За правото на работа, на инженерите-геодезисти

Quoted post

Г

#71 #68: Вместо Мишо Настев -

2012-11-23 19:32

Определено не ми се иска да вярвам, че горния пост е написан от уважавания инж. Мишо Настев.
Но ако е така трябва колеги да се замислим какви хора защитават интересите ни. Това за мен си е подигравка с 470 човека

Отговори

Васил Петков

#82 Re:

2012-11-25 09:09:13

#71: Г - #68: Вместо Мишо Настев -  

 Колеги, явно след като добавката за концесия не остана скрита за геодезическата общност, са решили да обяснят ползите от  нея. Както се оказва, с идеята не са запознати и част от членовете на АГФ. Няма защо пак да коментираме колко от нас представлява тази асоциация - сравнението е лесно - все пак на сайта на АГКК са качени регистър на правоспособните физически и юридически лица. Защо АГКК си уговаря среща пак само с АГФ си отговорете сами. Какво пречи АГКК да качи съобщение с покана всички, регистрирани от самата нея по сега действащия ЗКИР, да присъстват. Нервността в писмото на г-н Настев доказва, че реакцията ни  е изненадала групата около него.Но едва ли ще  се  откажат от намеренията си. Просто ще се опитат да ги прекарат след  обсъждане с ..............АГФ!!! Останалите геодезисти явно не представляват нищо - като чета и изказванията на Александър Лазаров, в тях се споменава основно как трябва да се спасяват големите фирми. Явно, според гореизброените лица, свития пазар на геодезически услуги трябва да е за сметка  основно на всички нас.  

P.S. За сведение на г-н Настев - от Пловдив съм, практикувам от 20 години и нямам нито ден стаж в държавна или общинска структура /под каквато и да е форма/.