Подписка

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Подписка


Гост

#51

2012-02-24 00:08

Е то тук всеки може да се кръсти както си иска така че няма никакво значение дали си сложил име или си анонимен.

Гост

#52 Re:

2012-02-24 00:20

#48: -

Че какво по-просташко от подписка, с която не се бориш за собствена кауза, а искаш да попречиш на чужда.

ПП. За протокола - детето ми учи в СОУ, наясно съм как се "учи" там в периода от 5-ти до 7-ми клас, та поради това подкрепям ранния прием в МГ, ЕГ, ако ще и в техникум, само не и в този разграден двор.

 

 


Гост

#53 Re:

2012-02-24 00:34

#17: -

Izvinete, 4e pi6a na latinica ( v momenta nqmam druga vuzmojnost). Vie za sujalenie, ne razbirate ni6to ot matematika i nqmate absoliutno nikakva predstava kakvo govorite: kazvam vi go kato majka na 2 deca: ednoto v MG, a drugoto - v oniknoveno u4ili6te, neuspqlo da vleze v MG!!!! U4enicite ot obiknoveni u4ili6ta mogat da dostignat podobni rezultati samo s dopulnitelna podgotovka kato 6koli, 4astni uroci ili roditeli matematici. Qvno takiva kato Vas imat interesi v nalivaneto na sredstva v kursove i uroci, ili imate neuspqlo da vleze v MG dete, ili ne moga da si predstavq kakuv drug motiv bi mogul da su6testvuva!  Kak normalen 4ovek s normalna suvest bi mogul da pojelae da se zakrie forma na obu4enie, kum koqto ima takuv napliv ot jelae6ti!!!!!!!!!Svur6iha li prostotiite v obrazovanieto ni, ta ste si naso4ili energiqta kum ne6to rabote6to uspe6no, kum koeto tolkova deca se stremqt!!! Samata az sum u4ila v obiknoveno u4ili6te i kogato nabliudavam deteto si ot MG se radvam ot surce za nego, i sujalqvam, 4e ne sum imala podobna vuzmojnost! li4i si, 4e ne obi4ate matematika! Ne Vi haresva da ima takiva, koito uspqvat!!! Otkude izpulzqvat takiva kato Vas: na decata na obrazovanieto da posqgat, skriti pod maskata na "razumni dovodi"? Tova li e problemut na bulgarskoto obrazovanie? Tova li e problemut, koito spuva bulgarskoto obrazovanie: su6testvuvaneto napriem v  MG ot 5 klas????? Takiva kato vsi4ki podkrepili tazi podpiska, me karat bezkraino da jelaq da napusna tazi strana! Otvra6tavate me i vie i psevdorazumnite vi dovodi!!! Hora bez 4est!!!!!!!!!!


Гост

#54 Re: Re:

2012-02-24 00:43

#53: - Re:

"Takiva kato vsi4ki podkrepili tazi podpiska, me karat bezkraino da jelaq da napusna tazi strana! Otvra6tavate me i vie i psevdorazumnite vi dovodi!!!"

Ами напуснете я. В чужбина МГ до МГ наредени и всичките за вас и за вашите дечица питат. :))


Гост

#55 Re: Re: Re:

2012-02-24 00:48

#54: - Re: Re:

Ami moje i da popitat, za6toto moeto dete ima nagradi, i sum sigurna, 4e tova 6te ima zna4enie! A Vie, moje da se udavite v zlobata si!!!


Гост

#56

2012-02-24 01:06

Наградите с нищо няма да подобрят живота му щом в къщи се ползват подобни изразни средства и словесна агресия, като вашите. Крушата, дървото и т.н. И между другото, като се пише на латиница четворката не е "ч" и шестицата не е "ш", а преди "и" по принцип запетайка не се слага. :)

Гост

#57

2012-02-24 01:29

Да се опитваш да пречиш на деца да се развиват в най-добрата среда за тях е ПОЗОРНО и СРАМНО.
Директор на училище!Учител, който ще пречи на децата само за да има пълни паралелки?
Срам и позор, за Вас и за системата, която Ви толерира!
Срам за държава, която се опитва със административни мерки да пречи на ДЕЦА!!!


