За прекратяване измамите на МТЕЛ и защита на потребителите


Гост

#76

2011-09-19 17:02

M-tel са най негодния оператор тук става въпрос за организарана измама отказвайте се от тях

Гост

#77

2011-09-19 17:05

Da gi nakajem kato se otkajem

Гост

#78

2011-09-19 17:08

Izmamnici van ot BG

Гост

#79

2011-10-02 14:30

крайно време е да спреме подигравките им с нас....
mtel

#80 mtel

2011-11-04 11:01

Форум за споделяне на мнения. mtel - http://мтел.com  . Тук можете да изразите вашите впечатления. Напишете вашето мнение. Разкажете вашият случай. Дайте глас на вашия проблем.


Гост

#81

2011-12-29 11:35

Пускала съм жалби до Мтел и до Комисията за защита на потребителите-писмен отговор не получих.Получих обаждания по телефона с извинения за допуснати грешки,малко пари признати като надвзети.Върха беше, че съм дадена на фирма Кредитосъбирател и договорите продължиха,въпреки не ползването им.Изключително грубо отношение от операторите на *88 и служителите в гр. Свищов. НАДМЕННО И УНИЗИТЕЛНО ОТНОШЕНИЕ! ИЗМАМНИЦИ!!!

Гост

#82 Гост

2012-01-10 22:56

Mtel - НАГЛИ ИЗМАМНИЦИ ДО БЕЗОБРАЗИЕ!!!

Гост

#83

2012-01-26 20:31

IZMAMNISI KARATME DA PLA6TAM ZA PREKRATEN DOGOVOR PREDI DVE GODINI SLED KATO NE DALJA NI6TO DA SE S9DYAT

Гост

#84

2012-01-29 10:41

vsi4ko e vjrno.mtel mamiat i laziat s nadpisani smetki. vav fakturite izdadeni ot tiax ima neverno sadarjanie za koeto vaobchte ne sam izpolzval.kato primerno 6 broj obajdaniia do ai ti di netuark.za koeto niamam nikakva predstava. daje ne znam kakva e tia.pri opita mi da razbera za kakvo stava vapros zapocna goliamoto razkarvane

Гост

#85 Re:

2012-02-11 15:36

Petya Despodova
Blagoevgrad

#86 Petya

2012-02-29 17:45

Politikata na rabota e edna kakto v Mtel,Globul tata i vav Vivacoma.Stiga ste pisali gluposti za Mtel!!!!! Nqma kak da vi nakarat da platite za neshto koeto ste platili-Vaprosa e dali ste go platili!Zashto na men ne mi e nadpisana smetkata?Zashto men ne me karat da plashtam neustoiki?Problema e edin kakto pri Mtel taka i pri drugite operatori-kolunikaciqta mejdu-prodava4-konsultant i klient.Ediniq kazva edno,drugiq si misli drugo,pak i otgore se razpisvame na neshto koeto daje ne sme si napravili truda da pro4etem!
Petya Despodova
Blagoevgrad

#87 Re: Petya

2012-02-29 18:02

Az ne sam dovolna ot Vivacom!!!Te sa izmamnici!!!!!

Polzvam uslugite i na trita osnovni operatota !

Minalata godina v na4aloto , prepodpisah dvugodishen dogovor s Vivacomcite ,za da moga da si vzema telefon na izplashtane.Tazi godina 06.01.2012-reshih da si dobavq paket za razgovori s minuri i kam drugite operatori.Okazva se 4e tozi paket  bez da badq predopredena mi podnovqva oshte vednash dogovora za 2g.,ot datata na molbata mi .Taka realmo az sam za 3g obvarzan s tqh(plus tazi koqto izte4e),za nqkakav telefon za 200 lv az shte platq 360lv samo taksi po plana i 192 lv za paketa  s minuti + po 10 lv vnoska za telafon =792 lv!Chestito na VIVACOMCITE!!!!!E tova ako ne e obirdjiistvo neznam.

A i da ne zabravq -vseki mesec plashtam po 10 sms v chojbina~Az nqmam bliski i poznati na koito da pishav chojbina !NQMAM!!!!!!!


Гост

#88

2012-03-04 00:27

Няма да се оправят нещата с тази петиция. Да се съберем и да ги осъдим, тук няма кой да ни защити! Има над 100 хиляди измамени и това продължава с надписване на сметки с мобилния интернет.

Гост

#89

2012-03-14 00:18

nqma takava bezochlivost!!!

Гост

#90

2012-03-14 02:28

Дано да успеем да спрем терора от този мобилен оператор.

Гост

#92

2012-06-27 00:28

Mentel най-голямите измамници и глупаци на едно място!

Гост

#93

2012-07-18 17:48

За прекратяване измамите на МТЕЛ и да ме остави сам да си избирам оператора!?!
ГОРД - Пазарджик
Пазарджик

#94 Петиция против правителството на ГЕРБ

2012-11-26 12:37

ГЕРБ е болест, ВАШИЯТ вот е лекарството!
http://www.peticiq.com/gordpz

Да спасим Българя, като подпишем, споделим и разпространим тази петиция!
freedom for all

#95 mtel и игрите му с НАРОДА

2016-03-11 06:31

Кошмара, който мнозина от нас са преживели. Всяка седмица се получава СМС с предложение да се включиш в някаква игричка или те запитват някакво въпросче, на което да отговориш. При това всичко е безплатно. До тук добре, но към края на съобчението е записано, че трябва да върнеш съобщение "STOP" в противен случай автоматично си включен в играта. Много хора като мен когато срещнат поредното глупаво СМС-че го трият веднага и започват мъките. Измамата се разбира още на следващия месец, когато сметката е вече с 10 - 15 лева повече. В началото не е ясно какво става и всеки си мисли, че е надхвърлен лимита и без това винаги се получава съобщение за изразходван лимит без да се говори по телефона. (Според мен това е с цел заблуждаване на клиента) След ходене из офисите на mtel разбираш, че трябва да отговориш на SMS-са стоп, но той вече не фигурира в списъка. Спираш да получаваш нови SMS-си и няма как да спреш чудото, което всеки месец ти източва сметката. Борбата е тежка, но затова пък продължителна. От никой офис не могат да помогнат, защото не знаели кой вземал парите за играта. Т.е. mtel давал възможност на трето лице да печели от клиента и те нямали информация за третото лице и нищо не можели да направят. Ако сте по-упорити след няколкократни обаждания на дежурния телефон и ако насреща се случи добър човечец, може да успее човек да се освободи от кошмара, но на следващия месец. Така си минават 4 - 5 месеца, ако се усетиш навреме. Да ама не...  Започват отново да идват отвсякъде SMS-си, които трябва да четеш докрай за да видиш къде трябва да изпратиш STOP. Ако не го направиш до една седмица всичко започва отначало.

Време е някой да изхвърли БОКЛУКА, иначе всички още повече ще потънем в .......

Дано съм полезен на някой.


Гост

#96

2016-05-09 14:53

Бях излъгана с договор от Мтел който не мога да спра вече 1 година ,а се оказва ,че ще трябва да плащам още 1 ,след като не живея в България и картата не се използва.

Гост

#97

2016-07-28 16:42

Mtel не ми доставя услугата за която плащам . Вместо 4G ми доставят 3G

Гост

#98

2016-09-17 09:09

za6toto izmamite na mtel nqmat krai

Гост

#99

2016-10-04 17:32

povtarqite vseki den na vseki da se mahne ot teq izrudi, vsi4ki telekomi sa prestypnici s izmano visoki ceni, no emtel sa s nai mrysnata agresivna stategia sreshtu horata