Наказание за питбула и стопанина му!!!

Quoted post

Стоянка Манолова

#11

2014-01-10 21:38

Мразя питбулите. Това не са кучета, а зверове. Но още повече мразя стопаните им, защото ги обучават специално да бъдат зверове. За подобно нещо в повечето цивилизовани държави осъждат.

Отговори

Питбулка

#35 Re:

2014-01-11 18:23:04

#11: Стоянка Манолова -

До г-жа Манолова.

Няма лоши кучета, има лоши хора. Питбулъте едно от най преданите кучета, много се привързан към стопаните си, безпроблемно съжителства с малки деца и котки. Безмозъчните двукраки са причина за лошото име на породата. Не бъдете първосигнална . Мислете!!!  Кой прави кучетата зли, кой ги изхвърля като ненужна вещ , завързани в торби, кой ги гази , измъчва, убива? Кой?

Опасно Зла

#48 Re:

2014-01-14 07:21:30

#11: Стоянка Манолова -

Ти не си добрели си , овца проста. Всяко куче без значение породата, попаднало в неподходящи ръце може да бъде агресивно и опасно. Като не разбираш не пиши глупости. Аз пък МРАЗЯ такива прости селски гайди като теб.


Гост

#52 Re:

2014-01-14 11:08:31

#11: Стоянка Манолова -

Не съдете всички стопани.Аз лично имам приятелка с питбулка и тя е много добро куче.

Анонимен

#58 Re: ........

2014-02-04 20:44:49

#11: Стоянка Манолова -

г-жо/г-ца Манолова искам да ви кажа , че съм заклет кучкар и сам имал страяно много кучета имам 4 немеца  и 2 добермана взел съм ги за пазачи. Но единия немец вече е доста стар и реших да си взема ПИТБУЛ най свирепото опасно гадно и какво ли не куче кадето го изкарвате но никога не сте имали даже съм сигорен , че аз си гледам кучетата повече от колкото вие вашите деца ако имате :D:D:D  но както и да е ... Та мисълта ми е , че сега питбула си го гледам в къщи при детето ми  то е на 2 години оставчм питбула при него и знам , че няма да има проблем за това моля Ви не коментираите като не сте на ясно .. За това сме на това дереже защото Българите сме такива по цял ден стойте из вас с по заплати 300 лева не взимате мерки и се занимавате с глупости като да обсъждате такива теми без дори и да си имате понятие за какво става дума гледали сте 5 филма по Дискаварито и си мислите , че много знаете айде моля ви се