За правото на работа, на инженерите-геодезисти

Quoted post

Валентин Йовев

#50 За правото на работа, на инженерите-геодезисти

2012-11-22 13:34

Колеги, всичко което съм споделил е мое лично мнение и позиция и по никакъв начин не ангажира КИГ и АГФ, тъй като няма изразени от тези наши организации официални мнения. Говоря само за концесиите, тъй като всички останали промени се подкрепят официално от КИГ и АГФ.Тези промени са за наше добро и ще изведат гилдията на много по добри позиции в обществото ни. Повярвайте и подкрепете промените.

Отговори


Гост

#51 Re: За правото на работа, на инженерите-геодезисти

2012-11-22 14:11:03

#50: Валентин Йовев - За правото на работа, на инженерите-геодезисти

Няма как да повярваме и подкрепиме такива промени. Но явно трябва да се съберем всички колегии и да гласуваме разпускане на Управителния съвет на КИГ. След което да сформираме нов, в който да сме сигурни че никой от старите членове неучаства. По този начин няма да имаме повече „подводници”!!!

 

Весо

#52 Веселин Чивчибашиев

2012-11-22 14:20:14

#50: Валентин Йовев - За правото на работа, на инженерите-геодезисти

Как да подкрепим едни промени, чиято единствена цел е отваряне на пътя за концесия. Тези промени се предлагат само и единствено с тази цел а не за подобряване на качеството и сплотяване на гилидията. Всички доводи са "камофлаж" за прикриване на крайната цел.

Красимир Джоров

#55 Re: За правото на работа, на инженерите-геодезисти

2012-11-22 16:07:11

#50: Валентин Йовев - За правото на работа, на инженерите-геодезисти

Господине, като гледам колко Ваши членове са подкрепили петицията и като се има в предвид броя на членовете Ви, какво подкрепя ръководството на КИГ няма никаква тежест. За толкова години не можахте да получите подкрепада на мнозинството от гилдията и сега със закон искате да станете нейният глас. С АГФ положението е същото, че и по-зле.

Вместо да дадете конкретни отговори на поставените тук въпроси, Вие ми говорите за „ по добри позиции в обществото ни“  или „защита на общественият интерес“

Весео

#57 Веселин Чивчибашиев

2012-11-22 17:55:42

#50: Валентин Йовев - За правото на работа, на инженерите-геодезисти

Мен ме пропуснахте, Г-н Йовев. От думите Ви стигам до извода,че който не е член на КИГ не е геодезист(независимо че 30-40 години е работил само това)  и няма никакви права- нито на работа нито на глас. :) Нещооо.... май,май.... се взимате много насериозно- да определятеправата на хората.


Гост

#191 Re: За правото на работа, на инженерите-геодезисти

2020-10-12 12:10:47


Гост

#192 Re: За правото на работа, на инженерите-геодезисти

2020-10-12 12:12:10