грозна сцена не бях виждал! Момчето лежеше на пода и дори не вдигаше ръце да се предпази а озверелите "народни представители" се надпреварваха да го ритат и удрят. Може за тях това е тест за лоялност към партията и лидера и, но за мен /а надявам се и за Закона/ е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ! Първосигнални хора нямат място във властта! На никакво ниво!
Don Quijote De La Mancha
Гост

#30

2013-02-11 15:10

Primatite da otidat v kletkata, a ne v parlamenta na BG.


Гост

#31

2013-02-12 14:11

.

Гост

#32

2013-02-13 15:11

На съд! Как е възможно даже да им се размине немога да разбера????????

Гост

#33

2013-02-21 15:21

Интересно, защо иконописецът беше осъден за нападение слещу човека, който дръзна да влезе в дома му незаконно и да краде, тъй като той вече не представлявал пряка опастност, когато бил нападнат?! А Октай Енимехмедов, след като беше повален и не оказнаше съпротива, също не представляваше опастност, но господата независимо от това се връщаха по няколко пъти да го ритат и удрят! Не искам да коментирам и виковете цитирам: "Убийте го неговата мама!!!" Това определено не беше акт на самозащита, а чисто нападение, при това доста по-нагло и необосновано от първото нападение, за което споменах.

Гост

#34

2013-02-22 20:09

съд за тур операторите и хидроинженерите дпс.

Гост

#35

2013-02-23 12:28

За затвора са тези еничари,нали им е в кръвта от техните деди,това са наследили-насилие.

Гост

#36

2013-02-24 12:37

Приветствам създаването на ПЕТИЦИЯТА.Адмирации за създателя.Лично изказвам възмущението си относно НАПАДЕНИЕТО над гражданина Енимехмедов, а с тази петиция потвърждавам и изразявам гласността на възмущението си!Възхищавам се на куража му да изрази недоволството си и то точно по този начин,макар че ние имаме такова и го таим с години в предвид ,,личността,,обект на ,,покушение,,.Още веднъж адмирации!!!

Гост

#37

2013-02-26 13:29

И това са ХОРСКИ избранници!!!! Айде УЛЕВО бе!!! Нямам думи да оприлича агресията от УЖ културните аташета на народа!!!

Гост

#38

2013-03-08 18:53

Не забравяйте никога, че ДПС защитава единствено собствените си права и свободи (само ако членуваш)за постигане на власт на местно ниво, а по-късно и на по-високи нива за собствено облагодетелстване от властта.Затова имат двоен стандарт и това го усещат най-силно които не са техни членове ( "самоубийството" на Ахмед Амин, а сега и пародията на атентат).А защо няма петиция за подбуждане на вражда срещу Станишев и Местан?

Гост

#39

2013-04-03 20:16

Къде и как да се подпиша за кандидатурата на Октай Енимехмедов за депутат
todborce@yahoo.com