Спрете гейпарада в София

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Спрете гейпарада в София


Гост

#451

2016-06-17 20:02

Zashtoto sam saglasen s petisiata!!!!
13-

#452 Re: Re:

2016-06-17 20:45

#172: - Re:  

 Не мисля, че прегърнати или целуващи се хетеро двойки могат да се сравнят с кичозната хомо шариния и веещи се голи месища из Гей Прайда! Старая се да бъда толерантна, но когато толерантността избива на глупост, хората реагират. Също така гей общността може да си избива комплексите по-друг, доста по-малко дразнещ начин за околните... 


Гост

#453

2016-06-17 21:05

не желая да ми натрапват сексуалната си ориентация

Гост

#454

2016-06-17 21:15

Тъй като ме е грижа за бъдещето на България!

Гост

#455

2016-06-17 21:41

Подписвам се защото съм против гей парадите! Това е опит да се налага мода към погрешна сексуална ориентация! Хората следват модата в облекло, технологии и тн. Вижда се че следват и тази! Против съм да се превръща нещо подобно в мода!

Гост

#456

2016-06-17 21:46

Защото нагло показват своята ориентация ;а мен не ме интересува тя

Гост

#457

2016-06-17 22:32

Всички хомосексуалисти, транссексуални, би и други издания, като тях подлежат на избиване. Бог е създал мъжът и жената, за да създадат нов живот, а не да развратничат еднополово. СМЪРТ ЗА ХОМОСЕКСУАЛНИТЕ!!!

Гост

#458

2016-06-17 22:37

- ГЕЙ ПАРАДИТЕ СА КРЕЩЯЩАТА ПОКАЗНОСТ НА ЧОВЕШКОТО ДУХОВНО ПАДЕНИЕ И МОРАЛНОТО СГРОМОЛЯСВАНЕ, ГЕЙ ПАРАДИТЕ СА НОСИТЕЛИ НА ВСИЧКО КОЕТО НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ЧОВЕК ! ГЕЙ ПАРАДИТЕ СА ДЪНОТО НА КОЕТО СА СТЪПИЛИ НАЙ-СРАМНИТЕ И ДОЛНИ, НИЗШИ СТРАСТИ И ПРОСТАЩИНА, БРАКОСЪЧЕТАНИ  С ОГРОМНА БЕЗОТГОВОРНОСТ И СЛАБОСТ,  ГЕЙ ПАРАДИТЕ СА ОГЛЕДАЛО НА БОЛНАТА ПЕРВЕРЗНА ПСИХИКА НА НЯКОИ "ПРЕДСТАВИТЕЛИ" НА ЧОВЕШКАТА РАСА !! ГЕЙ ПАРАДИТЕ СА ПРАЗНИЦИ НА САТАНА, ПОБЕДЕН ДЯВОЛСКИ ВОПЪЛ  НАД СВЕТЛИНАТА !!!! ХОРА СПРЕТЕ И СЕ ОПОМНЕТЕ, ДОКАТО НЕ Е КЪСНО !!!!

Firefox

#459

2016-06-17 22:41

Съгласна съм с това, което е написано в петицията. Не виждам с какво се гордеят гейовете, че да организират и паради в своя чест. И те са хора като всички останали. Тези, които са хетеросексуални организират ли паради? Не! Защо нещо , което е толкова интимно, трябва да се излага на публичен показ и да се парадира с него?


Гост

#460

2016-06-17 23:01

петицията правилно не иска този парад .но ако кмета .вече е подписал .нека да я поканят и тя да участва в него

Гост

#461

2016-06-18 01:15

Защото гейовете и лесбийките са болни хора, които имат нужда от лечение.

Гост

#462

2016-06-18 03:22

Зрелищен позор!Къде са българските традиции и обичаи?!Не на гей парада!

Гост

#463

2016-06-18 04:41

СРАМ И ПОЗОР Е ДА НИ ПОЛЗВАТ ЗА МАШИ ...ЗА ПРОПАГАНДА И ДЕМОНСТРАЦИЯ НА ИЗВРАТЕНИ АНТИХРИСТИЯНСКИ МОРАЛНИ ИНТЕРЕСИ ПРОПОВЯДВАНА ОТ ОРДАТА НА РОГАТИЯ !МОРАЛНИТЕ И ПСИХИЧНИ ТРАВМИ ,КОИТО ЩЕ ПРИЧИНИ НА ПОКОЛЕНИЕТО НИ ...ЩЕ СА НЕПОПРАВИМИ ..!!!..

