Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция към главния прокурор Борис Велчев


Гост

#1177 Re: Re:

2011-05-24 10:49

#1176: opelist - Re:

не за сянката му


Гост

#1178

2011-05-24 10:49

kak cista balgariya kato coveka e nesposoben da otgleda sobstveno dete dori .
gost

#1179 Re:

2011-05-24 10:51

#5: - otdavna tryabvashe da ya iztriyat

 


Гост

#1180 Re:

2011-05-24 10:56

Не е луд този, който изяжда цяла баница, а този, който му я дава. Никъде празно няма:ако има необходимия закон или наредби за спазване на обществения ред и спокойствието на гражданите,за недопустимо силния шум и изнасяне молитвения ритуал на улицата са виновни тези, които не го прилагат или не контролират прилагането му. Естествено, че отговорните за шума стават безотговорни и действат на принципа " щом никой не ни търси сметка, значи може и така" Виждал ли е някой неоградена градинка, през която за свое удобство хората не са утъпкали собствена пътека по най-кратката линия?

#38: Вели -  

 


Гост

#1181

2011-05-24 11:01

da svalim bolniya siderov
Гост

#1182 Re:

2011-05-24 11:14

#1171: -

Явно сме много прости, да.


Гост

#1183

2011-05-24 11:20

Който има глава на раменете и сърце в гръдния си кош ще подпише!

Гост

#1184

2011-05-24 12:07

Това, което се случи пред джамията е невероятен срам за България и още по-голям срам ще е, ако Сидеров продължава да е депутат. Вчерашните зосъдбни производства са, като че ли просто някакви хора са се спречкали. Това също е срамно.

Гост

#1185

2011-05-24 12:16

Кой е по виновен? Физическият извършител или този, който е създал тази ситуация, която беше повече от ясно че ще излезе извън контрол. Истинският виновник е този, който е разрешил митинг пред джамията точно по време на петъчната молитва. А че Волен е Долен отдавна го казаха...

Гост

#1186

2011-05-24 12:31

Ние,ако тръгнем да разрушаваме "църкви" много интересно ще ми е как ще реагира Сидеров.

Гост

#1187 Re: admin

2011-05-24 12:34

#1129: - admin

Проблемът не е с турците а с циганите...:-) Ако се замислим всъщност няма проблем. С какво един българин  е по добър гражданин на тази страна от мен родения тук турчин или някой циганин. Нямаше по-голям патриот от мен до момента в който получих писмо в казармата от баща ми - "Сине ти от днес се казваш Орлин". Омекналите ми колена не ме удържаха и се сринах на земята. Аз който бях надъхан младеж готов да убива и да бъде убит за страната си едвам удържах главата си да не експлодира. Само си спомням... Обичам родината си Мразя държавата...

Н. Хаджиява
Гост

#1188

2011-05-24 12:35

Подкрепям Петицията по принцип. Не съм съгласна да се разстилат килимчета по тротоара, при положение ,че джамията е достатъчно голяма, да побере всички молещи се в нея. Молитвата е нещо лично, а не демонстрация!
Много бих се радвала да се намери някой, който да направи петиция притив свободното развяване на турското знаме на митинги на българска територия. Особена на такъв, на който се заявява, че Доган ще ни избира Президент.

Защо никой не повдигне този скандален сличай, а се раздухва абсурдния скандал пред джамията?! За последния, а и за всичко сторено до сега, Сидеров и сие се надявам да си получат най-после заслуженото.
Искаме да живеем свободно, спокойно и в разбирателство, както това е било с десетилетия, а не както сега, разпалвайки вражда за лични интереси, ни налагат сегашните политикани.
Ние сме суверенна държава! Обърнах се към всички достъпни за мен фактори, от които зависи да се повдигне този въпрос, а не само да се изисква от нас толеранстост. Не става въпрос за търпимост, а за национална независимост. Няма никаква реакция. Аз ли съм единствената, видяла показаното в централната новинарска емисия?!
Нека флаговете на чужди държави се веят с добро, така както повелява Конституцията, а не в интерес на определен кръг от хора, с користни подбуди.
Искам да живече в свободна България, на всички българи!


