Петиция против правителството на ГЕРБ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция против правителството на ГЕРБ

Тя

#26 Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

2012-11-19 13:54

#24: АЗ - Re: Re: Re: Re: :-)Тя

Опааа, аз не съм от "петиция", да е ясно това. Нямам нищо общо. И аз като теб получих e-mail:)

Тя

#27 Re: Re: О да, преди да дойде ББ на власт всички се надявахме да цъфнем или поне да започнем да напъп

2012-11-19 13:56

#23: кой? ами аз - Re:

И аз се надявах, но уви,  пак сме в кюпа на изпързаляните...

АЗ

#28 Re: Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

2012-11-19 13:59

#26: Тя - Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

Е споко тогав след малко ще не изтрият . А Хубав лав ставаше

Тя

#29 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

2012-11-19 14:03

#28: АЗ - Re: Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

До сега не са ме изтривали, но виждам, че има много изтрити коментари. Нямам  идея какво е писано на тях. Незнам дали и тази петиция ще допринесе или помогне за нещо по-добро, съмнявам се, но ми се иска:) Макар, че който и да дойде на власт, все ще е същото.

Чакахме да ни оправи  Царя

После се надявахме на  Бойко

А сега накъде?

Обичам страната, но мразя държавата. И не гласувам вече!

 

АЗ

#30 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

2012-11-19 14:07

#29: Тя - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

Там е работата че може и по лоше да е :-(

Това не значе че нетрябва да се борем за по хубаво но атернатива в момента няма .

 

"А сега накъде?"

Ами стягаш се и бачкаш . Могат да ни оправят ама от зад :-)

Аз бачкам търся алтернативи не разчитам на даржавни поръчки и си гледам симееството
И това трябвада правим всички не да чакаме да ни оправят

ГОРД - Пазарджик
Авторът на тази петиция

#31 Изтрити коментари

2012-11-19 14:08

Коментарите бяха изтри, защото съдържат псувни.

АЗ

#32 Re: Изтрити коментари

2012-11-19 14:13

#31: ГОРД - Пазарджик - Изтрити коментари

Не помня да съм пцувал с изключение на последния пост които не е изтрит

ГОРД - Пазарджик
Авторът на тази петиция

#33 Re: Re: Изтрити коментари

2012-11-19 14:15

#32: АЗ - Re: Изтрити коментари

Това е мнение, а не псувня!

Тя

#34 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

2012-11-19 14:20

#30: АЗ - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

Винаги може и да е по-лошо, спор няма. Българите сме като овце, така си вървим от турско робство, свикнали да ни мачкат и т.н. А аз достатъчно съм се стегнала и БАЧКАМ. АМА ДА СЕ СТЕГНА, ДА СЕ СТЕГНА, КОЛКО ДА СЕ СТЕГНА?

На държавни поръчки не разчитам. На ден правя между 10 и 20 оферти (за машини) на фирми от строителния бранш. Ноооо, разбира се не е каквото беше, сега само на бат Бойко фирмите изпълняват всякакви поръчки и те си знаят от къде и от кого да купуват! Схващаш ли? Дори и при комунягите имаше хлебец за такива като нас!

Много му е голям комисиона на Бойко!

Убиха средния бизнес!

Схващаш ли!

 

 

АЗ

#35 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

2012-11-19 14:26

#34: Тя - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

Ами то е просто и тия и ония все едни но при комунягите имаше малко повече праи и изтичаше повече между пръстите . А сега пари нема и то в цял свят не само в България . Всеки иска да купува и да продава не да работи и произвежда . И ко стана парите изчезнаха

Тя

#36 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

2012-11-19 14:41

#35: АЗ - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :-)Тя

Ааааа, ще се сетиш! Че при комунягите изтичаше през пръстите, защото освен за своите хора, имаше и за нас. А за какво производство ми говориш бе АЗ? Един приятел произведе електромобил, ама никой не ще да му го патентова. Какво стана - бат Бойко вкара електроавтомобили от Англия.  Какво ще кажеш за това? Този приятел даде интервю за всички големи медии, вкл. БТВ, Нова и т.н и нито една медия, която се пънеше, че ще направи сензация, не излъчи нито едно интервю. Защо ли? Хахаха -Производство:) Развесели ме:)

 

МАФИЯЯЯЯЯ... ГАДНА ПОДЛА ГЕРБАДЖИЙСКА МАФИЯ....

