Награждаване на българските граничари от Средец

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Награждаване на българските граничари от Средец


Гост

#1376

2015-10-16 18:28

Граничарът е изпълнявал дълга си! Тези 54 човека, млади мъже, между 20 и 30 години не са мигранти, а нарушители на границата на РБългария
Djesi
Гост

#1377

2015-10-16 18:29

Подписах за това, че съм Българка и искам да подкрепя момчето което защитава нашите земи. Затова, че крайно време е да прогледнем. Европа ни прие, но ни остави като сирачета да се справяме със ситуацията. Пенсионерите ще чакат за някоя стотинка повече, а тези ще ги галиме с перце. Преди няколко дни чух изказване в което се каза че трябвало да се смени расата в Европа и затова е това преселение. Нямам повече какво да кажа.... Подкрепям граничари и го поздравявам 


Гост

#1378

2015-10-16 18:29

Защото,обичам България


Гост

#1379

2015-10-16 18:29

Защото ГРАНИЧАР е човек,който пази границата от хора,които не преминават през граничния пункт.

Гост

#1380

2015-10-16 18:30

Това са.нашественици.

Гост

#1381

2015-10-16 18:30

Защото съм националист, а не расист. Не желая да живея с терорист. Нашите граничари постъпват много патриотично и ги подкрепям. Ние всички сме граждани на република България и нашият глас има значение. Управниците трябва да следват сънародниците си и да управляват нашата родина в интереса на народа!

Гост

#1382

2015-10-16 18:31

подписах защото докато герб е на власт ние сме разграден бустан

Гост

#1383

2015-10-16 18:31

Защото имам историческа памет, защото съм Българин с голяма буква, защото съм обиколил Света и знам какво е ислямизъм, защото имам деца и чакам внуци, които искам да са християни и да празнуват Великден и Коледа,а не Байрямите, защото имам 85 работници от 21 националности и не съм расист, защото знам кой им плаща на тия мошенници, защото плащам десетки хиляди евра данъци всеки месец във скъпа Финландия и не знам къде отиват, защото българската нация се стопява заради алчността и безочието на комунистите, заради тъпата им упоритост да са на власт, заради неистовата им опортюнистична политика на вачните победители.

Гост

#1384

2015-10-16 18:31

мисля че границата трябва да се пази от незаконно проникващи елементи
Djesi

#1385 Re:

2015-10-16 18:32

#1376: -  

 Да така мисля това не са хора които бягат от война това са може би а и сигурни подготвенни терористи, без документи и без самоличност, и то само мъже на тази възраст 


Гост

#1386

2015-10-16 18:33

Подписах въпросната петиция понеже считам, че граничният полицай и изпълнил достойно служебния си дълг.

Гост

#1387

2015-10-16 18:34

Подписах,защото желая,Родината ми да не бъде географско понятие ,щедро оплювано от съвременните ни робовладелци,под името "Европейски съюз",размахващи вечно заканително пръсти и директиви,за да има едно място на Глобуса,което да обичам,без каквато и да е сметка,без политика,с Душата си!

Гост

#1388

2015-10-16 18:34

Тези български мъже заслужават много повече от един медал, те заслужават благодарността на целия български народ, защото за сетен път доказаха на света, че българите имат държава, която заслужава уважение и че с нас трябва да се съобразяват.

Гост

#1389

2015-10-16 18:35

Аз. като служил граничар в Петрич.от 1987 до 1989. Напълно подкрепям действията на този човек.когото не познавам.Само по този начин трябва да се защитава територията на България.

Гост

#1390

2015-10-16 18:35

Вярвах и в светлото европейско бъдеще ,и в толерантността , и в удобството на безвизовите пътувания...Сега вярвам ,че пътя към ада е постлан от добри намерения!Жалко за Европа,ЕС и всички нас европейци,за украинците особено ще ми е жал... Идеята за евро-ценностите лично на мен ми импонираше,даже и покрай реториките за Кончита Вурст...Сега ни унищожава примитивна и малко чела езотеричните ни бълвочи за милосърдие сган,а ние от възпитание тъй ще си се обрязваме май без време!