Гост

#1189

2011-05-24 12:36

Това се нарича завист

Гост

#1190

2011-05-24 12:39

Toва е унижение към мюслюманите!!!

Гост

#1191

2011-05-24 12:40

Всеки носи своята отговорност за събитията, но най-вече виновна е общината, която е разрешила точно по време на петъчната молитва да има протест, с който Триъгулникът на толетността в столицата да стане арена на религиозни кофликти. На всички видео кадри от петък се вижда един ясен провокатор. Този, който реже феса и се опитва да свали тонколоните. Питам се къде е този човек в момента и дали е сред обвиняемите въобще.

Гост

#1192 Re:

2011-05-24 12:42

#1191: -

Точно това е което трябва да получи отговор !!! Поздравления !


Гост

#1193

2011-05-24 12:43

Сидеров няма право на това,защото сме в демокрация

Гост

#1194

2011-05-24 12:46

Време е!Има ли закони в нашата държава?Дългото чакане трябва да се замени с гражданска позиция и мисля,че хората,които разсъждаваме така сме много.Да се прекрати безкрайното своеволие, партийните пристрастия, да се даде път на Закона и ако той още не е изграден и не достига интелектуален потенциал за това,потърсете образци!Демокрацията е ЗАКОН!

Гост

#1195

2011-05-24 12:47

не е нормално това което се случва , единствената страна на балканите в която няма етнически конфликт и някой хора ги сърби ръцете да го постигнат

Гост

#1196 Re:

2011-05-24 12:48

#а191: - Най-после някой посочи главния виновник! Ако Общината беше съобразила каква е нейната отговорност, познавайки противодържавните действия на Сидеров, нямаше да позволи това да се случи точно по време на петъчната молитва. Нека се потърси първо отговорност от тази институция, а Атака ще си получи заслиженото, ако не от Прокуратурата и съда, то поне на изборите!

 


Гост

#1197

2011-05-24 12:52

Религиозната нетърпимост и етническата ненавист са недопустими, грозни и опасни! Срамувам се да виждам как се поругават основни човешки права под маската на "загриженост за националния интерес".


Гост

#1198 Re:

2011-05-24 12:55

#1188: Н. Хаджиява -

В българия не живеят само българи, има към 200 хиляди по,аци, 500 хиляди роми и към 800 хиляди Турци!


Гост

#1199 Re: Re:

2011-05-24 13:04

#143: чума - Re:

никой не се натрапва,и не са нарочно пред джамията причината за да са на тротоара е защото няма достатъчно място вътре за молещите се.А тебе защо те дразни това ,защото не си вярващ в никоя религия нали?


Гост

#1200 Re:

2011-05-24 13:08

#38: Вели -

Г-н Вели , отговора на въпроса Ви относно православна служба от мощна уредба пред храма Св. Стефан в Истамбул, се крие в самия Ви въпрос.  В Турция преобладаващата маса изповядват ислям и малцинството там са християните така , както в България са мюсулманите. Св. Стефан нее никаква част от исляма до колкото аз съм запознат а е християнски светец. Факта , че съществува този храм и е под това име на мен никак не ми говори за нетолерантност към етническото мълцинство в Турция.

Хубав е призива Ви към нас да мислим , но според мен е хубаво и Вие да се замислите кой е нетолерантен. Сигорно имате право относно използването на тротоарното пространство , НО хилядите сергии и какво ли не с ритници и побойща ли премахвате????????? А и по време на християнски празници какъвто е петъчната молитва за мюсулманите дали има разрешение от властите за използването даже  на площада пред Ал.Невски да речем????   Може и за децибелите да имате основание , НО цивилизования свят решава проблемите си с преговори и закони , които обаче да са валидни за всички и за всичко. Камбаните на църквите по-тихи ли са ? Едва ли някой би имал нещо против закон за децибелите , но ако вижда , че е принципен закон и се спазва за всички шумове , а не само тези идващи от минарето на джамиите.