За равни права на пушачи и непушачи!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За равни права на пушачи и непушачи!

гост

#401 Re: ИМАМ ПРАВО ДА ДИШАМ

2012-12-13 09:58

#393: PePsi - ИМАМ ПРАВО ДА ДИШАМ

Ами като искаш да дишаш чист въздух иди в заведение, в което няма да се пуши, или в отделеното за непушачи място. Ти с какво си повече от пушача? Ами ако вониш на някой префарцунен парфюм и на мен няма да ми е угодно да дишам аерозолните му изпарения, коита също вредят на здравето.

гост

#402 Re:

2012-12-13 10:01

#387: -

А защо цивилизацията допуска производстовто на цигарени изделия? Апелирайте за това, а не за пълната забрана .

гост

#403 Re: Re:

2012-12-13 10:07

#383: Смрадлив НАРКОМАН - Re:

А знаете ли, че има полза и от тютюна? Някой чувал ли е за "тютюневата киселина", лекарство което се изписва за лекуване на болестта на Рейно?

А да сте чували и гледали по телевизията, че има хора, които цял живот са били върли пушачи и живеят до 100 години?

Медицината все още е голяма длъжница на хората и тя не е наясно колко вреди и колко е полезно тютюнопушенето, или други подобни "пороци"

anjela

#404 Re: Тютюнопушенето и вредата, или ползата от нега

2012-12-13 10:12

#400: глас народен - Тютюнопушенето и вредата, или ползата от нега

отговарям веднага милиард и двеста милиона пари от здравната каса Дянков ги преведе в държавния бюджет.това са народни пари а не на Дянков или държавата.затова няма да има парi за лечение.министър Атанасова вместо да се занимава с пушене и цигари да се заеме с провалената здравна система.не да закрива болници а да отваря нови.


Гост

#405

2012-12-13 10:27

За равни права на пушачи и непушачи!
мариана

#406 Re: Кого се опитвате да заблудите?

2012-12-13 10:31

от Николй Донков
"Изобщо не им е платено, сори, но изпускате един много важен момент. На тези хора (непушачите) им е дадена възможност да мачкат и дискриминират законно пушачите, даден им е жертвен агнец към когото да насочат гнева си, даден им е враг, дадено им е да се чувстват по-хора от други хора, дадено им е да се считат за еволюирал човек. И вие мислите, че ще се откажат от тази си позиция ей така?! Видяхте ли я оная д-р Гешанова в бтв вчера сутринта? Чухте ли я? Да сме излезнели на улицата и да сме пушели по половин цигара, какво толкова щяло да ни стане... и с една фанатична, злобна, мазна физиономия "загрижена" за нашето здраве... Такъв дебил ще се откаже ли от позицията си да крачи по телевизии, да раздава "добродетели" и да размахва пръст? Не, няма да се откаже. Никога."
Б.Р.от мариана с любезното разрешение на николай донков

Лора

#407

2012-12-13 10:34

Подкрепям тази петиция,защото съм за правото на свободен избор на всеки човек!Тази лицемерна забрана ми звучи така:все едно си купуваш нова рокля и ти забраняват да я носиш...?Продават ни цигарите,вземат си големите печалби...и в следващия момент ни забраняват да ползваме нещо,което сме закупили със собствените си пари..цинично нали!!!
Лула на мира

#408

2012-12-13 10:53

Когато забранят непушенето, ще подпиша и петицията на непушачите.
Асоциация на пушачите в България

#409 Re: Re: Re

2012-12-13 10:53

вчера непушачите проведоха своя протест пред здравното министерство.от наша страна никой не писа нищо за събитието в този форум. проявихме нужното уважение да не обсъждаме тяхното право да протестират.да видим какво уважение проявяват те когато протетираме ние.веднага се пишат коментарии от типа:"вие нямате никаво право да протестирате","пушачите нямат никакви права","това ли е най важното та протестирате","нямате права","кой ви дава право да протестирате" и един бисер от бунището:"с какво право възроптавате"това са извадки само от този форум не смятаме да изреждаме всички доста са.ето това е прехвалената им "толерантност и разбиране на различните от тях" позиция която постоянно публикуват във форумите.

