Не на въвличането на България във военни действия в Украйна


Гост

#1

2015-01-28 18:46

Не искам да се бия за интереси, които са ми чужди, но съм готов да се бия, за да защитя моите!

Гост

#2

2015-01-28 19:21

Кой ви е упълномощил да  говорите от името на българския народ? Вие сте русофилистици-предатели, които копнеете за матрьошки и парфюм "Тройной".  Сидерови подлоги, купувани срещу пица! Гнус!


Гост

#3 Re:

2015-01-28 19:30

#2: -  

 Извади си американския пенис от устата! Майка ти, не ти ли е казала, че е невъзпитано да говориш с пълна уста!

Българофоб

#4 Re:

2015-01-28 19:46

#2: -  

 Ако сте за военни действия, моля, вървете, няма да ви спря и няма да плача за вас или за някой от близките ви, в случай, че се случи нещо с него. Аз съм част от този народ и виждам реакцията му. Българският народ няма нужда от въвличане във войни, било то в Украйна или с друга държава. Дори не съм пила кафе със Сидеров, все ми е тая за него, дори не знам как изглежда. Вървете и се бийте, щом ви се умира, но се замислете дали няма да ви тежат на съвестта невинни животи, ако се стигне до военни действия. Позволихме военен коридор преди много години пак единствено ние, имаше много жертви, сега какво да мрем ние ли??? Мислете с главите си, хора, няма нужда от деление на русофили или русофоби. Мислете за децата и близките си, мислете за себе си. България нищо няма да спечели от един военен конфликт, да не говорим, че никой от съседите ни няма да подкрепи нас, а ще използва ситуацията да се обърне срещу нас. Поучете се от историята. Нито интересите на САЩ, нито на Русия, нито на Украйна са наши. България има интерес да бъде независима суверенна държава, която не участва във военни конфликти.


Гост

#5

2015-01-28 20:00

Не искам братоубийствена война. Вън на САЩ от Европа.

Гост

#6

2015-01-28 20:01

''България има интерес да бъде независима суверенна държава, която не участва във военни конфликти.''

Добре казано, съгласна съм;)


Гост

#7

2015-01-28 20:07

Не на въвличането на България във военни действия в Украйна

Гост

#8

2015-01-28 20:10

Браво ,ние хората трябва да се подкрепяме ,а не да се убиваме,заради капиталите на неразумните.

Гост

#9

2015-01-28 20:16

Еееее, стига петиции бря!
Трябва да СМЕНИМ партийно-олигархическата система и така да не си играем на хетиции за кво ли не.
УСПЕХИ

Гост

#10

2015-01-28 20:54

НИКАКВА ВОЙНА С РУСИЯ. ДА СЕ БИЯТ НАШЕНСКИТЕ ДРИСЛИВИ РУСОФОБИ. НИЕ СМЕ ПРОТИВ НАТОВСКИТЕ БАЗИ В БЪЛГАРИЯ.

Гост

#11

2015-01-28 21:10

Категорично против!
Това е най-малкото. Ако се докаже, че марионетната колониална клика е имала подобни намерения, тя трябва да бъде изправена пред извънреден трибунал (Втори Народен съд) и да получи присъди, изразяващи се в дългогодишен каторжен труд, конфискация на цялото имущество и лустрация на потомството. Това, прочее, е съвсем снизходително отношение към презрените предатели и слуги на сатанисткия нов световен ред. На съвестта на съшите тежи и още и геноцидът над българите и най-вече над пенсионерите и болните хора. Колкото по-скоро свалим от власт престъпната антихуманна хунта, толкова повече шансове имаме да се запазим като народ.

 

 


Гост

#12

2015-01-28 21:18

Въвличането на България във военни действия в Украйна би било акт на престъпление срещу Отечеството и срещу хуманността и тези, които биха тласнали страната в подобна авантюра, рано или късно ще бъдат съдени за държавна измяна.


