Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция към главния прокурор Борис Велчев


Гост

#1351

2011-05-24 23:39

Историята го потвърждава Мирът в етническо-смесените райони е Много важен!

Гост

#1352 Re: Re:

2011-05-24 23:49

#1347: - Re:  

 

Не знам отдъде ви дойде на ум, че съм жена. Както и да е. В Господ, Аллах и всичките пройзводни божества вече съм спрял да вярвам особено, защото виждам, че заради тях в света има толкова комфликти и омраза. Войни в близкия изток, обезглавяване на хора, религиозен фанатизъм, което според мен е нещо крайно и прекалено. Не ми пречи нито джамията, нито Александър Невски, нито Света Неделя, нито никоя една такава сграда. Напротив възхищавам се на архитектурите, формите им и историята им. За мен това са паметници на културата и трябва да ги има. Пречи ми постоянното натрапване от минарето. Само на 100 метра от джамията има синагога. Минавам често от там но никога не съм видял изнесени навън черги или говорители.
Христо

#1353 Re: Re: Re:

2011-05-24 23:52

#1352: - Re: Re:

Стига сте пълнили тази безмислена петиция за Сидеров - вече върви много по-важна петиция на:

http://www.peticiq.com/signatures/zakrivane_na_dps/


Гост

#1354

2011-05-24 23:56

разумът е прогрес.расизмът дегрес.
ХИТЛЕР Е МЪРТВЕЦ.
в.с.преследва само известноста.ние плащаме сметката.
след изборите няма да има напрежение.ПОВЯРВАИТЕ.
а до тогава живеите задружно,и с любов.

Гост

#1355 Re:

2011-05-24 23:58

#1346: -

jiveq v gr.malaga-ispaniq , tuk blizo do centara ima ogromna jamiq ,tq sa6to e uzvo4ena no tuk nqma nikakav problem makar 4e andalucia e bila 900 god. pod marokansko robstvo,djamiqta daje e atrakciq v grada,mejdu ispanci i marokanci nqma nikakvo naprejenie makar 4e marokancite sa dosta.


Гост

#1356 Re: Re: Re: Re:

2011-05-25 00:06

#1353: Христо - Re: Re: Re:

Zashto da e bezmislena????


Гост

#1357 Re: Re: Re:

2011-05-25 00:06

#1352: - Re: Re:  

 добре щом сте атеист нормално е да не знаете смисьла на езана.....позволете ми да ви обясня...курана заповядва молитва на глас..ходжата на минарето не прави мюслюманска пропагнда;само припомня че е време за молитва...добре може да спориме за десибела..например в турция има закон за определен десибел за всякакьв звук включение и на джамиите...но не можете да го свалите ходжата от минарето защото това е част от ритуала...а щто се касае че се молят в градината..има само една джамия а те са много ..мюслюманите не се молят прави затова понякога няма място...покажете им някакво определено място и те няма да се молят навьн...всичко е толкова просто


Гост

#1358

2011-05-25 00:09

Направо не е за вярване как може изобщо да се допусне съществуването на тази партия,начело с расист....и то в една европейска държава!!Все повече започвам да си мисля,и то заради хора като Волен Сидеров,че ние изобщо не заслужаваме да сме в Европейския съюз.Турция,която дори не е в Европа,заслужава повече да е в този Европейски съюз,отколкото ние...понякога направо ме е срам да се нарека българка....Волен Сидеров заслужава публична екзекуция....

Гост

#1359

2011-05-25 00:09

На пресконференцията след случилото се пред джамията г-н Волен Сидеров изнесе невярна информация,че кмета на р-н Витоша е забранил биенето на камбани на православна църква.Живея на 200м. от нея и камбаните и никога на са спирали.Това си е форма на манипулация и дезинформация, и то публична,за което мисля се носи също съдебна отговорност.Надявам се правоохранителните органи да реагират своевременно и се спре тази "лудост"!


