За равни права на пушачи и непушачи!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За равни права на пушачи и непушачи!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2012-12-12 22:28



Гост

#377

2012-12-12 22:32

Пушенето е по-полезно от демократичния фашизъм!
milenta69

#378

2012-12-12 22:44

Нямам нищо против законите да бъдат спазвани!
Но имам против да се нарушават правата на отделният гражданин !
Нека собствениците на заведения сами да решават дали ще се пуши или не в тяхното заведение!
А аз като нормален човек,ако реша поне един път да изляза на кафе или ресторант да имам право да изпуша една цигара на спокойствие,а не да мръзна на улицата!
Ако си мислят господа управляващите,че по този начин ще предпазят народа от болести-жестоко се лъжат ! Те по добре да наблегнат над много по-важни неща,които унищожават хората!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2012-12-12 22:54


Белия Дроб

#380

2012-12-12 23:00

Боже колко болни хора има!!! Пристрастени, слаби, зависими, един порок ги активизира, едно миризливо удоволствие, което кара дробовете им да се свиват и да агонизират, зъбите да почерняват, кожата да изсъхва, децата да развиват алергии и пневмонии още от малки, сърцата да объркват своя ритъм, а кръвоносните съдове да стават нееластични! Едни наркомани готови да се откажат от приятелите си непушачи, заради едната цигара... ЖАЛКИ СТЕ!!! П.П. и никой не ви е забранил да пушите...
Смрадлив НАРКОМАН

#381 Re: Re: Re: Re: Re

2012-12-12 23:02

#362: - Re: Re: Re: Re

А Вашата позиция е поръчана от платените клакьори Гешанова и компания!

Никита

#382

2012-12-12 23:08

Всеки има право на личен избор!Накараха собствениците на заведения да хвърлят маса пари за да направят два салона за пушачи и непушачи,сега пък забраниха пушенето,а кой ще възстанови на тези хора разходите и ходенето по мъките за да Ви угодят! Писна ми всяко правителство като дойде да си прави закони и да се гъзи ту на американци,ту на ЕС или руснаци! И стуга с това пушачи и непушачи,нека всеки направи своя Личен Избор!
Смрадлив НАРКОМАН

#383 Re:

2012-12-12 23:09

#380: Белия Дроб - Боже колко болни хора има!!! Пристрастени, слаби, зависими, един порок ги активизира, едно миризливо удоволствие, което кара дробовете им да се свиват и да агонизират, зъбите да почерняват, кожата да изсъхва, децата да развиват алергии и пневмонии още от малки, сърцата да объркват своя ритъм, а кръвоносните съдове да стават нееластични! Едни наркомани готови да се откажат от приятелите си непушачи, заради едната цигара... ЖАЛКИ СТЕ!!! П.П. и никой не ви е забранил да пушите...

"Пристрастени" може би...

"Слаби"? Как го измерихте? С някакви поредни "научни" методи ли?

"Наркомани"? Цигарите не са наркотици - ако бяха такива, щяха да са забранени от закона!

"Жалки"? Жалки са хората без аргументи, като Вас!

Нужно ли е да Ви изпращаме снимки, доказващи белотата на зъбите ни? Това, за Ваша информация, е въпрос на култура, лична хигиена и здравна грижа! Същото се отнася и за кожата.

Като се тъпчете с тлъсто, дали кръвоносните Ви съдове няма да станат нееластични и прилично запушени?

Истинските приятели не се делят на пушачи и непушачи - те просто са истински приятели! Представете си, имаме такива и, слава Богу, са нормално мислещи хора, а не зомбирани фашизоиди като Вас.

ПП1: Никой не Ви пречи да си дишате чистия въздух в помещения за непушачи!

ПП2: Сега можете на воля да НЕ дишате чист въздух, защото помещения за непушачи НЯМА, а навсякъде се пуши, защото забраната се нарушава! А се нарушава, защото законът е направен по този начин - нелогичен и невъзможен за спазване!

ПП3: Порадвайте се още малко - скоро ще се радваме ние!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2012-12-12 23:13


Кънчо еякулиращ по пушачи

#385 Безправен чикиджия

2012-12-12 23:35

Искам след 22 часа в заведенията да се разрешат чекиите! Всичко друго е ограбване на моята свобода! Искам да мога да си лъскам в баровете след 22! Не мога да лъскам навън, защото ми е студено. На който не му харесва да му свършват в лицето и върху яденето, да не ходи по ресторанти след 22. Моята свобода е нарушена, ако няма поне стая за чекиджии. Защото аз не мога да издържа 2 часа в затворено място без да си ударя една. Не мога да прекарам приятна вечер с приятелите ми нечекиджии, ако не си ударя поне 20 чекии на масата! Аз вече се съобразявам като не лъскам в тролея и в театъра, затова трябва да ми бъде разрешено след 22 часа поне в ресторанти да си лея спермата на воля. Защото това е моята свобода!
Janica

#386

2012-12-13 00:08

premahnete shibanata zabrana...

