В подкрепа на "писмото срещу Ирина Бокова" на Евгений Михайлов


Гост

#276

2016-08-03 15:35

Преиброихте ли се? 1500 човека сте от няколко милиона Българи! Петиция трябваше да има преди номинирането на г-жа Бокова и тогава със сигурност би имала много по-голям успех. Сега, след доноса тази петиция е жалка... 


Гост

#277

2016-08-04 09:59

Подписвам я защото г-жа Бокова прави лична кариера това не носи нищо за БГ. До сега и с предишното си председателство г-жа Бокова нищо не направи за БГ. Това е просто имидж въпреки че има още места в света които не знаят дори къде е БГ.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2016-08-04 13:47


БОКОВА Е СИНОНИМ НА ПОЗОРА НИ

#279 Re:

2016-08-05 06:40

#276: -  

 ТОВА НЕ ПРОМЕНЯ ФАКТА ЧЕ БОКОВА Е НОМЕНКЛАТУРЕН КАРИЕРИСТ НА КГБ И НЕ БИ ТРЯБВАЛО ТЯ И ПЕЕВСКИ ДА СА ЛИЦЕ НА БЪЛГАРИЯ , КАКТО Е ЗА СЪЖАЛЕНИЕ СЕГА - ТЯ ПОДКРЕПИ ПЪРВАТА СЛЕД ВТОРАТА СВТОВНА ВОЙНА АНЕКСИЯ  НА ЧУЖДА ТЕРИТОРИЯ В КАЧЕСТВОТО СИ НА ШЕФ НА ЮНЕСКО - САМО ТОВА Е ДОСТАТЪЧНО ЗА НЕПРИГОДНОСТТА Й ДА Е НА РЪКОВОДЕН ПОСТ И ТО В ООН ИЛИ МОЖЕ БИ ДА НИ ОБЕДИНЯВА В ГРАНИЦИТЕ НА МАТУШКАТА - КЪМ 160-ТЕ НАЦИОНАЛНОСТИ КОИТО СА АСИМИЛИРАНИ В РУСИЯ КОЛКО МУ Е И ЕВРОПЕЙСКИТЕ ДА ХРАНОСМЕЛИ И ХРИСТИЯНИТЕ ИМ БПЦ ОБЯВИ ЗА ЕРЕТИЦИ  И ГИ ПРИЗОВА В РУСКОТО ПРАВОСЛАСЛАВИЕ - СМЕШНИТЕ СТЕ В СЛУГИНАЖА СИ И Е ТРАГИЧНО ЗА БЪЛГАРИЯ - МАРГИНАЛИЗИРАНА СТРАНА НА ДИНКОВЦИ С РОБСКИ ПРЕОТСТЪПВАЩА СИ ИКОНОМИКА И ТЕРИТОРИЯ НА НАЙ-ГОЛЕМИЯ СИ ВРАГ

КЪМ #268 Re:2016-08-02 19:20

#280

2016-08-05 09:23

Бълагрия няма работеща икономика поне от 1985 - всичко е изкуствено, със заеми от западни банки- заводи построени без източник на суровина на стотици километри от пристанище - сбъркана, грандоманска индустрия,неефективна - заводите работят на 3-4% от капацитета си - България не развива технологии - всичко се краде от техн.разузнаване, България трупа огромен дефиците през 80-те, непосилен външен дълг, невиждана вътрешна задлъжнялост и по чудо се рзаминава с гражданска война, след целенасочено създаване на етническо напрежение - икономиката се свива драстично, приходите падат -България фалира 1990-те

Даниела Горчева
Гост

#281

2016-08-05 13:20

Ирина Бокова е комунистически кадър на тоталитарна държава. Бокова е обучавана в Москва да работи срещу демократичните държави. Никога не си е променяла възгледите. За да прави кариера, Ирина Бокова цял живот е ползвала наследствените привилегии, получени благодарение на престъпленията на баща й.


Гост

#282

2016-08-05 14:01

Нека 280 да не лъже/фантазира за гражданската война. И ние сме били по това време и ние знаем МНОГО добре ситуацията даже отвътре и подобно напрежение нямаше. Но след 89 г сме напълно съгласни, че икономиката на България се разби тотално, не говорим за селското стопанство. До 89 г. беше едно удоволствие да гледаш пшеничените (и др. култури) полета..Произвеждаше се много..сега нивите пустеят..Разбира се, в това опустошение иринка и евгени нямат вина..те просто се нагаждат към ситуацията и затова хората не ги харесват..Винаги да са със силните на деня..вчера москва, днес америка, утре тамбукту..те винаги ще са в редиците на ''ръководещите'' страни..Липса на морал, последователност, изгода за себе си и пр. Най-грозни неща, които човек може да обладава..


Гост

#283

2016-08-05 21:29

Също така маличие на стабилна гражданска позиция, а не позицията на слънчогледа..да гледаме към слънцето..


Гост

#284

2016-08-05 22:32

Поздравления за Евгени!

Гост

#285

2016-08-05 22:34

Поздравления за Евгени!

Николай Цеков
Авторът на тази петиция

#286 Re:

2016-08-06 08:47

#276: -  

Петицията в подкрепа на Ирина Бокова е събрала същия брой подписи за няколко месеца, може би трябва да задам подобен въпрос?

Преди номинирането на Бокова няма как да е имало петиция, все пак не е имало дори социологическо допитване по въпроса (а и със социолози като Райчев, надали такова допитване би имало реална тежест), напротив, кандидатурата бе натрапена и подкрепена в минимални срокове.