Мира

#410 Re:

2012-12-13 10:56

#11: -

Абсолютно точно казано. В тази държава е по-вероятно да умреш от здравеопазване, а не от тютюнопушене. Това "магистрално" правителство прекали по всички параграфи. Един нормален закон не се пръкна. Забраниха пушенето тотално, но преди това одраха по 10 кожи от собствениците да направят вентилация и да олекнат с някакви си 10-15 хиляди. Що не забранят ГМО-тата??? Не можело да пуша, но на синът ми в училище може съвсем легално и безконтролно да му продават дрога. Циници!!!


Гост

#411

2012-12-13 10:57

Подкрепям Сдружението за равни права на пушачи и непушачи!

Гост

#412

2012-12-13 11:04

За равни права на пушачи и непушачи!
markow

#413

2012-12-13 11:05

За равни права на пушачи и непушачи!
anjela

#414 Re: Кого се опитвате да заблудите?

2012-12-13 11:06

Непушач

#415 Re: Re:

2012-12-13 11:07

#8: - Re:

Много си тъп, затова не ти е ясно

Непушач

#416 Re:

2012-12-13 11:11

#1: -

Какви равни права могат да имат убийци и жертви?????????? Вмирисани, вонящи на пепелници самоубийци, които не осъзнават колко си вредят, защото съзнанието и ума им са замъглени от пушечна завеса ;)

Ку-Ку

#417 Re: Re: ИМАМ ПРАВО ДА ДИШАМ

2012-12-13 11:12

#401: гост - Re: ИМАМ ПРАВО ДА ДИШАМ

Щото в залата за непушачи се даваше да се пуши, затова сега няма вече и такива залии

Ку ку

#418 Re: Re: Re:

2012-12-13 11:14

#403: гост - Re: Re:

Тютюнева киселина пий като си болен, ама като не си болен знарочно  ли ще се разболяваш бе

Ку ку

#419 Re:

2012-12-13 11:15

#407: Лора -

Като си купиш рокля на кой вредиш, ма? Като пушиш ми пречиш

SPIRIT

#420

2012-12-13 11:16

Дано държавниците намерят решение.
..аз знам..

#421 Re:

2012-12-13 11:32

#24: -

..със сигурност Рака няма предпочитания..

Мъдрите книги(за който може да чете),казват:

НЕ ПОЖЕЛАВАЙ НИКОГА ТОВА,КОЕТО НЕ ИСКАШ ДА ТИ СЕ СЛУЧИ !!!!

венера

#422 Re: Тютюнопушенето и вредата, или ползата от нега

2012-12-13 11:47

тази война между пушачи и непушачи няма да свърши никога.тези обиди,псувни, закани за саморазправа,цинични изявления и още доста други които няма смисъл да изреждам срещу пушачите не можем да ги забравим а и не трябва.ако не ми вярвате прочетете другите форуми всеки знае какво е това гугъл потърсете и сами ще се убедите.

ББ

#423

2012-12-13 11:48

Пушачетие са наркомани, спор по това няма. Като такива не виждам причина да им се разреши отново да си наркоманстват на публични места, нека си го правят вкъщи. Идеята за отделни зони за пушачи и непушачи е невъзможна за осъществяване в 90% от местата. Отделно някой от вас малоумници пита ли какво им е на обслужващия персонал, когато трябва да сервира 8-12 часа на миризливите наркомани?

Гост

#424

2012-12-13 12:01

Подкрепям!
Сегашният регламент създава изкуствено противопоставяне, отвличащо вниманието от остри проблеми в обществото! Цели и ограничаване на събиранията и обмена на мнения и самоорганизация!
Асоциация на пушачите в България

#425 Re: Тютюнопушенето и вредата, или ползата от нега

2012-12-13 12:15

Пушачите поне си плащат!А непушачите?!Това в кръга на шегата,разбира се.Лечението става с пари на осигурените и даже остават,че Дянков ги прибира!Някои сметнаха в сайта на Дневник,че тая голяма цифра означава,че за 2 милиона пушачи държавата харчи по около 100 лв годишно?!Какъв коментар може да има след подобна сметка?!Колко са им осигуровките на месец?