Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Помощ и обмен между родители с деца в ОРЕС и учители / Коментари


Гост

#1

2021-11-09 18:01

Благодаря Ви, Изпратих покана Addeliya adelia Успех на всички ни… И бъдете здрава!

Гост

#2

2021-11-09 18:27

Благодаря, че сте направили тази група! Аз съм точно от тези родител, които са абсолютно против наложените мерки и се замислих дали няма да имаме нужда един ден от сформирането на подобна група! 🇧🇬🙏🏻

Гост

#3

2021-11-09 18:30

Прекрасно решение! Чудесна инициатива.

Гост

#4

2021-11-09 19:57

Аз така и не разбрах, защо не опитахте с прекратяване на учебната дейност в цялата страна? Толкова ли е трудно това, като се събудиш, да не пуснеш компютъра или да не отидеш на училище, няма ли кой да го инициира?


Гост

#5

2021-11-09 20:05

Чудесна идея. Мисля, че групата ще е много полезна за всички. 


Гост

#6

2021-11-09 20:09

Поздравявам Ви за тази инициатива! Нямам квалификация "начална училищна педагогика", но Ви подкрепям изцяло! Дано се включат повече колеги, за да не изгубим знанието и духа, които ни правят човеци! Само обединени и заедно можем да дадем отпор на злите сили!

Гост

#7

2021-11-09 20:22

Това е добра инициатива. Но не съм на социалните мрежи, пък и нямам дете. Но ще се моля за вас да успеете

Гост

#8

2021-11-09 20:30

Призовавам Ви просто проявете гражданско неподчинение, директорите да отворят училищата и да изгонят тестващите и мирно да не спазят безумната заповед? Ако не може, някой да ми обясни защо да не може? Нека страхливите родители изтеглят децата си. Училището в Б-я е светло място и символ на страната ни, още от едно време, изгонете тестващите и политиците от там!!!


Гост

#9

2021-11-09 21:08

Има ли желание, има и начин! Подкрепям!

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2021-11-09 21:34



Гост

#11

2021-11-10 04:38

!!!!!!! Супер. Ще разпространявам.

Гост

#12

2021-11-10 05:48

Благодаря Ви


Гост

#13

2021-11-10 07:06

Тъй като стана ясно, че с протести и въпроси нищо не можем да направим………Това ли е извода??? С протести не става,а с конкретни действия ,като например да се изключат компютрите и от деца и от учители,никой да не гласува също,защото нашите гласове и избори нямат значение и т.н Проблема е ,че самото общество е разединено и следователно не е общество и по тази права държавата е слаба,управниците безочливи,а свободните хора усмивани и претопявани.

Гост

#14

2021-11-10 07:07

Със съжаление ще кажа, че наистина след вчерашния тотален провал на протеста, не виждам никакви шансове нещата да се оправят. Варианта с дистанционно обучение е абсолютно неприемлив за нас, тъй като миналата учебна година видяхме бруталния ефект върху детето ни, което го спряхме от у-ще заради тъпите маски. След 2 месеца детето беше посърнало, отчуждено от приятелите си, самотно и потиснато. След като го върнахме в клас, неговите приятели просто се бяха отдръпнали от него и той се чувстваше още по-зле от това. Затова, извинявам се на всички велики хейтери из интернет пространството, повече от които дори нямат деца, но за нас това да се крием като мишки вкъщи НЕ работи. А оправданието вчера, че учителите не могли да отидат на протеста, защото били на работа до 17:30 и училищата не ги пускали по-рано е просто нелепо. Надали точно аз трябва да напомням конституционното право на всеки гражданин на тази страна да изразява мнението си чрез протест и до колко това може да се забрани от работодателя. Аз лично на предния протест си бях пуснал отпуска, но както и да е... Явно е загубена битката :(
Елена Демирева- Пловдив

#15 пандемични мерки

2021-11-10 07:44

Вие работите ли заедно с инициаторите на Жалбите За премахване на зеления сертификат? Защото ние участваме и там. И според мен, е добре действията, от всички различни групи в тази посока, да бъдат обединени.


Гост

#16

2021-11-10 11:32

Аз не разбирам, има две големи петиции. Хората са уплашени, защо не може да се направи голям протест в събота и както се е изкала Елена Демирева, да излезем всички, деца, учители, обикновенни хора? Естествено, че ще се провали, като няма обединение на силите, не може всеки сам да се бори, тва е стара мъдрост не е от сега.


Гост

#17

2021-11-10 16:16

За тези, които няма фейсбук имате ли алтернатива?

Гост

#18

2021-11-10 21:27

Браво!

Гост

#19

2021-11-11 12:06

По-добре търсете алтернатива на Фейсбук, защото той е част от проблема. MeWe.com e безплатна свободна от цензура алтернатива! Мислете за Вариант, защото съвсем скоро и фейсбук ще лопне мандалото за всички, които са анти в Ковид ваксини и прочие мерки!

Гост

#20

2021-11-15 18:39

Подкрепям Ви!

Гост

#21

2021-11-17 07:45

He е ли време да поискаме сериозен отговор на въпросът за резултатите от тестовете на децата в училище от вчера. Миналата седмица имаше 5 положителни от 38 000 изследвани и брифинг след това. От вчера резултатите са енигма. Тишината е пълна. Не трябва ли да потърсим отговорност на тези, които харчат пари за излишни тестове и най-вече на тези, които две години съзадаваха внушения, че децата са тези, които пренасят заразата и ще избият бабите и затова не ходиха на училище нормално? Дико Чипилски
Яна Шишкова

Авторът на тази петиция

#22 Re:

2021-11-19 21:05

#16: -  

 Ами действайте, какво чакате?




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...