Николай Цеков
Авторът на тази петиция

#287 Re:

2016-08-06 08:52

#253: Гост -  

 Да не забравяме, че изрично съм пояснил, че подкрепата ми е за конкретната позиция, не за личността на Михайлов.

Николай Цеков
Авторът на тази петиция

#288 Re: Re:

2016-08-06 08:54

#268: - Re:  

 Всички знаем какво развитие е имало и да сметка на какво, документите и числата са публични, няма нужда да лъжете.

Николай Цеков
Авторът на тази петиция

#289 Re:

2016-08-06 08:56

#275: -  

Мнението Ви не е цензурирано, влизам за пръв път от дни и досега съм изтрил само едно мнение, за което оставих забележка с причина.

Николай Цеков
Авторът на тази петиция

#290 Re: Re:

2016-08-06 08:59

#241: - Re:  

 Въздържайте се от откровени простотии.

Аз не съм учил в Москва, а и не бих. Нямам родители с червени книжки (дядо ми обаче беше убеден и беден комунист), и все пак мога да оценя правилна гражданска позиция.


Гост

#291

2016-08-06 09:14

Хора като Ирина Бокова трябваше публично да се извинят за деянията на комунистическия режим, от който тя и семейството ѝ бяха съществена част. Човек, който няма морал и воля да поднесе извиненията си, няма място нито в българската, нито в международната политика!


Гост

#292

2016-08-06 11:34

Защото съвпада с моето отношение и нямах друга възможност да изразя възмущението си от кандидатурата на Ирина Бокова .

Гост

#293

2016-08-06 11:41

Защото все още имам съвест и историческа памет.
Гост

#294 Re:

2016-08-06 15:06

#282: -  

 280 е прав - плана на кгб беше смяната на имената да доведе до граждански смутове и религиозни противопоставяния(после същия план сработи в Югославия), ако си спомняте ни изкарваха на митинги да скандираме ''турците в турция''и ни плашеха както сега с чалми, рязани и турско робство - Турция се очакваше от сценаристите да откаже да приеме бълг. турци, защото там имаше иконом. криза, но Турция ги прие, а българите пазеха къщите на съседите си и им наглеждаха градините и стоката - всички мислехме че ще се върнат  - след 1989 хората сами правеха митинги да се върнат имената на турските ни съграждани - истината е че с преименуването бяха комплектовани и паравоенни групи обучени от руски офицерипод прикритието на уж нелегални(уж забранени от властта) клубове по източни бойни изкуства - пишман премиера ни ББ е участвал в преименуването с такава група ''каратисти''


Гост

#295

2016-08-06 23:39

А 294 може би не знае Истинската Причина за смяна на имената, защото аз я знам. Научих я лично от мои приятели и колеги от кърджалийския край, които са български мохамедани. насила потурчени. както се знае и от историята и от самите хора,  в България не са останали много турци след Освободителната война - истинските турци са се върнали в страната си, страхувайки се от отмъщение на българското населени, а къде да се върнат нашите потурчени (насила) българи?

Взело се е решение за смяна на имената или възродителен процес, след като е станало ясно, че южната ни съседка усилено промива мозъците на мохамеданите да искат автономия..какво им е обещавано , както ми казаха хора от тези краища не си заслужава да се пише...Аз съм от София и не помня някой да ни е карал да викаме срещу турците (мохамедани). Напротив, срещахме се с някои от тях, работещи в София и си пиехме спокойно кафе или кола...и говорехме................


Гост

#296

2016-08-07 05:57

Защото Евгени е прав

Гост

#297

2016-08-07 11:00

За да се знае истината , за всички комунистически издънки, които са свикнали цял живот да лапат и се крият зад маски


Гост

#298

2016-08-07 14:50

Ненавиждам комунистите!

Гост

#299

2016-08-07 21:24

"за всички комунистически издънки, които са свикнали цял живот да лапат и се крият зад маски" Пак тотално неразбиране на въпроса за политическата 'ориентация/принадлежност''на някои индивиди.. Бях съвсем малък, когато чух Тате, бог да го прости, изключително честен и добър чивек беше, да казва - Те същите ни ръководеха и преди 9 септември 1944, но се наричаха капиталисти или подобно..Нищо не се е сменило--лапачите/чантаджиите са едни и същи, само където се пребоядисаха..Тате беше роден 1919 г. почина 1980 и знаеше ситуацията много добре..

Друго е неприятното тук, а именно рязката промяна на идеалите или партийките..Ако човек си е бил комунист или фашист, или капиталист или бунтовник и до края на живота си е верен на Жизнената си позиция, тогава е някак си по-приемливо:) Такъв си е човекът, такива са му разбиранията, идеалите и пр. Но да си променяш идеалите/идеите, съобразно тези, които са на власт, за да останеш и ти на власт и да си живееш живота е това е срамното и лошото.. Надявам се някои хора тук разбраха..

 

А тате беше прав:) Сегашните управници или тези от последните 26 г са същите както и преди 89 г. Сега аз мога да го кажа, защото познавам лично някои от тях..И направо ми е жал за тях..Даже са още по-алчни, аморални, садистични, злобни, безскруполни, корумпирани..Те бяха всъщност младшия ешалон на тогавашните управляващи..и този 'ешалон'' убива и продава нашата Родина..Така че политики и партийки тук са само за хвърляне прах в очите на хората..обидно е, че те, които не могат да се мерят с нас ,ни смятат за толкова глупави и наивни:)))


Гост

#300

2016-08-09 14:48

За пръв път в историята! Обявиха българка за една от 10-те най-влиятелни жени в света

http://www.blitz.bg/news/article/435262

Когато човек притежава качества и ги проявява, той бива оценяван заради тях!

Продължавайте да злобеете и да се самонастървявате един друг..




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...