Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция към главния прокурор Борис Велчев


Гост

#676 Re: Re: Атака!

2011-05-23 01:03

#674: - Re: Атака!

А ти защо не дойдеш до гр.Шумен и да направиш това,което се случи в Гр.София?

 


Гост

#677

2011-05-23 01:04

Сидеров че си е психо това го разбрахме но ми е чудно колко българи са психо като него че има и подръжници. Боже пази България.

Гост

#678

2011-05-23 01:06

Mnogo zakısnyala петиция

Гост

#679 Re:

2011-05-23 01:06

#677: -

Срам и позор за Държавата ни!

Но както винаги,няма да има наказани....................Това е България!


Гост

#680

2011-05-23 01:13

За такова деяние - заслужено наказание !

Гост

#681 Има ли още "хора'' на този свят или само диви.....

2011-05-23 01:13

Аз няма да изказвам на широко личното си мнение,тъй като считам,че в днешно време със словоблутстване от всякакви хора се замърсява мисленето на човека.
Но ще кажа само,че за хора които са нетолерантни към "различните" и имат страх, трябва да си разрешават проблемите на четири очи с психиатъра,а не да занимават цял един народ със себе си.Не желая АЗ като българин,да ме свързват с подобни прояви,вече не знам колко станаха на брой от тази "личност",ако може толерантно така да се обърнем към това същество Волен Сидеров!!!


Гост

#682 V tsialata strana hodjite viat po visokogovoritelite na djamiite

2011-05-23 01:15

Da,tova netriabva6e da se slu4i.A tova viene na visokogovoritelite i ne samo v Sofia a v tsialata strana i po niakolko pati na den .Na horata im e pisnalo ot toia ppronizva6 zvuk i ako tova e po selata ,to tova viene ehti ot ednoto selo 4e 4ak do drugoto.Teziprdpolagam pisa4i v foruma ne jiveiat v takiva raioni s viene na govoritelite ot djamiite.Ako jiveeha tam ,drugo 6tiaha da pi6at sega.Ta pitam ,nali ima zakon za naru6avane na ob6testvenia red ,koito triabva da se spazva .Za6to hodjite ne sa nakazani spriamo zakona ,a toi defakto se naru6ava v tsialata strana.I triabva6e li tova da se slu4i za da se vzemat merki vie6tite govoriteli da se premahnat i molitvite da se izvar6vat batre v djamiata a ne van,kakto v slu4eia e bilo.Dlajen li sam az da sslu6am vieneto,za6toto ako ne iskam triabva po vreme na tiahnite vienia da si premestvam mestojiveeneti ili da slagam zapu6alki na u6ite se.

Гост

#683

2011-05-23 01:18

Kraino vreme e Siderov da se postavi na miasto,s svoeto darjanie izlaga vsichki bulgari.Nerazbiram tezi koito go podkrepiat!
патриот БЪЛГАРСКИ

#684

2011-05-23 01:19

Еиииии хора струва ми се малко са били тези 500години на кланета и терор в България убити са хиляди българи всичко това е било напразно за такива като вас които подкрепят исляма в собствена та си страна и са възмутени от направеното от активистите на партия АТАКА срамувате се от българите станете и вие всички тогова ислямисти и цигани имаите права гордейте се с това плюите срещу това забравете историята си и миналото си.СРАМОТА ЧЕ СТЕ БЪЛГАРИ или не искате да сте БЪЛГАРИ.........................

Гост

#685

2011-05-23 01:21

mnogo gadna postipka ot stranata na siderov.ako si misli ce po toya nacin moje da stigne do nyakade tvirdo se lije niya bilgarite smese razprisnali po celiya svyat trabva da izmislate nacini kak dani siberete ne dani razpriskvate po sveta.a ako si mislite ce bilgarite vi aplodirat ne niya sme edno cyalo nali ako turcite si utidat ot bg nyama da ostane nikoy viv bg i bez tova vece poveceto hora ot bg gi nyama i nemislat da se vristat sista kato men i moyeto semeysto daje i cyalata mi roda.zatova ce si sibirayte akila ne mislete za gluposti

Гост

#686 Re: V tsialata strana hodjite viat po visokogovoritelite na djamiite

2011-05-23 01:21

#682: - V tsialata strana hodjite viat po visokogovoritelite na djamiite

Абе то дискотеките вият по цели нощи,на ходжите ли не можем да дадем толерантност да си повият за 10 мин. през деня в петък?

Вярно е,не е много проятно,но ако пък някой започне да не търпи камбаната на църквата в неделя сутрин каков ще трябва да правим,да викаме полицията или Волен Сидеров,хаха?!


