Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция към главния прокурор Борис Велчев


Гост

#826 Красимир

2011-05-23 10:47

Значи Атака да бъде забранена а ДПС да остане?
Ами то беше вдигната чешма в памет на терористите убити след доказването на вината им при атентатите (потърсете информация за Гара Буново + вагон + майки + деца) или ето ви връзка:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0_%D0%91%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE
Добри

#827

2011-05-23 10:50

такива хора като Г-н Сидеров трябва да са във лудницата, а не в парламента, колкото и в последно време да си приличат двете "заведения".

Прав е Борисов, като казва, че предизборно се активизират Доган и Сидеров, 2 години не ги чухме да се изявяват, сега броени месеци преди изборите и двамата се появят все по-често по новините.
Важното е хората, които за тях са просто "електорат" и средство за допълнителна хранилка да се осъзнаят, няма значение за кого гласуват, въпроса е да не е за тях!

Гост

#828

2011-05-23 10:53

Тука болни хора ли има?! Като всички седят и никой нищо не прави,какво очаквате да стане.
Защо в Турция не се пускат високоговорители да слушат целия град Българската църква?!
Не на Турция в ЕС.
Защо в турския парламент няма управляващо 8години мнозинство и партия българи.хахах ами как да има.
България е на Българите и трябва да се управлява от българи,не от други народи.Като искат да си управляват да си отиват в турция.
Лошото е че тука да си циганин и турчин си с привилегии и пред полиция и пред закон.Никой не те закача за нищо... НЕ ви е СРАМ !!!!

Гост

#829

2011-05-23 10:56

Не може една парламентарно представена политическа сила, която притежава всичкия инструментариум да решава възникнали проблеми, да използва площадни форми, да организира протести. Смешно е. За всеки що-годе интелигентен човек е ясно, че Волен Сидеров търси начин да прекрати подкрепата си за ГЕРБ, защото вижда накъде вървят нещата.
РОДОЛЮБЕЦА
Гост

#830

2011-05-23 10:56

Сматам за много важно тази петиция да бъде потписана от всички Български граждани,коити са загрижени за етническия мир разбирателство между етническите общества в родината ни.Волен Сидеров е главния виновник този мир да бъде разсклатен до такава степен,че се стигна до там група атакисти да атакуват мирни Български мюсюлмани свободно да провежедат петъчната си молитва и  да има боини стълконовения.

аз

#831

2011-05-23 10:59

Ама защо само заради нападението ТОЙ ПОДКЛАЖДА религиозна омраза !!!!!

Гост

#832

2011-05-23 11:02

God Save Bulgaria, and it's people. Bulgaria has always been a place where it respected other faith's and religions, this beloved country has been a model in tolerance and co-existence, this will never fade away.
We Love Bulgaria, and I am proud of being a Bulgarian.

Ala' Nuseibeh

Гост

#833

2011-05-23 11:06

Ами забавлявам се с Волен Сидеров още от 2001-2002 г, когато юрист последен курс продавах преса пред ДСКаса зад ЦУМ. Хубавото беше, че четях вестници донасита.
Мисля, че някак с времето се позабравиха изпълненията на това лице и съпругата му Капка Георгиева във в-к " Монитор". Тогава любима тяхна тема бяха световната еврейска конспирация срещу християнството и че апокалипсисът чука на вратата. Като на всеки който не се отчете като православен пасом, се разписваха адски мъчения в ярки краски. Та хем ми беше чудно как може четвъртият по тираж ( тогава) ежедневник да допуска такива безумия по страниците си, хем ми беше смешно, хем малко и ме побиваха тръпки.
Мислех си точно какво би станало, ако тоя никому неизвестен по онова време чичко със странен поглед по някаква случайност получи власт. Не вярвах много това да се случи. Ама на- времето взе че ме опроверга.
И вече не ми е толкова смешно, а тръпките им свикнах. Щото фактът, че такъв лидер може да има и най- малката значимост в политиката ни, за мене е окончателното доказателство за пълното и оскотяване. По- нататък мисля няма накъде. А от дъното по- надолу не може, така че нека бъдем оптимисти. Само политиците да не решат да копаят, за да стигнем още по- ниско.
Все си мисля, че за управлението на държавата е крайно наложително кандидатите за депутати да минават строг психопреглед. Има измислени достатъчно надеждни методи за диагностициране. Щото лудостта е заразна, а мен някак си не ме кефи тя да седи по банките на НС и да участва в определянето на бъдещето ми.

Гост

#834

2011-05-23 11:07

Няма място за луди в парламента.

Гост

#835

2011-05-23 11:08

Психопати нямат работа в парламента!


