Петиция за създаване на Зоополиция към областните дирекции на МВР

Quoted post


Гост

#1

2014-09-21 14:16

аз съм за!

Отговори

Дулитъл

#156 Re:

2014-09-24 13:37:26

#1: -  

 СИЛНО ЗА!

tres1

#473 Re:

2014-10-17 11:54:51

#1: -  

 И аз съм за, но ......като знам отговора - "пари нема..." ще стане "Трай коньо за зелена трева".

тя

#560 Re:

2014-11-13 10:56:06

#1: -  

 

viksan

#568 Re:

2014-11-16 23:20:28

#1: -  

 Трябва да има зоополиция !!!!!!!!!!!!!!! Трябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополицияТрябва да има зоополиция 


Гост

#625 Re: ubiistvoto na moeto kucenze Gerrard

2014-12-03 21:21:56

#1: -  

 

 

 
Начало на разговор в чата
22 ноември г. 20:17
dobar vecer,iskam da vi saobstia za edno brutalno prestaplenie koeto se izvarshi v cetvartak.moeto kuce na 8 meseza smesiza nemska ovcarka i kavkazka,beshe brutalno ubito ot sased koito go blasna narocno s kolata si i kuceto mi vednaga umria na miasto,autopsiata pokaza ce vsledstvie na celnia udar kravta ot zialoto tialo nahluva v mozaka i toi umira na miasto.problemat ne e samo ce go sgazi narocno toi vece kazvashe ce mu preci i ste go ubie a minuti predi da go sgazi zaplashi baba mi ce ste go ubie ako ne go mahnem,i uspia sega zavedoh delo imam vs dokazatelstva po slucaia imam skener udarat e samo i edinstveno ot diasnata strana v slepoocieto.problemat e i drug tozi covek ejednevno ubiva kotkite i kucetata na sasedite sastata nost otrovi kuceto na sasedkata obesi kotkite na baba mi i na drugite sasedi,a horata se strahuvat ot nego,zastoto gi zaplashva da si malcat.ima i nesto drugo otglejda 4 ili 5 kuceta za lov koito hrani s umrelite jivotni,a tiah maltretira kato gi bie i ozlobiava vrazva gi s ujasni sindjiri i im slaga niakakvi jeleza v ustata,ne mojete da si predstavite kakav ujas e dnes vidiah sobstvenoto si kuce martvo....no tova mi e vtoroto kuce koeto toi ubi parvoto nasece sas sekira po zadnata cast na garba.....neupisuem ujas....molia vi napravete nesto kazaha mi za vas procetoh ce vie ne ostaviate prestapleniata nenakazani neka tozi covek ponese svoeto, za prestapleniata si,vece ima sastaven akt i otnemane na knijka no mi kazaha ce samo organizaziata moje da iziskva zatvor zastoto te niamat pravomostia za ubiistva na jivotni.sega deloto se zavede za zaplahi i ptp,molia vi ako ste zainteresuvani ot tozi slucai svarjete se s men.tel 0877751547 blagodaria vi
 
Начало на разговор в чата
22 ноември г. 20:17
dobar vecer,iskam da vi saobstia za edno brutalno prestaplenie koeto se izvarshi v cetvartak.moeto kuce na 8 meseza smesiza nemska ovcarka i kavkazka,beshe brutalno ubito ot sased koito go blasna narocno s kolata si i kuceto mi vednaga umria na miasto,autopsiata pokaza ce vsledstvie na celnia udar kravta ot zialoto tialo nahluva v mozaka i toi umira na miasto.problemat ne e samo ce go sgazi narocno toi vece kazvashe ce mu preci i ste go ubie a minuti predi da go sgazi zaplashi baba mi ce ste go ubie ako ne go mahnem,i uspia sega zavedoh delo imam vs dokazatelstva po slucaia imam skener udarat e samo i edinstveno ot diasnata strana v slepoocieto.problemat e i drug tozi covek ejednevno ubiva kotkite i kucetata na sasedite sastata nost otrovi kuceto na sasedkata obesi kotkite na baba mi i na drugite sasedi,a horata se strahuvat ot nego,zastoto gi zaplashva da si malcat.ima i nesto drugo otglejda 4 ili 5 kuceta za lov koito hrani s umrelite jivotni,a tiah maltretira kato gi bie i ozlobiava vrazva gi s ujasni sindjiri i im slaga niakakvi jeleza v ustata,ne mojete da si predstavite kakav ujas e dnes vidiah sobstvenoto si kuce martvo....no tova mi e vtoroto kuce koeto toi ubi parvoto nasece sas sekira po zadnata cast na garba.....neupisuem ujas....molia vi napravete nesto kazaha mi za vas procetoh ce vie ne ostaviate prestapleniata nenakazani neka tozi covek ponese svoeto, za prestapleniata si,vece ima sastaven akt i otnemane na knijka no mi kazaha ce samo organizaziata moje da iziskva zatvor zastoto te niamat pravomostia za ubiistva na jivotni.sega deloto se zavede za zaplahi i ptp,molia vi ako ste zainteresuvani ot tozi slucai svarjete se s men.tel 0877751547 blagodaria vi
 
 

Гост

#766 Re:

2015-02-08 10:34:40

#1: -  

 Тя нормалната полиция не си върши работата, сега нека обособим още едни хранилки. И за какъв чеп ни е зоополиция? Екоравновесие ще почне да си гледа работата ли?! Разни НПО-та, гълтащи наши и евро пари за справяне с проблемите при животните, ще станат по-адекватни и ще спрат да крадат ли ?!?! у левооо!

Мони

#980 Дела трябват не думи!

2015-02-22 04:20:48

Радвам се искренно че има 27 хиляди подписа, като резултат на тази трагедия. Не е справедливо да се обръща гръб на животни където и да са в света, след като и те са живи души!!!

Бих искала да помоля властите да сложат край на това, и да осъдят този човек много справедливо! 

 


Гост

#1146 Re:

2015-03-28 18:15:20

#1: -  

 За зоополиция

сълза

#1276 Re:

2016-01-12 13:06:03

#1: -  БОРИМ СЕ ЗА НЕЩО НАГЛЕД МАЛОВАЖНО,НО ОТ ТОВА ЗАВИСИ НА КОЕ СТЪПАЛО  СМЕ В ЕВОЛЮЦИЯТА,АКО ИСКАМЕ ДА СЕ ГОРДЕЕМ ПРЕД СВЕТА КАТО ХУМАННА,ИНТЕЛИГЕНТНА И РАЗВИВАЩА СЕ НАЦИЯ ТРЯБВА ДА ЗАПОЧНЕМ ОТ ТУК-ДА СЪЗДАДЕМ ЗАКОНИ И ОРГАНИ КОИТО ДА ЗАБРАНЯТ И НАКАЗВАТ ЗЛОТО,ЖЕСТОКОСТТА И БЕЗДУШИЕТО!БЕЗ АДЕКВАТНА И ДЕЙНА ЗООПОЛИЦИЯ И ЗАКОН ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ МАРОДЕРИ,УБИЙЦИ,ХОРА СЪС ИЗВРАТЕНИ НАКЛОННОСТИ И ПРЕСТЪПНИЦИ ЩЕ СЕ ЧУВСТВАТ В СВОИ ВОДИ В ТАЗИ ДЪРЖАВА!ДАНО ИМА С КАКВО ДА СЕ ГОРДЕЕМ!ДА ДОЖИВЕЕМ ТАЗИ ПЪРВА КРАЧКА КЪМ ПО-ДОБРОТО-ЗООПОЛИЦИЯ КАКВАТО ТРЯБВА ДА БЪДЕ!