Гост

#687

2011-05-23 01:23

сидеров е за затвор

Гост

#688 Re: da prav si

2011-05-23 01:24


Гост

#689

2011-05-23 01:28

Това не е първата, нито ще е последната екстремистка, бих казал неофашистка, изява на сидеров и черноризниците му. По-добър ли е Бойко след като се прави на дръж ми шапката за всичките му изяви (в самолета за Германия, на панихидата в Батак, с Уорлик, сегашната и много други), само защото сидеров му осигурява необходимото мнозинство за да малтретира довелия до просешка тояга български народ. С взетата хапка от устата на който строи магистрали за да не му друса като се разхожда из България и да осигури добри пътища за американските военни бази. Ако прокуратурата не окошари безумеца сидеров и не обяви партията му извън закона, чакат ни още много тегла. Въпреки граматическите правила името му не може и не трябва да бъде изписвано с главна буква.

Гост

#690 Re: antimafia

2011-05-23 01:35

Не одобравяам сблъсъците на Атака пред джамията в София, но извинявайте къде в България има качени на църква високоговорители които да огласяват целият град по време на литургия.

Съжалявам, но аз съм българин и не желая минавайки през центъра на София да слушам мюезин, както и не желая по националната телевизия да слушаам новини на турски език. В Англия например има толкова много етноси но по националната телевизия никога не звучат новини на друг език различен от английският.

Това е България бе продажници! Никакви говорители по джамиите и никакви новини на турски по БНТ! ОК?


Гост

#691 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-05-23 01:39

#431: - Re: Re: Re: Re: Re:  Абе отворко, този цитат да ти е познат: "Всичките народи в нея (България) щат живеят под едни чисти и святи закони, както е дадено от Бога да живее човекът; и за турчинът, и за евреинът и пр., каквито са, за всичките еднакво ще е, само ако припознаят законите равно с българинът. Така ще е в наша България!" (Писмо-дописка до Любен Каравелов в Букурещ, 10.V.1871 г.). Така, че не споменавай името на Левски, след като не си си направил и труда да го прочетеш. Казах ти и пак ти повтарям - нямаш елементарни познания по история и религия. Между теб и радикалните ислямистки изроди няма никаква разлика. Вие сте два тумора, които се хранят един от друг, и ако един от двата отсъства, то ще си намерите друг "враг". Единственият начин да бъде спасен организмът е, туморите да се "изрежат". По въпроса, кой какво е дал на България (от нас двамата с тебе) ще ти кажа, че срещу мене да тичаш, пак не можеш да ме стигнеш. А "фес" ще викаш на баща ти, защото ако не ти, то поне той е скачал с две вдигнати пръстчета по площадите в началото на 90-те години и е "защитавал нарушените права" на т.нар. "български турци" по време на "Възродителния процес" - а сега се сетихте да се правите на "патриоти". Айде със здраве, че не мога да си губя повече времето с неграмотници като тебе. Пък като се насерете долу в полето, ние пак ще трябва да слезем от Балкана, за да ви ринеме лайната.


Гост

#692

2011-05-23 01:46

Само българите били агресивни. Да ама друг път. Много ясно се вижда на клиповете че мюсюлманите започнаха първи. Дори и ножове вадят. Вижте
http://store.picbg.net/pubpic/F8/73/b8e49a3cb1a6f873.jpg

Гост

#693

2011-05-23 01:46

Волен просто прекалява.

Гост

#694 Re:

2011-05-23 01:48


Гост

#695

2011-05-23 02:13

Недопустимо поведение, настройващо най-вече българи срещу българи!

Гост

#696

2011-05-23 02:15

!!!!!
TUVY

#697 Re: Re: antimafia

2011-05-23 02:17

#690: - Re: antimafia Съгласен съм, но! Не по този начин!


Гост

#698

2011-05-23 02:22

Zdraveyte mislya 4e takav vid petitsiya ne e dostata4na za takiva grozni deyaniya koito prdstavlyava tozi 4ovek volen siderov,ne zaslujava mejdu drugoto da mi ispisvam imenata s glavna bukva...po takav na4in li tryabva da opoznava sveta edna ot nay novite 4lenki na EU-BULGARIA?molya vseki da si otgovori na tozi vapros...Mislya i sam ubeden 4e tozi 4ovek darji s dvete si ratse krasiva strana kato Bulgaria da ne napravi kra4ka napred s glupavite si idei...

Гост

#699

2011-05-23 02:26

Нямам думи. Гордея се, че съм българин, но се срамувам от действията на партия АТАКА... и като ги знам симпатизантите на АТАКА колко са ограничени и колко омраза лъха от тях...всъщност те мразят всичко и всички. Ако не си хулиган като тях ще те пребият, без значение дали си християнин или не...


Гост

#700

2011-05-23 02:34

zdraveite.Mahnete tozi bokluk nai posle,ako ne go napravite 6te se naloji na tainie slijbi da go dovar6at