Съд за участниците в линча над Октай Енимехмедов

днес

/ #26

2013-01-25 12:26

Аз видях две престъпления,както и целия български народ.За едното прокуратурата реагира моментално,а другото г-н Кокинов оправда публично.Но наглостта не стигна дотук-медии,политици и съд коментират само и единствено 'политическия атентат' с надеждата друга топ новина да измести обществения интерес и всички ние да забравим какво видяхме.Защо никой не попита какви са резултатите от съдебно медицинската експертиза на Октай?Защо не попитаха не е ли двоен стандарт отказа от повдигане на обвинение на делегатите?Те недосегаеми ли са?И ние за пореден път ще роптаем и негодуваме и нищо повече като всеки път!Виждаш една несправедливост,после още една и още една,осъзнаваш,че си напълно безпомощен и нищожен,тъй като си сам и никой няма дори да те отрази,затваряш се в себе си,живееш като мишка и си казваш"Дано не се случи на мен",но уви за това застраховка няма.Вече трябва да се моля да не срещна афектиран депутат или делегат,тъй като знам какво ще ми се случи,а прокуратурата ще си мълчи...За мен обикновения човек справедливост няма.Докога?Питам всички вас-Докога?
И ако сега тези делегати не бъдат подведени под съдебна отговорност....и ако сега ние не се обединим и не изкрещим,че пред закона всички сме равни....Кога?