Гост

#464

2016-06-18 04:43

Да се забрани гейпарада. Това е демонстративно поведение и уврежда ценностната система на подрастващите. Има гей клубове да си стоят там.

Гост

#465

2016-06-18 05:57

...''и понеже отказаха да познаят Бога, Бог ги предаде на развратен ум да вършат това, което не е прилично....които, при все че знаят Божията справедлива присъда,че тези, които вършат такива работи,заслужават смърт, не само ги вършат, но и одобряват онези,които ги вършат'' Римл.1:27,32

Гост

#466

2016-06-18 06:09

Защото се чувствам дискриминиран. Нямам нищо против сексуалната и житейска ориентацията на хомосексуалистите стига да не ми я навират в лицето. Кой какво прави в къщата си не ме засяга но да парадира и да иска някакви по-специални права за това... ние не сме в арабският свят където хомосексуализма е извън закона, няма забрана за влизане в заведения или за постъпване на работа в държавни институций така че този прайд е едно тъпо парадиране от което се чувствам дискриминиран!

Гост

#467

2016-06-18 06:11

Ако не ги спрем сега те ще продължават да си го правят всяка година .Не искам когато стана баща моите деца да гледат тези хетаросексоални и да им подражават защото малките деца подражават на големите и да направят един грешен избор заради тях.Затова съм против този парад.

Гост

#468

2016-06-18 06:28

Защото не е редно децата да виждат това и да го смятат за нормално !


Гост

#469

2016-06-18 07:01

Ne smqtam 4e trqbva da se afi6ira po ulicite seksualnata prinadlejnost. Tova e absurdo. Izvinqvam se 4e pi6a na latinica, no nqmam kirilica na telefona.
Габриела

#470 Re: Re: Re:

2016-06-18 07:28

#361: - Re: Re:  

 Разбира се, че има разлика!


Гост

#471

2016-06-18 07:39

Подписах петицията, защото намирам за неуместно да парадираш със нещо толкова лично,каквато е сексуалната ориентация на отделен човек.Това не е проблем на обществото,в какъвто искат да го превърнат,а на личността. Слава богу,все още мнозинството е хетеросексуално,но определено има сили,които се опитват да променят това. Този фарс,наречен претенциозно" прайд" цели отклоняване на вниманието ни от важни за нас икономически,политически и обществени проблеми. 

Отговорен
Гост

#472

2016-06-18 08:15

Аз съм за категорична забрана на маркетинга и ПР-а на всички 29 типа измислени пола - обратни, обърнати, полуизвърнати и прочие . Нека правят какво им харесва насаме, под юрганите , но да бъде наказуема всякаква реклама на публични места. България и без тях е в демографска катастрофа. А и знаем силата на рекламата, особено върху невръстните. Също така сериозно да се преследват от закона всякакви форми на склоняване . Видно е , че обратните и всичките други разновидности не могат да се размножават по естествен път и те се стремят да препредават по други начини неестествените си склонности. 


Гост

#473

2016-06-18 09:02

Гей парада е върха на един отровен книжал, забиващ се в обществото на България и Европа. Това е възхвала на греха, падението и наглостта. Трябва да сме толерантни към хората в неравностойно положение, а не към греха и злото. Не към наглостта. Не към безочието и незачитане на нищо свято.
Едно общество, което плюе на Бога и семейството е обречено на тежко изгниване и унищожение. От здраво християнско семейство имаме нужда. Не от "толерантност".

Гост

#474

2016-06-18 09:05

Да патадират с греха на педерастията,е като да се бият в гърдите,че са убийци,изнасилвачи,педофили и т.н.! " ...затова Бог ги предаде на Срамни Страсти,като замениха нормалното употребление на тялото с Ненормално и мъже лягаха с мъже...!" ( библията) Нека не мразим хората,но да мразим духът,който е в тях и ги подриква към извратеност!

Гост

#475 Re:

2016-06-18 09:07

#26: -  

 Да не говорим,че сексулният акт е вреден и за тялото!