Правосъдие за собствениците на кобилата при метрост. Г.М.Димитров

Quoted post


Гост

#260

2014-10-10 16:50

Това което видях ме ротресе.Силно вярвам че няма да остане ненаказано от органите на рада.

Отговори

Тихомир
Гост

#262 кои са те?!

2014-10-16 01:03:06

#260: -  

 Кои са тези органи на реда?!Кои са тези , които защитават подтиснатите в тая държава?! Кои са тези , които ще накарат беззаконниците да приложат закона?! Аз такива вече не познавам...тука закон няма,няма народ...Само една злобна шайка валяща се в клоаката си!!!

Какво нещастие ни сполетя???? Има ли по-нещастен човек от мен???? Да доживяея да видя народа си в такова ужасно и омразно за мен,низко положение,довел сам себе си до най-скотско състояние- до положението да изгуби всяка една своя ценност!!!

Да забрави жал и милост към слабите и беззащитните,да загуби и достойнство и чест по такъв срамен,жалък,гнусен и низък начин.....

И не ми давайте ,моля ви,примери с няколкото останали все още сравнително чисти, изключения,защото ми става още по-жал.... Не ми се говори вече,не ми се мисли,къде бяхме,къде стигнахме,а къде сме се запътили.....

Имаме ли право да изискваме от Бог да ни спасява от нашите гнусни ,престъпни,извратени желания и деяния ????.......

Абсолютно безкомпромисно си отговарям - НЕ !!!