НЕ на агресията над българските учители

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията НЕ на агресията над българските учители


Гост

#26

2016-01-17 15:27

As ne iskam da biqt horata na uchilishtetu na maika mi i bastah mi i ne iksam horata da ne ucat zastoto ste sa glupavi kat o klosarite a tova en e hubavo da si glopav kato klosharite zastoto te sa mrusni nekulturni kipiat ot glupavosti i nerednosti v zhivotat im na taxi planeta as iskam balabanskite ciganski mahali da badat pot krepqni v pe ticiqta sa nasilireto nad ochiteli

OCHITELITE SA EDNI IT NAJ WAJNITE HORA NA DECAtA

Гост

#27

2016-01-17 15:33

Аз не искам това да се случва ние сме добри и лоши защото повечето сме лоши и добри като сме добри не правим лошо като сме лоши не правим добро а като правим и лошо и добро правим и двете неща точно като жената била е добра с детето да си се обади на детето ама е била и лоша като е набила учителката
сега и чичо Мохамед ще напише едно нещо само че той пише на английски
Zadraveite priateli ne iskam da govorq nogo zatui shte pisha malko sa za teamata i se pak sam protiv nasilieto sazshtoto nasilieto rajda nasilie i taka uchitelkite satvat loshi s decata ne biyte uchiteli no i vsqkakvi jhora az sam prebivl nog hora ama nema nisto ko da pravia ayde molia vi ne pravretre loji nejta i ste vi se sluci loso i dobro utro ! :) priqtne den i ospesna sedmica ot mohamed i Osman
ako akoto ti e golqmo to naistina si e golqmo

#28 Re:

2016-01-17 15:35

#28:-  

 gospodine ne pesete negramodno zastoto e negramodno ne ne e negramodno no e loso da e negramodno i stava taka loso i ne e hobavo

sa sti kaza i az previvam hora no sa kef mi e :)

 


Гост

#29 Re: Re:

2016-01-17 15:37

#999999999999999999999999999999999999:-

 ama si dogato dobar ne bij horata, a?

aaaa snam az gadniar takov nali az ne biq ama se karam na hroata molia te spri sas tova


Гост

#30 Re:

2016-01-17 15:39

#25: -  

 da naistena e gadno da stava taka ama kato si stava shte si stava zashtoto to rtqbva da sztava

Моля господине да ви poпитам каkvo праwite тук zaщото не знам kakwо написyh sя brаточky