Протест на детските заведения срещу поставяне на проба Манту

недоумяваща

#51

2013-02-07 20:51

Неоправдано е да се пълни хазната от най- търпеливото съсловие! Това е издевателство над хората с ниски доходи ! Кой ще носи отговорност при активиране на автоимунни заболявания при някои от нас?! Ако хората имат право на избор при ваксиниране,защо с хората от детските градини се постъпва по този начин? Щом имам право да откажа ваксиниране ,защо ме заставят да правя проба Манту и то всяка година???

Гост

#52

2013-02-08 09:58

Поредното кожудерство с учителя! Аз съм и алергична, което е противопоказно!

Гост

#53

2013-02-08 10:15

Няма по-безсмислена заповед от тази -взимането на манту всяка година от детските учителки.Те нямат нищо общо с приготвянето на храната в детските градини.По тази логика трябва да се търси такова изследване и на учителите в училищата,университетите,шофьорите на автобусите,изобщо на всички хора,които срещат други хора,включително и на родителите,които водят децата си в детските градини.

Гост

#54

2013-02-11 23:03

След поставянето на мантуто се разболях. Не съм съгласна всяка есен да боледувам. Веднаж платих мантуто, после пари за лекарства ...

Гост

#55 Re:

2013-02-13 09:22

#20: Димитрова -

И аз искам да изкажа моя протест,но не само да подкрепя учителите.Аз работя в магазин за цигари и алкохол и хранителните стоки са всички пакетирани.Н е съм съгласна и на нас да ни се прави проба манту всяка година.Да не говорим,че в ХЕИ ни прибраха 23лв за чревни паразити/като се оказа,че едното изледване е 16лв,а другото 7/а същите тези изследвания в поликлиниката са 8лв двете.Ей това вече е безчивство.Толкова съм възмутена,как може да ни дерат така,че повечето хора знаят ,че ХЕИ се занимават със здравните книжки и повечето ходят там и те се възползват от ситуацията и надули цената на изследванията.


Гост

#56 Re: Re: Матева

2013-02-16 15:44

#55: - Re:

Г-жо Димитрова, кои кабинети в поликлиниките правят чревните изследвания ? Искам да направя журналистическо проучване , за да изнесем фактите от това безобразие на бял свят.


Гост

#57

2013-02-17 10:02

Журналистическо проучване трябва да се направи и в ХЕИ, за да излязат на бял свят далаверите и безобразията им!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гост

#58

2013-04-25 13:35

Не само Манту, а всички ваксини, трябва да се забранят със закон, а не като досега да ваксинират новородени, малки деца и девойки!!!

Гост

#59

2015-05-16 18:37

Наложително е творците на закони да започнат да мислят.И те са българи.До кога ще преписват......и унищожават хора,по европейски......Да им покажем,че ние можем да мислим и сме информирани ИСКАМЕ СИ ПРАВАТА.

Гост

#60

2015-05-16 21:45

''Да не говорим,че в ХЕИ ни прибраха 23лв за чревни паразити/като се оказа,че едното  

 изледване е 16лв,а другото 7/а същите тези изследвания в поликлиниката са 8лв двете.Ей това вече е безчивство.

 

''Срам, преди 25 год всичките тези изследвания се покриваха от държавата и хората не плащаха и стотинка. Плащахме разбира се данък на заплатата, но сега също се плаща данък, а и заплатите не са се променили много за последните 20 год.. в смисъл, че не са пораснали, както растът цените на храна, здравни услуги, енергия и мн.др.

Галя митева

#61

2016-12-20 18:54

И аз съм против проба манту да си ги правят лекарите на себе си тия некадърници които не стават за нищо малко лекари са добри ...да убиват себе си не народа с тяхните експерименти ,бог да ги накаже ...да не са по кадърни от италианците защо в италия не се правят здравни книжки??? Даже и да имам здравна книжка 2 дни след това мога да се заразя толкова ли са тъпи....никакво манту, никаква здравна книжка!!!!!! Vav an culo...

 

Галя митева

#62 Re: ПРОТЕСТ -МАНТУ

2016-12-20 19:05

#26: Жени - ПРОТЕСТ -МАНТУ  

 и аз протестирам кои ви позволява господин здравен министър да се подигравате с народа ....ще има да плащате много грехове пред БОГот него няма да избягат тия ненаситни министри където убиват народа....