Гост

#836

2011-05-23 11:12

И децата знаят, че Сидеров не е добре. Такива като него обикновено предизвикват съжаление и насмешка. Никой не спори с тях, просто ги игнорират. Този, обаче от позицията, която заема играе изключително опасна игра. Трябва незабавно да бъде съден и тикнат в затвора, а партията му - забранена, в съответствие с Конституцията на Република България. Защото ако успее, ще се пролее много невинна кръв.

Гост

#837

2011-05-23 11:15

това е негово изявление за ветник преди 10 год
Мисля, че някак с времето се позабравиха изпълненията на това лице и съпругата му Капка Георгиева във в-к " Монитор". Тогава любима тяхна тема бяха световната еврейска конспирация срещу християнството и че апокалипсисът чука на вратата,остава световна омраза против, роми,турци,араби и всеки не българин,от такъв човек които ляга става,мисли как да направи още бели едва ли има полза от него ,ама кои го подкрепя само хора като него .расисти слепи от омраза

Гост

#838

2011-05-23 11:17

Ние сме Европейска държава и всички сме равноправни в тази държава и такива неща не могат да се случват!!!! Напълно се излагаме пред страните членки на ЕС!!!

Гост

#839

2011-05-23 11:18

siprugatami e bilgarka i se razbirame mnogo dobre i imam priateli bilgari nemoga da razbera kakva e omrazata na g.n. volen siderov kim religi ietnosti vsiki sme edni i sihti na tozi sviat na edin i sisht viarvame makar i da e siz razli4ni imena.nie sme evropeiska dirjava,i izlagame imija na r.bilgaria

Гост

#840

2011-05-23 11:21

Tozi 4owek e sys bolen mozyk

Гост

#841

2011-05-23 11:21

Ако в политиката има такъв политик като сидеров то политиката е осакатена,и нямаме полза от такава политика ,а като политиката е осакатена то цяла република България е осакатена .защото политиците управляват не обикновените граждани

Гост

#842

2011-05-23 11:22

Не простимо е такъв човек психично болен да бъде депутат в Българския парламентлТози човек посрами Българиял

Гост

#843

2011-05-23 11:24

Na tazi Ataka i trqbva da doidat 2 ma 3 ma ot sivite valci ot turciq....

Гост

#844

2011-05-23 11:25

Situaciata stava nepredskazuema, ako tozi chovek i grupichkata okolo nego ne se eliminirat ot obshtestvenia jivot.Tryabva da ima nachin da se sprat.Trudno e da se protivostoi na zloto, no tryabva da se opita, jovotat ni e postaven na karta, Bulgaria e zaplashena ot bulgarski talibani.

Гост

#845 Re:

2011-05-23 11:26

Тук е България не Великобритания тоя народ трябва да се събуди тия ислямисти си правят каквото искат а нямат никакво право на това....единствено Сидеров им се възпротивява...

 

BILLY

#846 Re:

2011-05-23 11:28

#828: -

Balgariq e na vsi4ki. Ti nedei mi prikazva na koi e tazi darjava. Az sum i slujil 12 meseca. Ti kakvo si i dala na tazi darjava ili puk sega6noto pokolenie ???? Az sum i dal nai hubavite si vremena..... Stiga ste prikazvali gluposti ako prodaljava tai 6te ima vatre6na voina........

човек

#847 към 843

2011-05-23 11:29

Ти опредеено си терорист и се чудя дали си дупедавец или от политиците, които се опитват да дестабилизират държавата. Волен Сидеров може да е краен, но опредеено е българин. Дори агресивно, тй защитава правата на българите. Аз съм против това, някой да ми промива мозъка с тия високоговорители и да изиза с номера за правата и т.н. АЗ СЪЩО ИМАМ ПРАВА! НЕ ЖЕЛАЯ В МОЯ ДОМ ДА СЕ ЧУВАТ ТЕЗИ ПРОПОВЕДИ, ЗАЩОТО ИМАМ ПРАВОТО ДА ИЗПОВЯДВАМ РЕЛИГИЯ, КАКВАТО АЗ ЖЕЛАЯ, А НЕ КАКВАТО СЕ ОПИТВАТ ДА МИ НАЛОЖАТ (Съмнявам се, че това са турци. Смятам, че просто е провокативна поитика - високоговоритеи и спекулация с вярата)


Гост

#848

2011-05-23 11:30

g.n siderov vise ste hristianin kato men ako otidede viv edna muslumanska dirjava ako se dirjat sis vaz kakto se dirjite viv momenta siz muslumanite v bilgaria vie kak bihte postipili?vie samo nasiskvate horata edin kim drug.

Гост

#849

2011-05-23 11:33

Подписах се, за да можем всички българи с вдигнати чела утре и занапред да пеем химна на светите братя Кирил и Методий "Върви, народе възродени!".