Петиция против правителството на ГЕРБ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция против правителството на ГЕРБ

PINOCHETKA

#101

2013-01-13 15:07

Здравейте Българи от БГ и от цял свят, това не са партии ,това са криминални групировки.Вид МАФИИ.До сега съм подала над 3- петиции които не видяха бял свят.Никой не ги допуска.Днес подавам друга но ,и до ООН,както и до Комисията на ЕС.На тези със закон трябва да им се забрани от последните 22 години които са били в упрвавлението на БГ да имат достъп до политическата сцена и да се осъдят от МЕЖДУНАРОДНИЯТ НАКАЗАТЕН СЪД-ПЪЛНА КОНФИСКАЦИЯ НА ИМУЩЕСТВАТА ИМ.КОИТО СА ПРИДОБИТИ РАЗБИРА СЕ ОТ КОРУПЦИИ,КРАЖБИ ,ИЗМАМИ,КОНФЛИКТИ НА ИНТЕРСИ ,ПРОДАЖБА НА ВЛИЯНИЕ -ПРЕДАТЕСТВО ТЕЗИ ОТ ЗАТВОРА НЕ ТРЯБВА ДА ИЗЛИЗАТ.ТЕ СА ОСОБЕНО ОПАСНИ СА ОБЩЕСТВОТО И ИКОНОМИКАТА НА РБ КАКТО И ЗА ЕО.НЕ НА ПАРЧЕ ТРЯБВА ДА ГИ ГОНИМ.ЩЕ ИЗГОНИМ ГЕРБ ,ТЕ УТРЕ ЩЕ СЕ КРЪСТЯТ -ТУРА.И ПАК ЩЕ НИ КРАДАТ МАМЯТ,ОБИРАТ,МАЛТРАТИРАТ УБИВАТ.ВЪЛКЪТ КОЗИНАТА СИ МЕНИ НРАВА НЕ.КОМУНИСТ КРЪВТА СИ ДАВА НО ВЛАСТТА НЕ.САМО С ПЕТИЦИЯ МОЖЕМ ЕДИН МИРЕН ПРЕВРАТ ДА СЕ НАПРАВИ И ТЕЗИ КОИТО СА БИЛИ ДО СЕГА ДА НЯМАТ ПРАВО ИЗОБЩО ДА СА НА ПОЛИТИЧЕСКАТА СЦЕНА .НА ТЕЗ МЯСТОТО ИМ НЕ Е В ПАРЛАМЕНТА А В ЦЕНТРАЛЕН СОФИЙСКИ ЗАТВОР.МЕН АКО МЕ ПИТАТЕ,И АКО СЪМ ЕДИ МИНИСТЪР ПРЕДЦЕДАТЕЛ САМО ИСКАМ 1 ГОДИНА.НЕ ПОВЕЧЕ .ЗА ТЕЗ ЩЕ ИМ ОТВОРЯ КОНЦЛАГЕРА В СКРАВЕНА ИЛИ БЕЛЕНЕ.НЕКА ДА МЕ СЪДЯТ В ХАГА.С ГОРДОСТ ЩЕ СЕДНА НАПОДСЪДИМАТА СКАМЕЙКА.НО ,ЕДИН БОКЛУК НЯМА ДА ОСТАВЯ ДА СЕ ГАВРИ ПОВЕЧЕ С НАРОДА.

Гост

#102

2013-01-21 23:05

Защо подписите са само 555.
Това народ ли е или стадо роби?

Гост

#103 Re:

2013-02-06 07:38

#102: -

овце


Гост

#104

2013-05-10 19:45

Недостойни,лицемерни хора

Гост

#105

2013-05-11 22:45

tezi nqmat mqsto v parlamenta s tqhnite laji i glyposti imam apel kam horata kak moje da se tarpqt tezi koito ni nari4at boklyci ytaiki provejdat razni razgovori koito sa podsly6ani s takiva grozni epiteti i na vsi4koto otgore kazvat 4e tova sa bili propagandi sad za tqh

Гост

#106

2013-05-14 11:56

Такава мафия от години не беше взимала власта,такива безобразия и корупция са недопостими,в каква държава живеем.............
tees

#107

2013-10-20 11:52

ГЕРБ ТУРКОФИЛИТЕ ВЪН ПАК И ИМ СТАВА ХУБАВО КАТО ГИ ЕБАТ ТУРЦИТЕ
tees

#108

2013-10-20 11:58

турските курви герб им харесва когато ги ебат да им кажем освен курви сбогом и отивайте си в турция нали сте туркофили аре в пътувайте си в турция вие не сте за тук продажници
tees

#109

2013-10-20 12:58

ГЕРБ И ДПС И ПЛЕВЕЛА НАЕБАНИ ОТ ТУРЦИТЕ И СИРИЙЦИТЕ ТРЯБВА ДА СЕ ОСЪДЯТ ЗА ДЪРЖАВНА ИЗМЯНА ТОВА СА ТУРСКИТЕ КУРВИ ДА СИ ХОДЯТ ТАМ В БЪЛГАРИЯ НЯМА МЯСТО ЗА ТАКИВА БОКЛУЦИ

Anonymous

#110

2016-08-03 19:18

SASHTO NIKOI NE ISKA DA SE SABYDI OT TOZI KOSHMAREN SAN ONIQ DEN NAYCHIH CHE SA SPRQLI EDNOKRATNATA POMOSHT OT 50 LEVA NA PRIDRYJITELITE NA INVALIDITE NESTIGA CHE SE DAVAT V GODINATA VEDNAJ AMI I SA GI SPRQLI AMI....OK ZAMISLETE SE ZA SIRIICITE ZASHTO NE IM SPIRAT POMOSHTITE AAAAA.... ZA TQH VSICHKO SE DAVA I NAMIRA A ZA HORATA NISHTOOOOOOOO DO KOGA SHTE GI
PARPIM TOQ NEMOGA DA RAZBERA PONE ZARDI ONEZI KOITO BQHA NA PROTESTA I BQHA RANENI KOGATO SKOCHIHA SRESHTY TAPANARA BORISOV I MAITE YVAJENIE KAM TQH

Гост

#111

2016-08-03 20:27

Да, гроб е изключително корумпирана формация и служи единствено и САМО на интересите на монополите и чуждите окупатори..Те просто се подиграват с нас...Как ще се  отървем от смъртоносната им схватка не е ясно...БОГ да помага


Гост

#112

2016-08-03 20:28

да се чете ''смъртоносна хватка''..те всички са за затвор и конфискация на имуществото им.