В подкрепа на "писмото срещу Ирина Бокова" на Евгений Михайлов


Гост

#251

2016-08-02 06:31

МАЛКО ВРЕМЕ не стигна на Жандармерийските и Войсковите " Ловни роти " / " Ловни дружини " / в ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ , да отрежат главите на цялата Червена лумпен-пролетарско-каскетаджийска паплач като " Пета колона " на Москва и КОМИНТЕРНА ...... ! Спасиха ги на 9.Септември.1944 г. Съветските , въшливи памуклийки ........ !
СЕГА нямаше да го има и Червеното им котило като БОКОВИЦА - внучка на Червен Пролетарий-катранджия , дъщеря на Червен Шумкарин-убиец и леля на Червен Криминален престъпник ......... !
" РАБОТАТА " още стои недовършена !!!

Гост

#252

2016-08-02 06:32

Така преценявам.
Гост

#253

2016-08-02 07:25

Аз подписах, но на Михайлов го ''издигат'' в очите на хората и ще го използват срещу десните проевропейски политици - в деня на апела на Михайлов, ББ изпрати писмо в подкрепа на Бокова до пет премиера на страни, членки на ООН. Самият Евгени многократно се е изказвал ласкаво за ББ(но омаскарява Костов, за приватизацията за спасяването!!! на държавата) - 1997 генчо михайлов е назначен от Софиянски за шеф на борда на директорите на Киноцентъра, защото беше в списъка на Виденов за ликвидация. И Евгени вече не иска да е депутат - той иска Киноцентъра. Сам си избира борда от далавераджии, за приватизация. В последното заседание на Министерски съвет на Иван Костов той си вкарва приватизационната програма в точка "Разни". И РМД-то му е пуснато, а при царя жената на Михайлов е парламентарен секретар на Соломон Паси - сега Софиянски, Паси(който агитираше за номинацията на Бокова) са в общ проект за поемане на щафетата от ББ(президент) за обгрижване на руския олигархичен модел КОЙ - Михайлов е новото Вежди - Евгени Михайлов е поредният "дисидент", производство на КГБ за поредния "10 ноември"на кгб-сценаристите


Гост

#254

2016-08-02 10:06

Защото не трябва да допуснем комунистка да оглави ООН,каквото и да говори.Др. Бокова е дъщеря на убиеца Георги Боков,това е все едно да направим Хитлер ръководител на ООН.

Гост

#255

2016-08-02 10:12

Срамно е че повече от четвърт век от рухването на комунизма, български институции издигат и подкрепят кандидатура - първо за шеф на ЮНЕСКУ, а сега и на ООН - на типичен представител на комунистическата диктатура и номенклатура. Бокова не е само наследница на престъпника Георги Боков, и сестра на циника Филип Боков, останал завинаги в аналите на българската история с гаврата над българския народ с онзи израз за вината и мезетата. Бокова дори не е само бивш съветски агент, за каквато се предполага че е. Бокова е настоящ агент на Кремъл и избраник на Путин - негова маша в хибридната му война срещу ЕС и страната ни. Срамно е, че от конюнктурни властови съображения, само и само, за да останат на власт, в името на самата такава, угаждайки на зомбираната русофилска пета колона, политици и партии представящи се за демократични и проевроатлантически си плюят в лицето и подкрепят тази позорна кандидатура. Уж в името на единството на нацията, обясняват колко хубаво би било Бокова да бъде избрана, как тя щяла да издигне авторитета на България на международно ниво и прочие. Това е абсолютна лъжа! Вярвате ли например, че италианците биха подкрепили за кандидат на този пост Александра Мусолини, понеже това ще е полезно за страната им? Или дори руснаците биха издигнали кандидатурата на Серго Берия? Но в България всичко е възможно, в името на непреодолимата българо-путинистката дружба. И ако някой не е съгласен с това, мафиотската пета колона на кремълския и бос го подлага на психологически линч. Срам ме е за това което става в България. Чест прави на Евгени Михайлов, че не е съгласен комунистическото средновековие да му диктува как трябва да мисли и да му затваря устата.

Гост

#256 Re: Притча за българския казан в ада

2016-08-02 10:14

Антоанета

#257

2016-08-02 10:15

Абсолютна истина е това което написа Българин!!!!!!!!!!

 


Гост

#258

2016-08-02 10:24

Съгласен съм с мнението на Евгений Михайлов.

Гост

#259 Re:

2016-08-02 10:29

#255: -  

 И още - апелирам да се говори по същество! За Бокова! А не какво бил направил този или онзи. Това разводнява проблема. България затова е на такова дередже - защото почти всичките й политици уж в името на държавата, са готови на всякаква свинщина за да угодят на маргинализирания си електорат и да останат на власт, в името на облагите от нея. Появи ли се честен и искрен човек сред "политическата класа", всички се нахвърлят като вълци срещу него, защото им застрашава статуквото. Докато търпим лъжите, корупцията  и демагогията на хора в управлението на страната ни, ще е все така! Но едно по-едно - сега става дума за това трябва ли троянската  кранта на Путин да чучне на шефския трон на ООН.

