За сградата на Математическа гимназия - Варна

Quoted post

Мария Димитрова
Авторът на тази петиция

#83 Re: Re: Re: разделяй и владей, а в момента Морската с нуждае спешно от единението на Варненци!Г-жоД

2012-05-13 23:19

#82: - Re: Re: разделяй и владей, а в момента Морската с нуждае спешно от единението на Варненци!Г-жоД

този парк, г-жо или господине - не си пишете името, е част от българската култура! Борбата за него показва възпитанието на народа ни да отстоява своите ценности! Винаги съм се борила в полза на културата - вижте стенограми от засед. Об Св - м.12.11г. - края на първия ден и началото на втория, вече около 5 електронни петиции, подкрепящи културни каузи - Ресурсните центрове, Детските комплекси (сграда, статут, безпл.образование..). Десетки митинги в защита на природата, детето... Подкрепих и БАН в тяхната борба неотдавна! Съединението прави силата! Природа и култура са едно цяло - ако не възпитаваме децата си да пазят природата - каква култура ще имат те тогава? да бъдат Културни - с посещения на МОЛ-ове и Банки? Аз съм за културата и за изграждане на образователни институции! Против реституция и продажба на образователни имоти! Националните интереси на България включват и запазване природата на България! Какво са Вазов и всичките ни класици без чудесната българска природа?!?

Отговори


Гост

#84 Re: Re: Re: Re: разделяй и владей, а в момента Морската с нуждае спешно от единението на Варненци!Г-

2012-05-13 23:37:50




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...