Новородените бебета да не бъдат отделяни от майките им в болниците.

Quoted post


Гост

#1

2015-04-25 09:36

Защото раждаме и търпим ужасно отношение на персонала към нас по време на раждането, преди това ти обещават едно, че детето ще е при теб, а като родиш ти вземат детето и не знаеш нито къде е, нито какво се случва с него! Теб те зарязват сама да се оправяш. Мен ме зарязаха на висок стол, щях да се претрепа да сляза до тоалетна. Никой не ме чу като виках близо 15 мин. в Майчин дом. След 5 часа си го получих, но...А децата на майките раждали секцио се деряха цяла вечер в една стая без внимание и затваряха вратата, за да не чува по коридорите.

Отговори


Гост

#10 Re:

2015-04-25 13:01:48

#1: -  

 Абсолютно ви покрепям в обвинениятя. И при мен беше подобно. 5 дневния предтой в тина киркова ми образува депресия за няколко месеца. А гадния спомен е за цял живот! 

#12

#13 Re:

2015-04-25 13:43:42

#1: -  

 Да и аз съм го преживяла след първото ми раждане секцио,което беше в БГ ме оставиха съвсем сама и не позволиха на никой мой близък да дойде да ми помага едвам станах на 2-я ден и ми се караха ,че не отивам да го кърмя ,а аз права неможех да стоя да не говорим да вървя,отне ми 10мин. да извървя до другия край на коридора за да отида да си видя детето.В Гърция беше друго нещо пак секцио но с майка ми и съпругат ми до мен денонощно и бебчо в кошче до главата ми.

desii

#34 Re:

2015-04-25 19:48:55

#1: -  

 Az rodih predi 6 meseca i deteto mi beshe prez denq s men postoqnno,prez noshtta beshe v otdelenieto.az sushto iskam decata da sa s maikite si postoqnno!!! Taka stana che veche i na lekarite da nqmash doverie.


Гост

#38 Re:

2015-04-25 20:08:01

#1: -  

 Раждала съм и двете си деца със секцио в "Майчин дом"-Варна и ми ги дадоха веднага след раждането. Дори с малкия ми син една млада акушерка стоя до мен два часа и ми помага да го закърмя. Вземаха бебетата само по желание на майките-ако са изтощени и искат да поспят, както и понякога сурчтрин за преглед, по никакъв друг повод.