Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Дрешко

#401 Re:

2011-05-22 18:57

Ако има коментари от този тип България никога няма да се оправи. Нека не забравяме, че ни управляват малоумници и предатели с точно такова мислене. Не си носете главите за украшение, а помислете, защо се е получил този акт. Малко ме съмнява, че на някой ще му е приятно по 5 пъти дневно някой да му вие, като разгонен карпатски вълк. Друг безпорен факт е че "религиозните" са провокирали протестиращите като са хвърляли предмети.

Съмнява ме, че ще спрете да се подписвате, за това носете си съдбата, защото предстоят избори, а Доган знае как се купуват заблудени овчици, като вас.


Гост

#402

2011-05-22 19:06

...тоя пич мрази всичко за което мога да се сетя- и турци, и българите дето не са с него, и свещениците ,и кмета на Батак )))............сигурно мрази и себе си хаха
няма начин да не си бие по две крушета сутрин като се уцели в огледалото


Гост

#403

2011-05-22 19:08

Призовавам всеки здравомислещ българин да подкрепи тази петиция, за да се сложи край на крайно опасната игра на Волен Сидеров, който явно не си дава сметка, че с последния си "подвиг", излъчен и по световния видеообмен, той засегна всички мюсюлмани по света и с това създаде безпрецедентна опасност за нашата национална сигурност.

Гост

#404

2011-05-22 19:11

toya 4ovek tryabva dae v ludnica sis strog timni4en rejim.nadyavamse tazi peticiya dae na4aloto na krayaa

Гост

#405

2011-05-22 19:11

К'во Ви става бе хора, като искате да си резнете пишлетата го направете ама стига сте занимавали българите

Гост

#406 Re: Re: Re: Re:

2011-05-22 19:13

#398: - Re: Re: Re:  Че си тъп - тъп си, но си и упорит. Като си толкова "праведен" спомни си седмото от Блаженствата - "Блажени миротворците, защото те ще се нарекат синове Божии.". А кой, с какво ще се събуди на главата - ти не бери грижа. Ако чакам такива като тебе да ме пазят, то тогава Бог да ни пази. Пак ти казвам - като не знаеш нещо не се излагай. Аз моето за ПРАВОСЛАВИЕТО съм дал, и ако недай Боже се наложи - пак ще го направя. Но не искам причината за това да са такива като теб и твоя "фюрер".

 


Гост

#407

2011-05-22 19:13

Волен Сидеров е медицински случай.
Анастасия

#408 Re:

2011-05-22 19:13

 

Не мисля че е луд.. по-скоро алчен: Цялата история  и като време и като място изглежда съвсем смислена и логична ако се разгледа като една евентуална много добре платена предизборна поръчка от ДПС към Атака.

Чиято евентуална цел е да бъдат разбудени мюсюлманите и чувството им на принадлежност /особено по- младите и не толкова религиозните/ и да бъдат "убедени" че все още има нужда от партия от типа на ДПС. Така политически активните привърженици на ДПС рязко се увеличават. А това нещо с което може да се търгува и да се извлекат политически дивиденти.

Една такава евентуална поръчка е еднакво долна и подла и за поръчителя и за изпълнителя.

Категорично е недопустимо религиозните убеждения на хората да бъдат използвани за политически цели и за катализиране на подкрепа към дадена политическа сила. Неслучайно е забранено формирането на партии на етническа и верска основа.

Аз лично съм по-склонна да вярвам и да разчитам на някой който вярва - независимо дали е Иисус или Аллах, отколкото на някой който няма вяра и страх от Бога, каквото изглежда е главното действащо лице в този скандален случай.

Тези които са вярващи имат много повече общо помежду си. Убедена съм че именно вярващите християни ще са първите които ще укорят посегателството срещу храм имолещите се в него в този момент. Храмовете на всички религии трябва да са неприкосновени и изобщо да не се допуска организирането на протести в близост до тях. Това е струна по която е престъпно да се играе.

Много се надявам другите религиозни общности да реагират подобаващо и най- вече Светия синод и Еврейската общност да осъдят такива прояви изрично и категорично в нарочни изявления.

 

 


Гост

#409

2011-05-22 19:14

Смятам,че г-н Сидеров няма място на политическата сцена в България.Действията му са неадекватни и подстрекават към насилие-това го доказа многократно.Да се забрани и партията му,която е с ксенофобска насоченост.България няма нужда от това!Никъде по света не бият българи заради вероизповеданието им-това,че сме източноправославни не пречи на католици,евангелисти ,мюсюлмани и т.н.