Гост

#58 Re:

2012-02-24 02:52

#56: -

Сигурна съм, че не преподавате по български език, иначе щяхте да знаете, че има много случаи, в които пред "и" се слага запетайка. В случая става дума за присъединена част в рамките на изречението и запетайката е поставена правилно.


Гост

#59

2012-02-24 07:37

Безобразие-как спите,учители и директори,като знаете ,че се борите с деца?

Гост

#60 Re:

2012-02-24 07:39

#46: -

г-жа Галина Германова - Директор на варненската V гимназия - СЕ СКРИ ЗАД - Подписалият петицията е решил да не показва името си в Интернет. - ПОЗДРАВЛЕНИЯ Г-ЖО ДИРЕКТОР. ОСТАНАЛИТЕ С ЧИСТА СЪВЕСТ МОЖЕТЕ ДА Я ПОСЛЕДВАТЕ.


Гост

#61

2012-02-24 07:56

Дискриминация ли?Значи и мен ме дискриминират,като не мога да пея,а и не мога да тичам.

Гост

#62 Re:

2012-02-24 09:16

#56: -

не ми говорете за правопис уважаема г-жо другарко - жената е майка на талантливо и амбициозно дете, а такива некадърници като вас сриват образованието - та вие вчера открихте компютъра като средство за комуникация

а относно крушата-дървото- в нашия клас има много такива учителски чеда с повече от бегли познания, не само в сферата на математиката, но и във всичко останало - да не ви казвам на какви неща ставам свидетел

спрете да се излагате - ние достатъчно добре можем да преценим като търсещи и желаещи най-доброто за своите деца дали да ви ги поверим - определено за учителите, защитаващи тази подписка и търсещи лични интереси, мога да кажа само едно - Господ да пазите дацата ни от такива като тях

 


Гост

#63

2012-02-24 09:25

Абе вие защо не си лаете във вашата петиция?
Между другото според статистиката й много хора са гласували по няколко пъти и то от един IP адрес.

"Подписка за запазване на обучението от 5-ти до 7-ми клас в МГ

4 951 души са подписали тази петиция. Подписалите петицията са от 3 783 различни IP адреса."

Някъде към 1200 души сте надписали. Като правите такива неща поне питайте децата си как се ползва прокси. :)))

Гост

#64 Re:

2012-02-24 09:43

??????????#63: -  

Ае тюфлек, ако няколко човека минат през едно прокси кво праим!?Баси кухите лейки сте в тази "подписка".

 


Гост

#65

2012-02-24 09:48

Тюфлек е на баща ти синът му.

Гост

#66

2012-02-24 09:49

Долни същества,които разпознават прогреса на човешката мисъл,като свой най-голям враг.

Гост

#67 Re:

2012-02-24 09:59

#66: -

Хахаха, това трябва да е израз на прогресивна човешка мисъл!


Гост

#68 Re:

2012-02-24 09:59

#65: -  

Блестящо тъп.

 


Гост

#69

2012-02-24 10:17

Напишете си имената да ви видим-да видим позора и срама на българското образование!

Гост

#70 Re:

2012-02-24 10:33

#63: -

Трябва ли да ви обяснявам, че на един адрес е нормално да живеят повече от един човек и един компютър да се ползва от повече от един човек? Според вашата собствена статистика петицията е подписана само от по един член на около 2 500 семейства.


Гост

#71

2012-02-24 10:37

Какво ще им обясняваш,като ги гледаш какво са измислили?

Гост

#72

2012-02-24 10:57

Съществуващото положение е наследство от времето когато нещат се решаваха както реши Кирчо Атанасов

Гост

#73

2012-02-24 11:14

Важен принцип на демократичното общество е равнопоставеността на гражданите членове на общността. Учим учениците да са добросъвестни граждани, да спазват правилата, а властимащите биха нарушили този важен принцип, ако разрешат само на математически профил прием след 4 клас.

Гост

#74

2012-02-24 11:17

Те са разрешили на спортните-макар математиците да не са с по-малко медали,че ако не са и повече.

Гост

#75 Re:

2012-02-24 11:19

#73: -

Повечето профили имат прием след четвърти клас - изобразително изкуство, музика, хореография, спорт и т.н., приемат деца с талант, след като са положили изпит по съответния профил. Да се ограничават деца с талант в друга област, като математиката в случая, е дискриминация. Или някои могат да бъдат по-равнопоставени от други?