Гост

#1360

2011-05-25 00:10

коментар

Гост

#1361

2011-05-25 00:11

Аз съм българин и съм съпричастен към всеки отруден човечец, независмо дали е "бай Иван" или "бай Али", който си изкрава хляба честно и почтено. Пък нека всеки се моли както си иска. Бай Али, които си храни семейството като гледа овце, в моите очи е хиляда пъти по-достоен за уважение и полезен за хората човек от депутатът С. Въпорсният депутат не ще да е от тия дето си броят стотинките.Морен вода не е пил, нито пък е свършил нещо практически полезно, та да го уважавам и да го имам за нещо. Напротив, съвсем ми се срина в очите! Цялата ситуация е глупост, никой искрено вярващ човек не размахва юмруци. Простаците се видяха и от двете страни, но комай повечето хора при едните си бяха най-обикновени, иначе щяха да си използват численото превъзходство и да изринат другите, ония с черните тениски, които бяха доста агресивни.

Гост

#1362 Re:

2011-05-25 00:21

#1361:

точен извод браво

Странникът

#1363 Към: #1352

2011-05-25 00:33

Професор в университета задал на студентите си въпрос:
- Всичко, което съществува, е създадено от Бог, нали?
Един студент смело му отговорил:
- Да, създадено е от Бога.
- И Бог е създал всичко? - попитал професорът.
- Да, сър, - отвърнал студентът.
Професорът попитал:
- Ако Бог е създал всичко, то Бог е създал и злото, щом то съществува. И съгласно принципа, според който действията ни определят нас самите, Бог се явява зло.
След като чул отговора, студентът притихнал. Професорът бил много доволен от себе си. Той още веднъж „блеснал” пред студентите, доказвайки, че вярата в Бог е мит. Друг студент вдигнал ръка и казал:
- Професоре, мога ли да ви задам въпрос?
- Разбира се, - отвърнал професорът.
Студентът станал и попитал:
- Професоре, студът съществува ли?
- Що за въпрос е това? Разбира се, че съществува. Никога ли не ти е било студено?
- В действителност, сър, студът не съществува. В съответствие с физичните закони това, което считаме за студ, в действителност е отсъствие на топлина. Един човек или един предмет могат да се разглеждат според това, дали притежава енергия или не, дали я излъчват или не. А абсолютната нула (-273°С) се явява пълното отсъствие на топлина. При тази температура материята става инертна и неспособна да реагира. Следователно студът не съществува. Ние сме създали тази дума, за да опишем това, което усещаме при отсъствието на топлина.
Студентът продължил:
- Професоре, тъмнината съществува ли?
Професорът отвърнал:
- Разбира се, че съществува.
Студентът казал:
- Отново не сте прави, сър. И тъмнината не съществува. В действителност тъмнината е отсъствие на светлина. Ние можем да изследваме светлината, но не и тъмнината. Използвайки призмата на Нютон, можем да разделим бялата светлина на множество цветове и да изследваме различните дължини на вълните на всеки цвят. Но вие не можете да измерите тъмнината. Простият светлинен лъч се разпространява в света на тъмнината и я осветява. Как определяте доколко тъмно е дадено пространство? Измервате съдържащата се в него светлина, нали така? Следователно тъмнината е само понятие, което хората използват, за да опишат явлението, при което липсва светлина.
След това младият студент отново попитал професора:
- Сър, злото съществува ли?
Вече неуверен в себе си, професорът отвърнал:
- Разбира се, както вече казах. Ние го виждаме всеки ден. Жестокостта в отношенията между хората, престъпленията, насилието по света - всичко това не е нищо друго, освен проява на злото.
На това студентът отговорил:
- Злото не съществува, сър, или, в крайна сметка, не съществува само по себе си. Злото е просто отсъствието на Бога. Подобно на студа и тъмнината, тази дума е създадена от човека, за да опише отсъствието на Бога. Бог не е създавал зло. Злото - това са липсата на вяра и липсата на любов, които - от своя страна - съществуват както светлината и топлината. Злото - това е резултат на отсъствието на Божествената любов в човешкото сърце. То е като студа, който настъпва, когато няма топлина, или като тъмнината, която настъпва, когато няма светлина.
Професорът седнал.
Името на младия студент било Алберт Айнщайн.
Замислете се сериозно върху тези думи - може би, тук се крие цялата истина!