Гост

#410 Re: Re:

2011-05-22 19:14

#383: - Re:

Типичен отговор на друг фанатик! "Да си ходи", ами ако цяла Европа каже на българите "ходете си", защото мургави, мургави българи, мургави цигани, мургави турци, защото крадливи и лъжливи, ако тя им каже това, как ще се почувстваш ти, българино! На това отгоре и православни, а в много страни са католици и евангелисти, ами и ако те започнат! И това в 21я век, но това показва колко изостанал е българският народ като народ, защото има прекрасни българи като отделни личности!


Гост

#411 Re:

2011-05-22 19:14

#405: -

това къде ми става да не седнеш на него,че ....


Гост

#412

2011-05-22 19:14

Какво са направили мюсюлманите в
България че по този начин правят мръсно на мюсюлманите защо България е в ЕС защо България и Европейски Съюз не взимат мерки за случилото се това до кога ще продължи това се Атакуват Джамиите и до кога в България Хора Ще се делят по нации било то Циганин , Турци , Помаци , Българи не сме ли хора не живеем ли е една и съща държава Атака какво иска от мюсюлманите да приемаме техните закони и правила и да нападаме Джамии това ли е партия това ли поведе това ли Хората които в бъдеще ще представят България като държава кой ще успокой болките в сърцата на близките които вчера бяха ранени и нападнати от едни хора с две думи бих ги характеризирал Терористи чакаме подкрепа.

Гост

#413 Re: may neste gledali reportja tam se vijda sivsem drugo.ako me napadnat s triba i as shte si izvady

2011-05-22 19:15


Гост

#414

2011-05-22 19:15

Аз съм българка. Живея от 1976 година в Разградска област със семейството си. Трябва да Ви кажа, че не съм наблюдавала антагонизъм между българи и турци. Многократно и при социализма и при демокрацията се опитват да внасят конфликт отвънка между етносите, които живеят и работят ЗАЕДНО. Това обстоятелство много ме тревожи, защото турците са лоялни приятели и не заслужават подобно отношение. Господин Сидеров си позволява агресивни действия, които нямат нищо общо с демокрацията. Съжалявам, че този човек е в парламента.
Христова

Ивайло

#415

2011-05-22 19:15

1. Не подкрепям тази лакейска петиция!

2. Вижте и синтактичната грешка при членуването на подлога: "да бъде свален имунитета" - явно е творчество на някой от т. нар. билингви.


Гост

#416 Re:

2011-05-22 19:16

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2011-05-22 19:18



Гост

#418 Re:

2011-05-22 19:20

#353: -

Като децата, кой кого нападнал пръв! Ама че начин на мислене!

 


Гост

#419

2011-05-22 19:21

..тоя пич мрази всичко за което мога да се сетя- и турци, и българите дето не са с него, и свещениците ,и кмета на Батак )))............сигурно мрази и себе си хаха
няма начин да не си бие по две крушета сутрин като се уцели в огледалото

ОТГОВОР ОТ ПОЧИТАТЕЛ:


БРАВО, ПИЧ! МНОГО СИ ГОТИН И
СТРАХОТНО МЕ ИЗКЕФИ С ТОВА РАЗСЪЖДЕНИЕ! ПОДКРЕПЯМ ТЕ!
ХРИСТОВА


Гост

#420

2011-05-22 19:24

uj sme v demokraciq no po ni6to ne si le4i ka4ili sme po vremeto na todor jivkov

Гост

#421 Re: Re: v istoriyata ne pishe takiva kato nego dasa dali svoboda na bilgaria a za rusnaci pishe.

2011-05-22 19:25


Гост

#422

2011-05-22 19:27

Разрушителен, а не градивен национализъм, който меркантилно се организира само преди избори.

Гост

#423 Re:

2011-05-22 19:27

#400: Николай -

или платени бацили на турско-еничарското сдружение дпс-бсп


Гост

#424

2011-05-22 19:27

Действията и изявленията на Волен Сидеров са недопустими за който и да е цивилизован човек през ХХІ век, камо ли за народен представител! За такива постъпки всеки обикновен човек подлежи на строга санкция, а този "законотворец" и "народен избранник" дори има наглостта да иска оставката на вътрешния министър! Ех, Българио, това ли са защитниците на твоите интереси?!

Гост

#425 Re: Re: zn4i celish djamiya s yayca i stvash bilgarin takali?

2011-05-22 19:28