Гост

#13

2015-01-28 21:54

Въвличат ни в мръсна, братоубийствена война с руснаците. Българската земя е осеяна с гробовете на руските войници, оставили костите си тук за Освобождението ни от 500 години турско робство. Българският народ не е късопаметен и не може да забрави това. Българи срещу руснаци няма да тръгнат на война, още повече че тази война е безсмислена, жестока и против интересите на България. Съветският съюз, империята на злото, от която толкова много се страхуваше Вашингтон отдавна вее го няма. Няма комунистически блок, следовате,но няма война на идеологии. Има Русия и тя също е капиталистическа държава. Не разбирам тогава за какво е тази война...Да борим комунистическата опасност ли?! Неее. Това е империалистическа война за заграбване на територии е природни ресурси. Това е война на американския империализъм, който между другото не спази договорките от 1990 год за неразширение на НАТО на изток.

Гост

#14

2015-01-28 22:40

Фашистките провокатори - вън от София и от България. На клоните!

Гост

#15

2015-01-28 23:04

НИКОГА МОЕТО СЕМЕЙСТВО НЯМА ДА ПРИЕМЕ ДА ВОЮВАМЕ СРЕЩУ ДОНБАС! ТА ТОВА СА ИСКОННО РУСКИ ЗЕМИ! ДОРИ ЦАР БОРИС С РИСК ЗА ЖИВОТА СИ СЕ ОПЪЛЧИ НА ХИТЛЕР И НЕ ДОПУСНА НАШИ ВОЙСКИ ДА ВОЮВАТ НА ИЗТОЧНИЯ ФРОНТ СРЕЩУ СССР !

Гост

#16

2015-01-28 23:12

не на САЩ, ТАЗИ ВОЙНА НЕ Е НА НАТО
ОБАМА Е ЗА АДА, ДАНО ГО ОТВЛЕЧЕ НЯКОЙ
ИЗВЪНЗЕМЕН

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2015-01-28 23:42


Toro

#18 Re:

2015-01-28 23:44

#2: -  

  Това писание ни изтръгва от всяка абстракция и неусетно ни отправя към "святи простори", където запристъпяме много внимателно и почтително, за да не настъпим някое лайно. И понеже всяко нещо в природата съответства на морална сила, причината някои явления да останат тъмни и враждебни е все още низшата степен на себепознание, родеещо се с душевността на буболечка, тип дървеница или хлебарка, примерно.

руска

#19

2015-01-29 00:31

Когато с Русия вървяхме ръка за ръка ние имахме суверенитет икономика политика собствена,а сега питам сега какво имаме едно голямо нищо,зашото запада се намеси.Не на намесата ни във война с Русия НИКОГА!!!!!

maxsimus

#20

2015-01-29 06:54

НЕ НА ВОЙНАТА ! Вън американските педеруги от Европа ! БЪЛГАРИН във война няма да участва.


Гост

#21

2015-01-29 08:27

Докога ще се създават условия за войни в 21ви век ? Докога ще имаме такъв президент, който си крие главата в пясъка и ще жертва български войници в полза на чужди интереси ? СТИГА ВЕЧЕ ! НЕУТРАЛИТЕТ !!!!!

Гост

#22

2015-01-29 08:57

Нямам пари за спонсорство, за което се извинявам,но съм пенсионер! Призовавам истинските българи, мислещи за по-доброто бъдеще на България, да подкрепят петицията !

Гост

#23

2015-01-29 10:10

Не на войната.

Гост

#24

2015-01-29 10:54

АЗ СЪМ ПРОТИВ СТРАНАТА НИ ДА БЪДЕ ВЪВЛЕЧЕНА ЗА ЗЕЛЕНИ СТОТИНКИ В ТАЗИ ВОЙНА! ДАЙ, БОЖЕ ТЕЗИ КОИТО ПРЯКО ВОЛЯТА НИ НИ ПРОДАВАТ ДА ПЛАТЯТ ПОДОБАВАЩО ВЕДНЪЖ И ЗАВИНАГИ!СПАСИ БЪЛГАРИЯ ОТ ВСИЧКИ ПРОДАЖНИЦИ!

Гост

#25

2015-01-29 14:26

Не на войната!