Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Кампания на МОН за ваксиниране на деца! / Коментари


Гост

#26

2021-11-01 20:11

Да си хваща багажа за чужбинката младежът, явно западните модели, които видяхме докъде ни доведоха, са неговия избор и няма лошо. Ама да си ги вменява на заблудените гледащи медиите връстници. Който вярва, че свободата е на запад да хваща пътя. Тук в България искаме Свобода на здрав и достоен живот! А дали не са политически бодбуди...цялото това интервю 🧐

Гост

#27

2021-11-01 20:26

Не и децата ! Трябва да се гласува на 14 ноември ,за да се промени всичко това ! Лошото е ,че промиват мозъците на децата !

Гост

#28

2021-11-01 21:01

Искам моите и всички други деца да са живи и здрави, а не тествани, ваксинирани, тормозени, увредени физически и психически! 

След ваксина срещу пневмония детето ми разви пневмония, а след това и диабет тип 1(автоимунен). Нищо не може да ме убеди да експериментирам с него.

Всичко друго може да бъде поправено, само животът и здравето не!

Не на експериментите, тормоза и геноцида!

Да си обособят училища за ваксинирани-зомбирани, а останалите да си ходят в нормално училище, както досега.

Убедените във ваксините не можем да ги разубедим, докато не им се случи нещо лошо. Надявам се останалите да бъдат достатъчно силни и упорити.

Вече се чудя дали искам да получат образование при тези изнудвачески условия...


Гост

#29

2021-11-01 21:13

Използват и децата за манипулация, жалки са!
Чак толкова ученолюбиви тиинейджъри, да не повярваш?! 
Може в Американския да са вундеркини, всеки има избор да се ваксинира, щом иска. Ние също трябва да имаме своя избор и той е ясен - децата няма да се тестват и ваксинират!!!

джани
Гост

#30

2021-11-01 22:39

Не, не бих позволила ваксинация. Не съм съгласна и за тестовете. Днес слушах видео на д-р Пасков . Коментира и даде информация по въпроса за щатящите тестове, които са купили. Който иска лесно ще намери видеото в профила на д-р Пасков. / за плюенето / Тестовете нямали даже 50 процента надеждност и ще има бум на положителни резултати. Това момче с ,, добрите практики,, да си ги прилага само на себе си. Възможно ли е да са му платили за да агитира съучениците си?  ръзката за видеото  > https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=289610756346967

Ани Кирилова

#31 Re: учителка

2021-11-02 04:30

#5: Tania -  

 Онзи ден една подобна учителка по БЕЛ, на която плащам за индивидуален урок, не мога да намеря свестни учители/ настоящата учителка на сина ми е болна/ е питала сина ми ваксиниран ли е, че трябвало да се ваксинира, родителите също от МЗ били много строги и т.н. когато е влязал в тях го е карала да си мие ръцете после го е пръскала с дезинфектант, психически лабилна жена...Написах и, че имаме противоположна визия относно т.н. пандемия, аз смятам, че е план-демия и т.н. уроците приключиха.

Ани Кирилова

#32 Re: отговор

2021-11-02 04:31

#30: джани -  

 Разбира се, че са му платили на този келеш.


Гост

#33

2021-11-02 05:30

Без думи

Гост

#34

2021-11-02 06:34

Това зомби няма ли кой да го "обрзова" подобаващо?

Гост

#35

2021-11-02 06:42

Коментарът просто е излишен!
вг

#36 Първа стъпка към признание

2021-11-02 07:06


Гост

#37

2021-11-02 07:08

Много нагло - децата на тази възраст са много манипулируеми и да използват дете за такава противоречива кампания е безочливо. В тази възраст са пълни с енергия да се борят за идеали, вярват, палят се и много зависи каква информация им се подава. Неслучйно тогава попадат под влияние на секти и терористични групировки.

Гост

#38

2021-11-02 07:17

Няма какво да коментирам. Всичко е ясно , като се отчете в кое училище учи видния ваксър.

Гост

#39

2021-11-02 07:34

Нямам думи! Време е всички да се вдигнем и то не на мирни протести. Промиха мозъците на бъдещото ни поколение. Не се ли противопоставим дълбоко ще съжаляваме! Бог да пази децата ни!

Гост

#40

2021-11-02 08:03

Ами това е безумие. Младите ще устоят на ваксината, но ще станат ГМО и с ваксината приемат Белега на Звяра и по този начин доброволно стават роби на Сатанинския култ, който продуцира цялото това безумие, почнало от миналата година насам

Гост

#41

2021-11-02 08:05

Повтарям, това е сам да се съгласиш да бъдеш роб на сатанинската система. Ако се ваксинираш. По-добре свободен, но сам да се образоваш, но не чипизиран роб. Без друго вече и образователната система е изкривена, както и всичко останало в това общество

Гост

#42

2021-11-02 09:27

Излезе информация, че Виктор е син на Милен Вълчев.... За мен решение е да се влезе в БНТ1, в час пик и да се каже истината, нявярно със сила. Дано Господ е българин!!!
българка

#43 Re: Re: отговор

2021-11-02 09:29

#32: Ани Кирилова - Re: отговор 

 Излезе информация, че е сина на Милен Велчев. Министър на царя.

българка

#44 Re:

2021-11-02 09:31

#27: -  

И да се гласува за някоя от трите политически сили, които са трърдо против мед. терор. Другите са полу или изцяло в кюпа на ултраглобалистите.


Гост

#45

2021-11-02 09:41

Нека това момченце не се прави на месия! Далеч му е за политическа кариера! Да решава за себе си и да не се бърка там където могат да му се запалят ръчичките!


Гост

#46

2021-11-02 09:43

Имат ли право на подобна пропаганда?Това е не сериозно!
Иван Самичков

#47

2021-11-02 11:09

Хора запазете спокойствие!Не се поддавайте на паника!Не хабете усилия в отричане и емоций!ПРОСТО НЕ УЧАСТВУВАЙТЕ В ТОВА!Разяснявайте на своите деца ,методично ,аргументирано , защо това не е правилно!Обяснявайте и пак и пак , защо човек без симптоми не е болен!Насърчавайте децата си да мислят , да не вярват и ДА СЕ СЪПРОТИВЛЯВАТ на всичко това!...И на това безумие , както на всяка война , ще се види края и ЛОГИКАТА И ПРИРОДАТА ще победят!Просто трябва да го преживеем , като спокойно и целенасочено  СЪБОТИРАМЕ В ЛИЧЕН ПЛАН този сценарий!


Гост

#48

2021-11-02 15:24

Бих го попитала дали преди да реши да се ваксинира е прочел трийсетината страници характеристика на ваксината, която е избрал?!И дали е забелязал, че е "одобрена под условие". Бих се радвала моите ученици ,първо да прочетат гореспоменатото, и после да решават. С.Христова, учител горен курс
Владо

#49

2021-11-03 05:14

Категорично съм против имунизацията на децата,искм да се върнат присъствено без тестове и задължителна ваксинация.Всеки има право на избор и моят е да не се ваксинирам нито аз нито моето дете.


Гост

#50

2021-11-03 15:14

Пълни глупости! Ако ваш близък се ваксинира и умре след няколко часа, така както си е бил жизнен изведнъж умира заради преди малко поставената му ваксина. Едва ли ще говори така детето . Много е разедининен българският народ, затова всеки си прави каквото си поиска в тази държава!



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...