Гост

#1391

2015-10-16 18:35

Българските граничари са си вършели работата и то добре,какви бежанци са тези който нахлуват въоражени. Така трябва да се брани Българската територия, не ми се слушат лицемерните и неадекватни мнения на Европейски бюрократи. България трябва да затвори границите си за псевдо бежанците и всички нелегално пребиваващи да бъдат депортирани там откадето са дошли. А тези Български граничари да бъдат подкрепени и наградени. Бог и ние Българите трябва да пазим страната си.


Гост

#1392

2015-10-16 18:35

Подписах петицията, защото съм възмутен от оскърбяването на България, в този случай от мигранти, от български правозащитници и дори от ООН. Българските граници са святи и трябва да се пазят. Който иска да дойде в България трябва да го направи както трябва. Не посреднощ с нарушаване на границата. И какви са тези бежанци само млади и силни мъже? Който бяга от война и нещастие не бяга сам, а води и се грижи за семейството си? Какви са тези бежанци с унищожени документи, които отказват дарения, защото имали достатъчно пари. Кой им дава парите? Достойна постъпка на българските граничари, които пазят границата с всички възможни средства!
Грничарят

#1393

2015-10-16 18:35

Защо трябва да се ослушваме какво казали отвън, когато става въпрос за нашата граница и сигурност?


Гост

#1394

2015-10-16 18:35

Za6toto obi4am stranata si I iskam da ne e razgraden dvor I vseki da si razvqva bairqka tam nai ve4e razni teroristi I 4almi imame si dostata4no problemi s na6ite nie sme xristiqni I iskam da ostane takiva .
Бивш граничар

#1395

2015-10-16 18:36

На държавната граница- държавен ред!


Гост

#1396

2015-10-16 18:37

Всеки,влязъл незаконно в чужда държава,нарушава законите,нейния суверенитет и е заплаха за нея!Оставете тези достойни хора да си вършат спокойно работата!Действали са адекватно и професионално!Не бива да позволяваме за пореден път да бъде унизен и смачкан животът на едни достойни хора защитили България!

Гост

#1397

2015-10-16 18:38

За да я има България на световната карта и аз искам да имам принос за това,като истинска българка!

Гост

#1398

2015-10-16 18:40

B-ia ne e razgraden dvor v koyto vseki moge da vliza i izliza ,kogato si poiska!

Гост

#1399

2015-10-16 18:40

Всеки българин трябва да се подпише под тази петиция и да застане зад граничарите изпълнили своя дълг. Стига вече са ни налагали своето мнение демагозите от ЕС. Ние не сме против мирните хора бягащи от войната, а против всички тези псевдобежанци с много пари и оръжие, без документи, които използват създалата се ситуация за да изпълнят своите цели, които защитават нечии интереси. Между престъпното нахлуване и нарушаване на суверенните граници на нашата държава, нямаше бягащи майки с деца, нямаше жени и възрастни хора, а само млади силни момчета, явно организирани. Затова Европейските сили да не се правят на състрадателни и благородни, а да видят огромната заплахата за цяла Европа, която страшно и бързо се разпространява в нашия континент. Защо не се обърнат към големия ни брат /САЩ/, който предизвика тази бежанска вълна и като са толкова състрадателни да ги приеме на тяхна територия. Имат достатъчно и пари и територия на която да ги настанят и да помогнат. Нека всички българи и народите от потърпевшите държави да се обединим против неадекватната и фалшива демагогия на Европейските сили.

Гост

#1400

2015-10-16 18:40

Защото подкрепям действията на граничните полицаи . Границите на Република България трябва да се защитават , защото са свещени , дори когато се налага и да се стреля !!!