Против строежа на джамия в гр.Гоце Делчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Против строежа на джамия в гр.Гоце Делчев

ко-фе

#51 Re:

2013-02-08 17:31

#49: EMI -

Аз  съм против защото смятъм че в православна България има достатъчно джамии и не съм убеден ,че  проповедниците в тези джамии служат на България. Всички те се поддържат от арабския свят и някои от тях  не проповядват истинския ислям.


Гост

#52

2013-03-18 11:57

Гоце Делчев не е мюсюлмански град, една джамия им е достатъчна, нямаме нужда от втора.

Гост

#53 Re: Re: Re:

2013-03-18 23:13

#15: дина - Re: Re:  

 

Точно така е - доказано е, че старата джамия е била църква!!! Ама не в това е въпросът сега нали? Ясно е, че 500 години сме били под турско робство. Минало заминало, ама да ни забият ракета в хубавия китен Неврокоп, сега носещ името на такъв бележит български войвода Гоце Делчев - ем майка ви стара прекалявате вече. Имате си джамии кеф ти в Рибново, кеф ти в Кочан, кеф ти в Лъжница. Вярно доста села около града са с мюсюлманско население, но в града НЕ Е ТАКА!!! Минавате границата братя мюсюлмани! Осъзнайте се в исканията си.... не прекалявайте...

Гост

#54

2013-03-22 21:46

В този район има българомохамедани, т. нар. помаци, но те не никога не са си падали по джамии и минарета. Това е някаква нова мода налагана от активисти на ДПС! Това също е едно от големите престъпления на новокомунистическата върхушка в България - т.нар. актив на БСП и ДС (най-извратените членове на вътрешната партия на БКП по Оруел!) - за дестабилизирането на държавата, ограбването й от нейните членове, олигарси и полителитници, и смачкването на и без това смачкания и остаряващ и намаляващ числено български народ. Тази петиция е необходима за да покаже на целия народ че все още има хора, които милеят за България и за българското и са готови да се борят за тази кауза!

Гост

#55

2013-03-25 20:19

Всичко е заради скапаните араби шарят кинти на наще фанатици, ся съ и без работа и това е начин за излизане от криза

tees

#56 ГЕРБ И ДПС НАЕБАНИ ОТ ТУРЦИТЕ И СИРИЙЦИТЕ

2013-10-20 12:29

ГЕРБ И ДПС НАЕБАНИ ОТ ТУРЦИТЕ И СИРИЙЦИТЕ ДА СИ ХОДЯТ ТАМ И ДА СИ СТРОЯТ ДЖАМИЙТЕ НАЛИ СА ТУРКОФИЛИ И ТУКА РАБОТА НЯМАТ
Иво

#57

2013-12-03 22:23