Наказание за питбула и стопанина му!!!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Наказание за питбула и стопанина му!!!


Гост

#51

2014-01-14 09:42

без питбула. за него пре-обучение.

Гост

#52 Re:

2014-01-14 11:08

#11: Стоянка Манолова -

Не съдете всички стопани.Аз лично имам приятелка с питбулка и тя е много добро куче.


Гост

#53

2014-01-14 12:25

Този гнусен престъпник трябва да бъде разкъсан от собствения си питбул!!!

Гост

#54

2014-01-14 15:40

Не би трябвало да има наказание за питбула! Той просто трябва да бъде даден на други стопани, които да го научат на любов!

Гост

#55

2014-01-15 11:07

Какво да се коментира? Убийци създават от децата си убийци, показвайки им колко лесно е да убиваш слаби и беззащитни. А после същите тези деца убиват баби на по 80 години за да им вземат последните стотинки от пенсията. И после се питаме ама как така, откъде тези деца са способни на подобна жестокост. Не знам вече дали изобщо някой в тази държава си спомня за една проста думичка - човещина!Човещина и милост!
Десислава Ангелова
Авторът на тази петиция

#56 Re:

2014-01-15 19:35

#18: Диана -

Диана, да, видях,че има и друга петиция за случая, което показва будно обществено съзнание. Колкото до "наказанието" за питбула, за което се "хванаха" толкова много хора, имах в предвид, че става дума за пре-обучение и социализация! Толкова ли беше трудно да го прозрете в текста?! Само един човек е осъдил куче в България и това е бил Иван Вазов (прочетете в биографията му!)!!! Да, същият Иван Вазов - писателят! Нито Вие, нито аз, нито съдиите днес са Иван Вазов, така че, повече от ясно е, че кучето няма да бъде осъдено!


Гост

#57

2014-01-28 20:59

Iskam da bade nakazan stopanina!
Анонимен

#58 Re: ........

2014-02-04 20:44

#11: Стоянка Манолова -

г-жо/г-ца Манолова искам да ви кажа , че съм заклет кучкар и сам имал страяно много кучета имам 4 немеца  и 2 добермана взел съм ги за пазачи. Но единия немец вече е доста стар и реших да си взема ПИТБУЛ най свирепото опасно гадно и какво ли не куче кадето го изкарвате но никога не сте имали даже съм сигорен , че аз си гледам кучетата повече от колкото вие вашите деца ако имате :D:D:D  но както и да е ... Та мисълта ми е , че сега питбула си го гледам в къщи при детето ми  то е на 2 години оставчм питбула при него и знам , че няма да има проблем за това моля Ви не коментираите като не сте на ясно .. За това сме на това дереже защото Българите сме такива по цял ден стойте из вас с по заплати 300 лева не взимате мерки и се занимавате с глупости като да обсъждате такива теми без дори и да си имате понятие за какво става дума гледали сте 5 филма по Дискаварито и си мислите , че много знаете айде моля ви се


Гост

#59 Re:

2014-04-06 16:25

#13: -

Да, трябва задължително наказание за собственика на кучето - то, заедно с пострадалата жена, са жертви. Когато не можеш да се грижиш за куче недей да взимаш такова. Преди години ние също имахме куче, но понеже нямахме време да се грижим за него - пътувания, командировки и др. го дадохме на друго семейство въпреки че ни беше много мъчно... А колко са виновни уличните кучета, които също се превръщат в убийци???? И защо ги оставят по улиците, като има начини да не са на улицата, както има начин да се намерят жилища и на бездомните и на клошарите...Позор!