Наказание за питбула и стопанина му!!!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Наказание за питбула и стопанина му!!!

Граци

#26

2014-01-11 07:29

Щом е способен да изпитва удоволствие от такова деяние е опасен! Мястото му е в затвора! Утре ще убие човек!

Гост

#27

2014-01-11 07:39

Коментарите са излишни!

Гост

#28

2014-01-11 08:05

10 godini zatvor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гост

#29

2014-01-11 12:03

Nakazanieto trqbva da e samo za stopanina, a ne i za kucheto....

Гост

#30

2014-01-11 14:39

За пореден път с това деяние се доказва невинността на безащитните кучета.Няма зло куче има зъл стопанин.Моля Ви за най-строгата и най-голяма възможна присъда.Не давайте повод на хората който мразят животните да се възползват от безнаказаността от страна на правосъдието.Бъдете хора всички създания на този свят имат право да живеят......ЗАТВОР ЗА ТОЗИ ГОСПОДИН..
Роси

#31

2014-01-11 14:48

Кучето не е виновно; ако е младо може да бъде дори превъзпитано. Виновен е човекът, който го е обучил за да задоволи своите дивашки инстинкти. Време е да се създаде институция с власт/полицаи, които да разследват такива престъпници; време е тези престъпници да бъдат съдени и при доказване на вина да лежат в затвор - ако искаме да бъдем и ние един ден цивилизована държава!

Гост

#32

2014-01-11 14:55

Проблема не е в кучето, направило е онова, което му е заповядано, онова, на което е научено!
Разберете, лоши кучета няма, има лоши стопани, лоши хора!
В този контекст ми се струва, че текстът към петицията в частта си "смъртта на уличното куче бе за удоволствие на друго куче" е върховна тъпотия! Тук удоволствието принадлежи единствено на собственика на питбула.
Анна

#33

2014-01-11 17:36

Петицията има абсолютно неприемливо заглавие. Какво наказание искате за питбула? Евтаназия, публично обесване, порицание?
За стопанина да, ама за кучето? ...

Гост

#34

2014-01-11 17:38

Една дума: ЛИНЧ (за "човека")!
Питбулка

#35 Re:

2014-01-11 18:23

#11: Стоянка Манолова -

До г-жа Манолова.

Няма лоши кучета, има лоши хора. Питбулъте едно от най преданите кучета, много се привързан към стопаните си, безпроблемно съжителства с малки деца и котки. Безмозъчните двукраки са причина за лошото име на породата. Не бъдете първосигнална . Мислете!!!  Кой прави кучетата зли, кой ги изхвърля като ненужна вещ , завързани в торби, кой ги гази , измъчва, убива? Кой?


Гост

#36

2014-01-12 00:15

За питбула е ясно, че без насъскване няма как да нападне! За това кучето не трябва да бъде наказано, а превъзпитано!!!

Гост

#37

2014-01-12 08:37

за мен това не е нормално...трябва да има наказание.трябва да има ред и дисциплина иначе не сме никаква нация а сме"ненормалници"
Диана Иванова-Варна
Гост

#38

2014-01-12 18:29

АЗ ИСКАМ ТОЗИ ИЗРОД(НЕ МОГА ДА НАРЕКА ТОВА ДЯВОЛСКО СЪЗДАНИЕ: ЧОВЕК)ДА БЪДЕ СЪДЕН И АДЕКВАТНО НАКАЗАН ЗА СВОЕТО ГНУСНО ДЕЯНИЕ И ЗА ОТВРАТИТЕЛНОТО СИ И ЖЕСТОКО ПОВЕДЕНИЕ.ТОВА ЛИ Е ПРИМЕРА,КОЙТО ИСКАМЕ ДА ДАДЕМ НА ДЕЦАТА СИ?ТОВА ЛИ Е ВЪЗПИТАНИЕТО,НА КОЕТО ГИ УЧИМ?АЗ ИСКАМ СПРАВЕДЛИВОСТ И ВЪЗМЕЗДИЕ ЗА ТОВА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!ИЛИ ЦИГАНИТЕ ПАК ЩЕ НИ ПОБЕДЯТ КАКТО ВЪВ ВСИЧКО,КОЕТО СЕ СЛУЧВА ДО СЕГА В ДЪРЖАВАТА.НЕ,ЧЕ СЪМ НАЦИОНАЛИСТКА,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА В БЪЛГАРИЯ.ПРАВИТЕЛСТВОТО И НАРОДА И АЗ ДОРИ....РАБОТИМ ЗА БАЙ МАНГАЛ,КОЙТО НИТО ТОКА СИ ПЛАЩА,НИТО ДАНЪЦИТЕ,РАЖДАТ ДЕЦА НА ПО 11ГОДИНИ,УБИВАТ ЖИВОТНИ ЗА ПАРИ И УДОВОЛСТВИЕ............

