Подписка

Quoted post


Гост

#53 Re:

2012-02-24 00:34

#17: -

Izvinete, 4e pi6a na latinica ( v momenta nqmam druga vuzmojnost). Vie za sujalenie, ne razbirate ni6to ot matematika i nqmate absoliutno nikakva predstava kakvo govorite: kazvam vi go kato majka na 2 deca: ednoto v MG, a drugoto - v oniknoveno u4ili6te, neuspqlo da vleze v MG!!!! U4enicite ot obiknoveni u4ili6ta mogat da dostignat podobni rezultati samo s dopulnitelna podgotovka kato 6koli, 4astni uroci ili roditeli matematici. Qvno takiva kato Vas imat interesi v nalivaneto na sredstva v kursove i uroci, ili imate neuspqlo da vleze v MG dete, ili ne moga da si predstavq kakuv drug motiv bi mogul da su6testvuva!  Kak normalen 4ovek s normalna suvest bi mogul da pojelae da se zakrie forma na obu4enie, kum koqto ima takuv napliv ot jelae6ti!!!!!!!!!Svur6iha li prostotiite v obrazovanieto ni, ta ste si naso4ili energiqta kum ne6to rabote6to uspe6no, kum koeto tolkova deca se stremqt!!! Samata az sum u4ila v obiknoveno u4ili6te i kogato nabliudavam deteto si ot MG se radvam ot surce za nego, i sujalqvam, 4e ne sum imala podobna vuzmojnost! li4i si, 4e ne obi4ate matematika! Ne Vi haresva da ima takiva, koito uspqvat!!! Otkude izpulzqvat takiva kato Vas: na decata na obrazovanieto da posqgat, skriti pod maskata na "razumni dovodi"? Tova li e problemut na bulgarskoto obrazovanie? Tova li e problemut, koito spuva bulgarskoto obrazovanie: su6testvuvaneto napriem v  MG ot 5 klas????? Takiva kato vsi4ki podkrepili tazi podpiska, me karat bezkraino da jelaq da napusna tazi strana! Otvra6tavate me i vie i psevdorazumnite vi dovodi!!! Hora bez 4est!!!!!!!!!!

Отговори


Гост

#54 Re: Re:

2012-02-24 00:43:52

#53: - Re:

"Takiva kato vsi4ki podkrepili tazi podpiska, me karat bezkraino da jelaq da napusna tazi strana! Otvra6tavate me i vie i psevdorazumnite vi dovodi!!!"

Ами напуснете я. В чужбина МГ до МГ наредени и всичките за вас и за вашите дечица питат. :))