Подписка

Quoted post


Гост

#520 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-03-15 18:31

#519: - Re: Re: Re: Re:

Да, три-четири МГ! А къде са останалите? Какви успехи имат на национални състезания?  А за международни да не говорим! Естествено е след 7-ми клас на международни олимпиади по математика и физика да ходят ученици от МГ, нали за това са отишли да учат там. По физика обаче по-голямата част от участниците в международни олимпиади са ученици в МГ от 8-ми клас, а не от 5-ти.  В НПМГ също приемът е от 8-ми клас.

В Пловдив на стената на славата почти всички международни постижения са от "време оно". Сега почти няма. Има да си пълнят стената 10 години и пак няма да я напълнят.

Така е и в много други МГ.

Отговори


Гост

#521 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-03-15 18:44:37

#520: - Re: Re: Re: Re: Re:

Ама така като ги пишете тези работи-започвате да си вярвате ли:)))От 8-ми,ама влезнали в 5:)))Защото медалисти,драга,не се правят за 1 година.Ама де да знам,може пък вашето ОУ да ги правите и за 6 месеца.


Гост

#522 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-03-15 18:54:11

#520: - Re: Re: Re: Re: Re:

Спорът е абсолютно безпредметен, но за сведение ще споделя:В момента Пловдив има златен медалист от международна олимпиада по астрономия,четирима ученика в разширения национален отбор по информатика, между които едно изключително момиче и много силен отбор от четирима дванадесетокласници по математика.Това може да го види всеки безпристрастен и обективен човек,стига да има желание, като отвори сайтовете на големите състезания и националните ранглисти.