 

И като се сетя, че бях гласувала за тях... Срам ме хваща! Но сега имам право поне да ги псувам, защото съм си дала гласа...

 

komunistiiiii

#37

2012-11-19 14:52

murshiiiiiiiiiiiiiiiiii da go duhateeeeee
АЗ

#38

2012-11-19 14:53

Аз работя в "Производство" като обикновен работник (произвеждаме стрели на багери за германия фирмата се намира в Пловдив)
твоя прател кой компонент от ЕЛ. автомобила е произвел ? И иска да патентова или по скоро е накупил чарколя и е сглобил нещо. Мислиш ли че един та даже и пет - десет човека могат да произведат автомобил които да отговаря на стандарти те ?
А и докато се смееш стегни си колана с още една дупка :-)


Гост

#39

2012-11-19 14:55

GORD pedali skapaniii
Тя

#40 Re:

2012-11-19 14:55

#37: komunistiiiii -

Мърша и комуняга си ти. Първо се научи да пишеш на кирилица и да е грамотно разбира се. А това, че главата ти е изпразнена от съдържание, че нямаш обзавеждане на 2-рия етаж и мозъкът ти е промит като на 70 % от населението си е лично твой проблем. Отивай да цункаш бат Бойко, той може и на тебе да открие фирмичка, че да си лапкате 99% за него, а 1% -за теб.


Гост

#41 Re: Re:

2012-11-19 14:59

#40: Тя - Re:

ГОРД царвул си ти

Тя

#42 Re:

2012-11-19 14:59

#38: АЗ -

Това, че си обикновен работник ми стана ясно отдавна. Лошо няма! А шефа ти кога е направил производството, по време на бат Бойко ли?

Виж сайта:

http://www.xcarbg.com/x-car.html

И ги произвежда сам и продава в чужбина, защото тук не може... Няма патент, нали!?

 

А по въпроса за колана, на последната дупка е, бат Бойко не пуска аванта, охъртяхме:)))

 

"Мислиш ли че един та даже и пет - десет човека могат да произведат автомобил които да отговаря на стандарти те ?" - НЕ МИСЛЯ, АЗ ЗНАМ!

случаен

#43 Re: Re:

2012-11-19 15:20

#42: Тя - Re:

Бат Бойко няма и да пусне аванта на никой...

АЗ

#44 Re: Re:

2012-11-19 15:22

#42: Тя - Re:

На 38г. винаги съм работил в производството богат не съм няма и да стана .

 

Но и от нищо не съм се лишил. Кадърен ли си винаги намираш добра работа сменил съм 5бр.

Мързи ли те ревеш че онзи или този ти е виновен

 

А и само за информация инвалид съм 72% но не съм ревнал при социалните .

 

Никога не съм обвинявал СДС БСП ДПС или ГЕРБ те са там горе защот Европа ги подкрепя .

 

Нашето гласуване е без значение колкото и тъжно да е .