Гост

#387

2012-12-13 02:11

Дами и Господа пушачи, Вие сте образовани и интелигентни, защитавате вашето право на личен избор, добре чудесно! А някой от вас случайно да знае за същото това право на съмишлениците Ви в останалата част от света? Знаете ли колко пушачи живеят в страните с пълна забрана за пушене на обществени места? Цифрата е голяма. Нима те нямат права? Имат и още как, но цивилизацията вече се отърсва от един злощастен порок и е крайно време да го разберете.

Гост

#388

2012-12-13 02:26

Това безобразие трябва да бъде прекратено незабавно.... Посегателство върху свободата на личният избор.... Това, че не спим не означава,че сме БУДНИ!!!!! Нека да прогледнем!!!

Гост

#389

2012-12-13 02:30

За равни права на пушачи и непушачи!

Гост

#390

2012-12-13 04:09

От цялото си сърце подкрепям тази кауза
хризето

#391

2012-12-13 07:37

Пушачите не искаме да ''тровим'' и притесняваме непушачите по какъвто и да било начин!!!!!!!!Ние искаме и за себе си места,в които да можем да изпием кафе или питие с цигара или да хапнем,след което да изпушим цигара!Прилаганата забрана дискриминира и омолавожава стойността на пушачите като личности с права,кавито имат всички хора!
АНДИ

#392

2012-12-13 07:39

това е ДИСКРИМИНАЦИЯ!!!!!! ИСКАМ РАВНИ ПРАВА !!!!
PePsi

#393 ИМАМ ПРАВО ДА ДИШАМ

2012-12-13 07:49

Искате права? Имате ги: искате да пушите - пушете, но като тровите само себе си. Останалите не сме длъжни да Ви дишаме дима. Като настоявате за това искате да ограничите правата на непушачите!
Най-накрая се взеха мерки за цивилизована среда в заведенията и веднага се намери кой да роптае! Собственици на заведения скочиха да протестират, защото мислят, че спадът в бизнеса им се дължи на забраната за пушачите, а истината е съвсем друга. Опомнете се и се спрете!
Ако правителството махне забраната, би се показало като мекушаво и некомпетентно. И определено ще трябва да последва протест на непушачите, защото искаме чист въздух, без цигарен дим!
ИМАМЕ ПРАВО ДА ДИШАМЕ!

Чепишев

#394 Re: Re: Re:

2012-12-13 08:23

#9: - Re: Re:

Аз викам и да се забранят автомобилите, защото и техния дим е вреден

Еякулатор

#395 Re: Безправен чикиджия

2012-12-13 08:26

#385: Кънчо еякулиращ по пушачи - Безправен чикиджия

Сега поне си лъскаш бастуна и еякулираш върху лицата на приятелите ти непушачи свободно, нали Чикиджийо

ел команданте

#396 Re: Re: Re

2012-12-13 09:15

във форума на "България без дим" прочетох коментари че щели да фалират тези заведения които имали недобра кухня не били уютни не предлагали хубави ястия и още доста от този род.та по тази причина непушачите не ги посещават.много е елементарно да ги предоставят на нас пушачите ние ще бъдем доволни и на това.да ама не като куче на сено само не го яде ама и на други не го дава.

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2012-12-13 09:23



Гост

#398 Re: Безправен чикиджия

2012-12-13 09:33

#385: Кънчо еякулиращ по пушачи - Безправен чикиджия

Абе идиот, казах ти, направи си твое заведение, там се събирайте и си правете каквото искате, но не ми забранявай аз да си направя мое в което да се пуши.


Гост

#399

2012-12-13 09:43

Не нарушавайте правата на хората с тези безмислени забрани..
глас народен

#400 Тютюнопушенето и вредата, или ползата от нега

2012-12-13 09:53

Стига с тази демагогия от нашите управляващи, че заради пушенето от бюджета се харчили много пари за лекуване на хората. Това е поредната абсурдна глупост на мин. Дянков и мин.Атанасова. Те да отговорят къде са парите ни от здравните осигуровки, които се отклоняват за да си раздават по всички възлови министерства надбавки, бонуси и увеличения върху огромните си заплати. До сега защо не бяха се изказвали, че нашето мило правителство толкова се грижи за здравето на хората и по точно от вредата от тютюнопушенето? След като е толкова вредно това тютюнопушене защо не се ЗАБРАНИ ПРОИЗВОДСТВОТО НА ЦИГАРЕНИТЕ ИЗДЕЛИЯ? Знаем защо: Защото ще се бръкне много дълбоко в препълнените джобове на много "кръгове". Хайде вече да престанете господа управляващи да мислите, че народа е "стадо овце" и не може да прецени реалните неща, които се случват в Родината ни.