ЗА НЕЗАБАВНА РЕАКЦИЯ СРЕЩУ ПОСЕГАТЕЛСТВОТО ВЪРХУ БЪЛГАРЩИНАТА

Quoted post


Гост

#1

2015-07-01 23:24

+IC+XC+NI+KA+

Отговори


Гост

#24 Re:

2015-07-04 14:55:47

#1: -  

 Подписах Петицията, защото съм ПРЕДИ ВСИЧКО МАЙКА, преживяла ЛИЧНО ужасите на сексуално посегателство над детето й от такива "безнравствени хора" и то не един или два пъти, а... няколко пъти...
Защото познавам ОГРОМНАТА болка на децата, преживели този ужас, за който НИКОГА не са и подозирали дори, че съществува на тази земя, играейки си безгрижно с любимите си кукли в своя розов детски свят - КРАСИВ И ЧИСТ...
Защото виждам всеки миг пред себе си последствията от тоталното физическо, интелектуално, емоционално и психическо увреждане на такива деца...
Защото лекуваме, БЕЗУСПЕШНО, ГОДИНИ НАРЕД, ПСИХОТРАВМИТЕ, нанесени за цял един живот върху такива деца, станали жертва на... "безнравствени хора" с извратено, болно мислене и поведение, вървящи по улиците обаче с гордо вдигнати глави, чувствайки се "герои", за разлика от нас, потърпевшите, свели главите си до земята, потънали в своята ОГРОМНА БОЛКА, проливайки сълзите си години наред...
Защото обичам децата и на искам да преживеят познатата ми болка - тази, на детето ми, и на нас, родители му...
Защото обичам Децата на България, а всички те са НАШИ ДЕЦА, ПОДАРЕНИ НИ ОТ БОГА НА НАС, "ГОЛЕМИТЕ ХОРА", за да ги обичаме и пазим, за да бдим над тях всеки миг, като НАЙ-СКЪПОЦЕНЕН ДАР, и да ги водим по Пътя на Правдата, Истината и Любовта...