 

Хубава кола ама хоби никъде не видях в сайта сертификати документи от тестови за безопасност или най малкото спирачен път ако щеш и ISO

 

 

Тя

#45 Re: Re: Re:

2012-11-19 15:24

#43: случаен - Re: Re:

И аз това се опитвам да кажа, но тук имам много промити мозъци като "komunistiiiii" и последния "гост", на които им е трудно да свържат две думи в изречение, а изявяват мнение по въпрос, който въобще не им е ясен:)


Гост

#46

2012-11-19 15:27

Абе чета тук коментарите и виждам "Бойко краде...", "на Бойко фирмите...", "Бойковите хора..." и т.н. Аз нямам намерение да съм му адвокат ама това ми прилича на: "един приятел ми каза.." или по скоро "приятеля на един приятел бил чул...". Това, което аз виждам, обаче, е това, че се строи и се правят много неща - от колко "века" се строи метро в София. И до преди 5 години какво - тук там дупки. А околовръстното - забравихте ли когато на светофара на Драгалевци откъм Бояна сутрин и вечер се чакаше по 40-50 мин а през останалото време караш на зиг-заг заради кратерите. А чистотата в София - да сте виждали някога скоро някой да мете улиците и да чисти падналите листа от дърветата - не знам при вас, но в кварталите, където живея и работя виждам това всеки ден. И т.н., мисля че всеки от Вас може да добави по нещо. Няма да говоря за магистрали, че много се изтърка темата.
Проблем на много хора, според мен, е че са свикнали като кученца да стоят край софрата и да чакат на трохичките, дето падат отгоре (а то падаше по много), а не да работят. Защото, както казва тъщата ми, всеки иска да отвори магазинче, да продава гащи, чорапи или прах за пране, а не да се върне на село и да произвежда. А имаме златна земя...
И сега Дянков, като се опитва да затяга кранчетата всички го плюят. Ама защо?!? Защото преди се крадеше и то много, а сега май започнаха да попресъхват такива чешмички, май? А човека просто си гледа работата и си я върши май точно така, както трябва да се върши такава работа. Проблема е, че на нас не ни "оттърва", защото май предпочитаме да се краде: всеки да краде според колкото може и според приятелите дето има. Важно е да има за крадене за всички. И така всички да се чувстваме "на далавера" и може да е малко ама щом е "на далавера" всичко е ОК.
Какво мислите...?
АЗ

#47 Re: Re: Re:

2012-11-19 15:29

#43: случаен - Re: Re:

Точно за аванта та става въпрос кот беше беше вече свърши

Тя

#48 Re: Re: Re:

2012-11-19 15:37

#44: АЗ - Re: Re:

#44: АЗ - Re: Re:

"Хубава кола ама хоби никъде не видях в сайта сертификати документи от тестови за безопасност или най малкото спирачен път ако щеш и ISO" -няма и да видиш, нали това се опитвам да ти кажа. Бат Бойко кокъла не пуска. Трябва да му се отчиташ за да правиш нещо! Там е проблема, разбираш ли! Отказват му да го сертифицират, патентоват и т.н, отказват му, нямат заинтересованост да го направят, има само капаните на бат Бойко. В България няма институт, който да хомологира автомобила. Такъв има в Белгия, от където категорично са му отказали - защитават си европейските производства. В момента е много по-лесно да внесеш хомологиран китайски електроавтомобил, отколкото да озакониш своята собствена разработка. Ако държавата имаше интерес да развива българско производство- това ли е правилната стъпка, не трябваше ли да му окаже съдействие и помощ???

"Нашето гласуване е без значение колкото и тъжно да е ." - ЗА ТОВА ГЛАСУВАМ "ЗА" С ДВЕ РЪЦЕ. Колкото и тъжно да е, е така...

 

 

Тя

#49 Re:

2012-11-19 15:44

#46: -

То е ясно, че бат Бойко трябва да прави нещо с кои- с европейските пари, което да се вижда и да маже очите на такива като теб!

Ако не ти е ясно какво съм написала по-горе - чети между редовете!

АЗ

#50 Re: Re: Re: Re:

2012-11-19 15:49

#48: Тя - Re: Re: Re:

Да точно в Белгия на мои познат му узакониха компютър за газови инжекционни и му дадоха сертификати които важат в цяла Европа

 

На друга фирма железарска в Италия изкараха тестове и продукцията им е конкурентна в цяла Европа

 

Но че в България няма полигони и процедура за такъв тип изпитания е виновен Б.Б