Гост

#260 Re: Re:

2016-08-02 10:49

#259: - Re:  

 това е подмяната когато ''честен и искрен човек'' говорят по същество, когато е ясно че бокова е бита карта, но си е възможност да станат говорители на''промяната'' - не виждам разлика м/у слави трифонов, евгени михайлов, марешки. татяна дончева, софиянски, паси - защитават ''храбро'' спрадевлива кауза я за да ги приемат за борци за промяна и да се вслушват в гласа им, а те просто си пазят статуквото установено УСПЕШНО след 2001 - номинацията на бокова беше естествена и само членството в НАТО и ЕС ни пази от окончателно руско храносмилане


Гост

#261

2016-08-02 11:11

Защото не мога да го кажа по-точно и по-добре и съм напълно съгласен с нея.

Гост

#262

2016-08-02 14:06

За да лустрираме червения урод !

Гост

#263

2016-08-02 14:09

Морално хуманни съображения.

Гост

#264

2016-08-02 15:35

Защото ми омръзна да бъда тъпкан и подлаган на съмнения и проверки вече 55 години! От уплашено малко дете,та до ден днешен,когато съм зрял и обръгнал на другарските заигравки мъж!!!Стига!!!Писна ми!!!Дойде време да вземем нещата,съдбата,действията си в собствените си ръце!!!

Гост

#265

2016-08-02 16:01

Това не е лице на красива и мъдра българка ! А олицетворение на грозота простотия злоба коварщина , лицемерие,което въобще не е присъщо да е лице на българката, която с години наред ни е издигала пред света !

Гост

#266

2016-08-02 17:49

Защото се възхищавам на смелостта на г-н Михайлов и трябва да се знае истината за Бокова

Гост

#267

2016-08-02 17:55

Няма да коментирам очевидни причини !

Гост

#268 Re:

2016-08-02 18:20

#25: Aerial -  

 Възшодящото развитие на България бе прекъснато и насочено към деградация от тези които възприеха роболепието пред САЩ и нейните протежета! Огледайте се на какво е заприличала страната ни! Номинирането на г-жа Бокова за този пост е само едно от действията на тези, които се считат за българи, за възвръщане на националното ни достойнство! 


Гост

#269

2016-08-02 20:08

Защото Бокова е дърта комунал онанистическа недоебана мастия.
Михаела

#270

2016-08-02 21:07

Споделям мнението и аргументите на Евгени Михайлов, както и уважавам него самия за достойната и честна позиция, за истинските и стойностни предавания ... Еднакво излъгани и заблудени, изгубени хора и надежди..., в името на истината и надеждата за по-достоен и свободен живот. Някои от нас, просто не издържаха и избягаха, като мен, но продължавам да милея и да подкрепям свестните хора като Евгени, колкото и малко да са те! Моля Ви, в името на нашите деца, не се отказвайте, историята не бива да бъде подменена с комунистически сказки! Поздрави от един политически и икономически емигрант!


Гост

#271

2016-08-02 22:04

''Поздрави от един политически и икономически емигрант!'' Добре бе михаела, но евгени е също плод на комунистически сказки..даже не споменавам престоя му и образованието му в москва:) Или москва според теб 1980 беше център на капитализма и супердемокрацията:))) Защо евгени не е емигрирал нап в някоя по-дем държава в и пр. са от едно котило дечица..може с малки разлики..И нищо не се споменава за киноцентъра и разните финансови игри и далавери ..или това не е важно:))) смешници и клоуни са и двамата. Когато наближаваш 65г трябва да си по-мъдър и по-честен..живота е кратък..


Гост

#272

2016-08-03 07:17

Защото ми омръзна да ме управляват комунисти!

Гост

#273

2016-08-03 08:33

Защото обратното би било позор за мен!

Гост

#274

2016-08-03 13:59

Писна ми от тях,не ги искам комунистите в останалия ми живот. Точка.

Гост

#275

2016-08-03 14:20

''Защо евгени не е емигрирал нап в някоя по-дем държава в и пр. са от едно котило дечица..може с малки разлики..И нищо не се споменава за киноцентъра и разните финансови игри и далавери ..или това не е важно:))) смешници и клоуни са и двамата. Когато наближаваш 65г трябва да си по-мъдър и по-честен..живота е кратък..''

Tози ми коментар беше цензуриран:))) Липсва цяло изречение след дем държава и преди пр. имаше изречения, в което се описваха останалите дечица от котилото - борисов, станишев, орешарски, костов, желката и пр подобни. Изглежда не само в официалните вестници 'играе метлата''и ни се трият постове, че даже изчезват:) И защо ли ги е страх другарите и другарките, Искат да продължават да мачкат и унищожават Родината по-жестоко от предишните социалист до 89 г..Тогава стандарта на живот в България беше мн по-висок от сегашната 26 г мизерия...Позор и Затвор за тези, а те искат още да се 'изявяват''Как не ги страх от БОГ..Децата/вннуците им ще им ''берат''грешките и престъпленията..И като че никога не са ходили на гробища...




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...