ПЕТИЦИЯ ЗА ЗАТВАРЯНЕ НА ОБЩИНСКИТЕ КОНЦЛАГЕРИ ЗА КУЧЕТА

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ПЕТИЦИЯ ЗА ЗАТВАРЯНЕ НА ОБЩИНСКИТЕ КОНЦЛАГЕРИ ЗА КУЧЕТА


Гост

#301

2016-01-29 10:57

Това е геноцид над животните!
Не искам моите данъци да отиват за подобни концлагери!
Сеславци трябва незабавно да бъде затворено и заведено дело за осъждане на главните виновници Незабавно!!!

Гост

#302

2016-01-29 11:15

щото ги разстрелват за по евтино.
трябва да ги кастрират и да ги връщат по места.

Гост

#303

2016-01-29 12:08

Имам две кучета от улицата и няколко в чужбина , изпратени с лични средства. Не искам да върша работата на Общината , нито да гледам жалките картинки от приютите. Правете реална политика - регистрирайте и глобявайте собствениците, не кучетата.

Гост

#304

2016-01-29 12:55

Пописах без колебание, защото това не са приюти, а концлагери!!!
фани

#305

2016-01-29 13:07

Защо допуснахме животът и съществуването на тези ангели да бъдат подчинени на бездушни, жестоки и безотговорни люде?С конкурс ли ги избраха- и тези в Сеславци и в Богров и в цялата страна- и идеята беше да са най- жестоките! Уволнения, наказаниея, съд и проверки и разследвания- незабавно! Нали жестокостта над животни е криминализирана? И в случая се извършва от служители на общинска фирма!? Иначе, всеки следващ шеф и работник и диспечер в приют ще бъде същият- с чувство за базнаказаност. Ходете редовно в приютите, радвайте се на кучетата, носете храна, така ще осигурим и контрол над условията, в които живеят те и над онези, които трябва, но не са отговорни.Нужен е контрол от гражданското общество. Това, което видях, превърна душата ми в рана.


Гост

#306

2016-01-29 14:08

Стоп на мизерията на животните за сметка на хората- общините крадат парите на кучетата години наред!
Условията в Сеславци, Каменар, СТара Загора, Кърджали, Ямбол, Габрово и т.н. са недопустими! Това са нищо повече от концлагери на смъртта! Тези кучета тежат на съвестта ви! Ако имате такава......

Гост

#307

2016-01-29 15:08

Искам животните, които са без стопани да живеят по добре. Това е жестоко и нехуманно,има начини, има субсидии за решение на проблема с мизерията в приютите. Колкот повече се съберем за тази кауза ще се оправят нещата за клетите животни. Също така трябва и строг контрол къде отиват парите определени за животните.На тоя хал са заради някой безморален лакомник който прибира парите предназначени за тях.

Гост

#308

2016-01-29 16:16

Никой не заслужава такава съдба . По-добре да имат шанс на свобода,от колкото да умират затворени в такива условия.

Гост

#309

2016-01-29 19:05

Защото съм потресена от условията, потресена съм от отношението на хората, които работят там. Тази работа се върши с любов, а не да ми обяснява някой, че не е куче... / на въпроса дали би живял в тези условия/.

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-01-29 20:14


Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-01-29 20:17


Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-01-29 20:19



Гост

#313

2016-01-30 01:33

Защото смятам, че концлагерите, от които ние всички уж сме възмутени не могат да съществуват в днешно време. Или за хората - не, а за някакви си там животни може? Голяма работа - животни. Как се измерва справедливостта и добротата в нашия свят?

Гост

#314

2016-01-30 19:12

ОБИЧАМ КУЧЕТАТА,ТОВА Е УЖАСНО

Гост

#315

2016-01-30 21:40

Nie sme glasa na bednite jivotin4eta.. Vseki normalen i sastradatelen 4ovek she podpishe...A sa nexumannoto otnoshenie na tesi "TUMORI" na obshestvoto kam jivi sashestva e nedopustimo, sa koeto da si ponesat zaslujenoto...Dano ima vasmesdieee....

Гост

#316

2016-01-30 21:47

ne badi besrasli4en! Pogledni v o4enzata na vsiako edno isma4eno sasdanie, tarsesho sakrila ot teb 4OVEKO! Ti si negoviat glas!

Гост

#317

2016-01-30 22:14

Благодаря на хората, които са поели тази инициатива! Толкова е прекрасно да събудим доброто и да се борим със злото!

Гост

#318

2016-01-31 00:49

Protiv sym za bezobraznoto nasilie nad zivotnite! Tezi prjuti ne rabotqt za zivotnite, a 4rez tqh se ograbvat pari, a zivotnite gladuvat i sa prinudeni da ziveqt v porka mizeriq! Stiga tova nasilie, stiga tazi smyrt na tezi du6ici! 


Гост

#319

2016-01-31 01:00

Da se zatvoi vednaga prijuta i vsi4ki rabote6ti v nego i direktora da se osydqt! V zatvora 6te vidqt kakvo e bolka i nasilie! I drugiq variant - da se lin4vat publ4no na zyltite paveta za nazidanie! 


Гост

#320

2016-01-31 21:27

Dani Ina rezultat, gledaiki sanraniat material mislia che gorkite,niamat nikakav shans tam, navan pone mogat Da se skriat, napravo sartzeto mi se kasa za malkite bezdomicheta, izostaveni dokato NE umrat...vie mi se...ufff

Гост

#321

2016-02-01 15:09

Тези условия за гледане на кучета са неприемливи. Аз също съм данъкоплатец и ме интересува къде и как се харчат парите ми.

Гост

#322

2016-02-01 18:34

Знаете ли, всеки ден се моля българите да променим начина си на мислене и поведение като започнем именно от отношението си към животните. Неизкоренимата жестокост, алчност и безхаберие на голяма част от съгражданите ми ме плаши и разстройва.
Как може да се противодейства на такива хора?
Чувствам се безсилна, знаейки, че дори и когато помагам на кученце в беда, хиляди други също имат нужда от помощ, а аз не мога да спра или променя отношението на техните мъчители, нито да се обърна конкретно към някоя институция. Случаите са толкова много...Защо отговорните инстанции си затварят очите?
Откакто научих за случая Сеславци съм убедена, че е по-добре тези създания да бъдат приспани, отколкото да умират в агония. Макар и да звучи ужасно, ако не може да се промени съдбата на хиляди кучета, котки (както и на конете, експлоатирани от цигани), смятам, че евтаназията би била по-добрият вариант.
Подписах и съм благодарна на създателите на тази петиция. Знам, че ако се обединим зад една идея ще може да постигнем нещо.
Господин Борисов, моля Ви, както и останалите управляващи, моля, да обърнете внимание на ежедневните прояви на зверства срещу животните. Те не го заслужават. Виновни сме ние с нашето безхаберие и егоизъм.
И не, това не е "най-малкият" проблем в държавата! Това е един огромен проблем, който свидетелсва за вродената първобитност, жестокост и аморалност у народа ни. А това, ако не е за притеснение, не зная кое! Моля ви помогнете да се спре безхаберието и насилието над животните!

Гост

#323

2016-02-02 23:02

Аз не искам, че животните са убити, и искат да останат приютите за ветеринарно-нататък. Така че аз намирам себе си обичам животните, така че предполагам кучета от България, за да се грижи за кучето в Германия красив дом

Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-02-03 10:00


Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)

2016-02-03 10:03





Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...