Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година / Съобщения / Мирно шествие протест на учители и родители срещу принудителното тестване на деца / Коментари


Гост

#1

2021-10-29 13:34

От Варна…ще участвам!

Гост

#2

2021-10-29 13:45

Аз имам три деца в три различни училища. Само от едното ми изпратиха анкета за мнението ми. Интересно защо не получих такава от другите две училища? Не желаят мнението ми или им е все едно, или пък вече са отговорили вместо мен както им изнася?


Гост

#3 Re:

2021-10-29 14:11

#2: -  

 С вас сме, подкрепяме ви!!! 


Гост

#4

2021-10-29 14:19

С вас сме

Гост

#5

2021-10-29 14:27

Моите деца няма да бъдат тествани и ваксинирани!!!!

Гост

#6

2021-10-29 14:30

С Вас съм

Гост

#7

2021-10-29 14:31

Ще участвам! Благодаря за организацията! Напълно подкрепям!


Гост

#8

2021-10-29 14:44

И аз съм от Варна и имам три деца. Подкрепям Ви напълно. Искам да участвам в протеста.


Гост

#9

2021-10-29 14:48

Никакви тестове, никакви ваксини. Хора, събудете се и излезте, защитете децата си и тяхното бъдеще. Без страх, смело напред. Каузата си заслужава! За нашите деца!

Гост

#10

2021-10-29 14:55

С Вас сме, но дали този протест ще ги сплаши, дали ще е достатъчен, за да ги спрем, как мислите? Доказали сме се българите, че, докато не опре ножа, нищо не се променя...


Гост

#11

2021-10-29 15:10

Нека да примесим към протеста и молитва, и Бог ще нареди всичко, всичко се случва по Негово допущение, има хиляди случаи и примери в световната история, когато всичко изглейждайки изгубено, Бог се намесва и става чудо.


Гост

#12

2021-10-29 15:21

Браво! С вас съм! Крайно време да приключим с това робство и издевателство.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2021-10-29 15:22



Гост

#14 Re:

2021-10-29 15:45

#1: -  

 Кажете откъде обикновено тръгват шествията, ще ви впиша в събитието


Гост

#15

2021-10-29 15:47

Чакам за Русе готови да излезем на протест! Хайде!

Гост

#16

2021-10-29 15:51

Напълно ви подкрепям!

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2021-10-29 16:02


Стефка

#18

2021-10-29 16:04

В Казанлък излизаме утре!


Гост

#19

2021-10-29 16:08

Напълно ви покрепям Г-жо Шишкова,дори ми се плаче като си помисля как ще ги тестват а още повече за налагането наваксини.Имам момченце на 11гд и всеки ден го прегръщам и целувам.Нека Бог се намеси и смири всички управници.Благодаря Ви за всичко което правите.Бог да пази всички!

Гост

#20

2021-10-29 17:15

Озъртам се за инфо за Бургас. Ако е в работно време ще помоля да ме пуснат, за да присъствам!

Гост

#21

2021-10-29 17:30

Макар че моето дете от 2017 година е в Отвъдното, ще дойда да подкрепя протеста. Това, което правят продажните ни политици, е престъпление против нацията. Защото именно децата са бъдещето на тази нация и народ.

Гост

#22

2021-10-29 17:36

От Варна съм и искам да участвам в протеста къде и в колко часа.

Гост

#23

2021-10-29 17:47

Разбира се, а ето и едно мое предложение за по-рано: Призив към останалата Осъзнатост от Българския Народ…ееее!!! И към останалата такава от Българската Прокуратура, Съд и полиция… Фокусирайте всичките си сетива и Пробуждащите се ценности - Свобода, Себеуважение, Достойнство…Здравето на децата Ви! Престъпната омая, властваща дълготрайно сред населението предостави арогантно Покварата на Национална, Президентска тепсия – Направи ни изтръпнали от Страх и Невежество Съучастници на собственото си убийство. Република България – Нашата Родина, Наша Отговорност и Дълг е осквернена до неузнаваемост от дългогодишно управляваща Държавно Организирана Престъпна Група /ДОПГ/, направо Групище, Бунище, част от която в момента действа Безскрупулно с Геноцидна съсредоточеност, в лицето на Президента Румен Радев, министър Стойчо Кацаров, главния държавен здравен инспектор Ангел Кунчев и хиляди други. На територията на РБ, в нашия дом, върху наши близки, познати и непознати сънародници, с управленска Благословия се провежда повсеместно зловещ експеримент – инжектира се несертифицирана субстанция наречена ваксина, без разрешение за употреба/и не би могло/, със изтекъл срок на годност/ако въобще има такава/. Разбира се, по стар обичай, това се извършва под претекст за грижа за здравето ни, въвеждайки в пагубна заблуда сънародниците ни, с невъзвратими и непредсказуеми последствия за здравето ни. Призовавам Българските Будители на Будителския ден, 1-ви ноември, 2021, от 8.00 часа пред Президентството, за да осъществят реално своите правомощия на Суверен по Конституция и Човеци по Същност, осъществявайки граждански арест на гореспоменатите лица и нататък по реда си, съгласно Върховенството на закона и Правото, които обезпечават Справедливостта. Преамбюл на Всеобщата Декларация за Правата на Човека: „Като взе предвид, че признаването на достойнството, присъщо на всички членове на човешкия род, на техните равни и неотменими права представлява основа на свободата, справедливостта и мира в света, Като взе предвид, че пренебрегването и неуважаването на правата на човека доведоха до варварски деяния, които потресоха съвестта на човечеството, и че създаването на един свят, в който хората ще се радват на свобода на словото и убежденията си и ще бъдат свободни от страх и лишения бе провъзгласено за най-съкровения стремеж на човека, Като взе предвид, че е необходимо правата на човека да бъдат закриляни от закона така, че човек да не бъде принуждаван да прибягва към бунт срещу тиранията и потисничеството, като последен изход…“ Считам поведението на Президента и назначения от него служебен кабинет за национално предателство, престъпление по служба в особено големи размери – Геноцид и подтик към Бунт. Ако Вие Толерирате това сега, Вашите деца ще бъдат Следващите!!! 28 октомври, 2021 Вихрен Михайлов

Гост

#24

2021-10-29 17:53

Там сме!

Гост

#25

2021-10-29 19:25

Благодаря отново за ентусиазма на Яна Шишкова. Аз ще бъде с двете си деца през целия ден и ще се движа по предложената програма на шествието! Очаквам да има повече родители! Всички тези действия са за нашите деца. Няма отстъпване. Решена съм да не отстъпя...децата са най-ценното на един народ, те са смисъла и истината и живота!



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...