Спрете гейпарада в София

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Спрете гейпарада в София

Жули

#151

2015-06-25 07:04

Не смятам че алтернативната сексуалнист трябва да се използва Сексуалността въобще е нещо лично а не обществена проява Не разбирам защо някой трябва да е горд със сексуалната си ориентация, каквато и да е тя


Гост

#152

2015-06-25 07:32

Не съм съгласна да се афишират публично.Иначе нищо против различните.

Гост

#153

2015-06-25 07:32

https://bozhanov.wordpress.com/   Много добра статия/ както винаги/
 

Гост

#154

2015-06-25 08:26

Да опазим децата си !!!
алекс

#155

2015-06-25 08:58

 Ами драги актьори и общественици, като не искате да гледате, стойте си за 2-3 часа, скрити и покрити по къщите !!! И за нас е неприятно постоянно да ви гледаме алкохолизираните и лицемерни физиономии навсякъде, включително и телевизиите / всички телевизии/, но като не искаме да ви гледаме сменяме канала или спираме телевизора. Направете така и вие, не крякайте излишно…!!!


Гост

#156

2015-06-25 09:12

Нямам нищо против гейовете и лесбийките, но имам против показността. Този парад няма да ги направи повече или по-малко хомосексуални. Тях винаги ги е имало и ще ги има. В България няма закон, който да ги дискриминира. Негативното отношение идва от обществото. Нашите морални ценности и семейни устои. Колкото повече внимание и публичност искат, толкова повече ще се засилва омразата и неприязма към тях.

Гост

#157

2015-06-25 10:14

Да се спре това нещо!


Гост

#158

2015-06-25 10:21

Недопустимо и нахално е болни хора да парадират с отклоненията си и да се натрапват на обществото.Лъжат,че са дискриминирани,защото такива има на различни позиции.Преднамерено търсят конфронтация,защото ако си работят мирно ,никой няма да им обърне внимание и да се заяжда с тях.

Гост

#159

2015-06-25 10:43

Не смятам, че група хора, каквато и да е тя, трябва да има по-големи права от всички останали.



Гост

#160

2015-06-25 10:57

Споделям , че : " Равенството пред закона означава равни права при равни условия.
Искането да бъдеш уважаван по причина на сексуалната ти ориентация е искане за привилегировано третиране, или с други думи това е дискриминация с обратен знак, недопустима от гледна точка на конституционния принцип за равното третиране на гражданите.
Но обществото не е длъжно да бъде толерантно към практики и явления, които са в разрез с християнския морал и битностните му корени. Лансира се и крайно манипулативното внушение, че подкрепата за „гей парада” е нещо модерно, демократично и „европейско“. В действителност провеждането на „гей-парад” не е протест срещу дискриминацията, а опит за насаждане на т.нар. „гей-лайфстайл“ "

Гост

#161

2015-06-25 10:58

Подписах петицията, защото имам три деца и просто се мъча дабъда отговорен родител

Гост

#162

2015-06-25 11:28

Защото всичко това погубва човешката душа!

Гост

#163

2015-06-25 11:30

Секусуалността като цяло и хомосексуализмът в частност не са неща, с които е редно да се парадира (коренът на думите парад и парадирам е един и същ). В този парад не са заложени никакви морални и етични ценности, които биха допринесли за благото на народа, както и за утвърждаването на демократичността, толерантността и равноправието между хората. В такъв смисъл, гайпарадът е по-скоро гавра със същинските усилия за демокрация, толерантност и равноправие на българското общество.

Гост

#164

2015-06-25 11:38

Сексуалността като цяло и хомосексуализмът в частност не са неща, с които е редно да се парадира (коренът на думите парад и парадирам е един и същ). Този парад не носи никакви морални и етични ценности, които биха допринесли за благото на народа, за утвърждаването на демокрацията, толерантността и равноправието между хората. В такъв смисъл гейпарадът е по-скоро гавра с истинските усилия за демократичност, толерантност и равноправие в българското общество.

Гост

#165

2015-06-25 11:46

И да не бях православен християнин пак щях да я подпиша. Отношенението ми към извращенията в човешката природа е изначално отрицателно. А да се натрапват те като норма е абсолютно упадъчно и деградиращо за всяко едно човешко общество.
Те имат право да са такива, каквито са се родили, но нямат право да го изтъкват като привилегия и норма. "Семейство " от двама мъже или две жени и извращение на човешката природа. Например.
националист

#166

2015-06-25 11:56

На 27 юни събота от 10ч пред храм паметник Александър Невски ще се проведе антигей шествие, който има желание да заповяда!!!


Гост

#167

2015-06-25 14:23

Отделете 5 минути, прочетете и помислете: на кой са отнети всъщност правата?

Гост

#168

2015-06-25 16:18

Убеден съм , че това е един от начините да се противопоставим на планомерната и злоумишлена морална деградация на ценностната ни система.

Гост

#169

2015-06-25 16:24

Това просто е ненужно.


Гост

#170

2015-06-25 18:41

Подкрепям петицията, защото съм загрижена за възпитанието на моите внуци и това, че някакви хора искат да натрапват своя модел на поведение на цялото общество. Начина, по които го правят, ми е дълбоко противен ! Да пазим децата!

Гост

#171

2015-06-25 18:42

Защото смятам, че е правилна!

Гост

#172 Re:

2015-06-25 19:21

#12: -  

Всяка влюбена двойка (момиче и момче), които вървят прегърнати в парка са хетеро-парад. 

Всяка сватба е хетеро-парад. Шумен, с балони, и шарен. 

И хетеросексуалните участваме в гей прайд, защото мислим, че всеки има право да се разхожда ръка за ръка с любимия си в парка, без да се страхува, че някой от "толерантния" български народ няма да го пребие до смърт, както пребиха Михаил Стоянов, невинен студент по медицина (виж в гугъл).


Гост

#173

2015-06-25 20:11

Първо, има два пола -женски и мъжки , и според Създателя жените и мъжете са създадени да общуват помежду си, да се харесват, да се женят и раждат деца .Това, което в днешния свят дявола е насадил, не е нормално. Мода, или изкривяване на психиката, или не знам какво, но това двама мъже да правят секс, е изкривяване, заболяване, аномалия. Проклятие е. А не благословението от Бога. Съжалявам, но нацията ни ще прогресира, когато почнем да следваме Божиите ценности !! Някои просто искат да са оригинални , или са объркани . Но да не объркват децата ни, децата в това общество. Повтарям още веднъж, не е нормално !! Връзка между двама мъже не е нормално нещо !! Другото са пълни глупости !!

Гост

#174

2015-06-25 20:13

Божия 

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2015-06-25 20:15