Гост

#1364

2011-05-25 00:36

Napalno sam saglasna,ne moje 4rez nasilie da se ustojvat ideite!Ne na nasilieto!

Гост

#1365

2011-05-25 00:39

И единственото, което бог даде на хората това, което дори и на ангелите си не даде, бе правото на избор.

Anonymous

#1366 Re:

2011-05-25 00:42

#1364: -

да, но насилието го извършиха наглите турчеля, а не АТАКА


Гост

#1367

2011-05-25 00:44

Не подкрепям тази петиция.

Гледахте ли "На 4 очи" за да чуете неговата гледна точка, да видите снимките и нещата които медийте НЕ пожелаха да покажат?Монетата винаги има 2 страни.

Аз НЕ подкрепям крайните мерки.

Не съм от електората на Сидеров, никога не съм гласувал за него, нито ще го направя.


Гост

#1368

2011-05-25 00:50

!

Гост

#1369 Re:

2011-05-25 01:06

#1223: - Предлагам ти да си потърсиш друго земно кълбо ;)

 


Гост

#1370 Re: Гледах и слушах много внимателно, защото искаш да разбера и другата гледна точка. С нищо не мож

2011-05-25 01:10

#1367: - Re: Гледах и слушах много внимателно, защото искаш да разбера и другата гледна точка. С нищо не можа да ме убеди, че по този начин може да се върши добро. Неприятна ми беше пристастността на водещата.

 


Гост

#1371 Re: Re: Re:

2011-05-25 01:24

#1257: - Re: Re:

Споделям напълно! Такива лумпени растат сега, крещят "смърт", без да могат да осъзнаят с едната си клетка, какво въобще означава тази дума. Жалко!:(

 


Гост

#1372

2011-05-25 01:25

Не желая расисти и хора тип Хитлер в държава като България, всеки има право да е свободен и да изповядва това в което вярва

Гост

#1373 Re:

2011-05-25 01:26

#1361: -

Благодаря, че си написал това, което мисля и аз!


Гост

#1374

2011-05-25 01:47

Изречението,който търси намира е много добро определение за безделници,като Волен Сидеров,който не прекъснато е в конфликт с някого това е,защото завистта го убива всеки ден по малко.Такива националисти и неверници,като него много скоро ще намерят късмета си в лошия смисъл на думата от не Човек а именно от,,Господ,,защото той е създателя и съдника,,Ако направиш лошо с лошо ще ти отмъсти,,.,,Бог забавя но не забравя,,.Толкова злини и с лоши навици човек сам на себе си вреди.Волен Сидеров вижда,че никой не му обръща внимание от яд се пука.Народа сме сити на такива боклуци.На нас ни трябват пари,работа,по добър живот,разбирателство и любов.Сегашното поколение НЕ Е ВИНОВНО за постъпките на нашите деди от миналото за 500 години робство.Какво да кажем за това,че преди само 25 години НАСИЛСТВЕНО ни промениха имената и ни причиниха психически тормоз,болка и страдание никъде по Света не се беше чуло и видяло такова поведение.Това става в 20 век в съвремие.Единствената грешка на Малцинствата е,че са родени в България но за това никой не пита,когато човек се ражда.Лесно е да се каже Вън от тука на тези хора та те са Български граждани,тука имат дом ,семейства,имоти и починали родители,деца,роднини и приятели.Тук са платили цяло състояние-Данъци всякакви и продължават да плащат.Те работят най-черната и тежка работа,за сметка на Служителите,който по цели дни си клатят краката по чиновническите столове с кафе и цигари на ръка и получават пари с тонове за нищо.Ако Волен Сидеров изгони всички малко останалите Чужденци та тогава сам себе си ще яде.Без туй никой не е мераклия за нашата страна.Вън хората пет пари не дават за Българите и България.Напротив ние имаме нужда от Чужденците.Да Волен Сидеров по глупав и нагъл си и от Вол.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2011-05-25 02:11