ПИША СИ ИСТИНСКОТО ИМЕ И ГРАДА В КОЙТО ЖИВЕЯ,ЗАЩОТО НЕ МЕ Е СТРАХ И НЯМА ДА СЕ КРИЯ ЗАД РАЗНИ ЮЗЕРНЕЙМЧЕТА:)


Гост

#39

2014-01-12 21:35

Neka da ima strogo nakazanie za vinovnika.

Гост

#40

2014-01-13 09:46

ИМА ОЩЕ ЕДНА ..... НА МОЯ ПРИЯТЕЛКА НЕ Е ФАЛШИВА .АКО МОЖЕ ДА СЕ ОБЕДИНЯТ ПОДПИСИТЕ ИМА 3000 ПОДПИСА ВЕЧЕ !!!
http://www.peticiq.com/forum/77304/start/175
Бездомни

#41

2014-01-13 09:47

ИМА ОЩЕ ЕДНА ..... НА МОЯ ПРИЯТЕЛКА НЕ Е ФАЛШИВА .АКО МОЖЕ ДА СЕ ОБЕДИНЯТ ПОДПИСИТЕ ИМА 3000 ПОДПИСА ВЕЧЕ !!!
http://www.peticiq.com/forum/77304/start/175

Гост

#42

2014-01-13 10:28

Kучето действа под команда ! Няма вина ! Най-строго наказание за стопанина му ! СТИГА ВЕЧЕ СЕИРИ ! СТИГА ВЕЧЕ ИЗРОДЩИНА!

Гост

#43

2014-01-13 13:06

Как е възможно въобще да се налага да подписваме петиции за това нещо!! Безумна държава!!

Гост

#44

2014-01-13 13:17

Питбула не е виновен за деянията на стопанина си. Той няма защо да носи наказание заради изродите!

Гост

#45

2014-01-13 13:26

Единствената вина на питбулите е, че обичат стопаните си безкрайно много и са предани и верни кучета. Те се готови да страдат и да се бият до смърт, ако това е което иска стопанина. И ние имаме питбул, който е най-големия лигльо на света...

Обожавам тази порода и няма да подпиша нищо, което да подкрепя глупавите предразсъдаци за нея!


Гост

#46

2014-01-13 17:26

samo nakazanie za toq grozen

Гост

#47

2014-01-13 22:17

Здравейте, не мисля,че искам наказание за кучето, по скоро за стопанинът му. Кучето не е виновно, просто така е възпитано, за жалост. И аз имам куче питбул, но то никога не би отнело живота на друго животно, дори и да му кажа думата "дръж", защото за него тази дума има съвсем друг подтекст, той е свързва с игра, не с "игра" като за убийство. Както се казва добрите кучета, са при добрите собственици и тези който знаят как да обичат и гледат. Едно такова прекрасно създание, защото те наистина са верни към нас, както и ние трябва да сме към тях. Според мен собственика заслужава най-тежкото наказание! Дано има и други разумни хора, които да помогнат, да се спре тази безумщина, защото кучето може утре да не е това, а някое друго, а защо не и вашето!? По този повод искам да отбележа, че преди няколко седмици, в парка под нас, се запознахме с човек на когото кучето е било откраднато от домът му!? И е използвано за бой, след година и половина човекът си е намерил кучето в някакво Пазарджишко село измършавяло и цялото в белези. В крайна сметка си го е взел , но в кои от случаите, повечето хора с изгубени кучета си ги намират, или знаят всъщност какво се е случило с тях, ако са ги подарили или изоставили.
И все пак моето послание е хора, обичайте животните си , защото те са част от вас самите, не само като материално създание, но и в духовен аспект! Те чувстват това което и вие, те усещат вашите емоции, чувства и всички ваши преживявания. Те са част от Вас и вашият живот!
Опасно Зла

#48 Re:

2014-01-14 07:21

#11: Стоянка Манолова -

Ти не си добрели си , овца проста. Всяко куче без значение породата, попаднало в неподходящи ръце може да бъде агресивно и опасно. Като не разбираш не пиши глупости. Аз пък МРАЗЯ такива прости селски гайди като теб.


Гост

#49

2014-01-14 08:13

Стопанина в Белене,кучето изпълнява заповеди на престъпник.Кой знае колко бой еяло за да убива затова двойна присъда за извратеняка престъпник!!!!

Гост

#50

2014-01-14 09:13

ne samo nakazanie, no i zakon, po barzata procedura, bez da se protakat dela i nakraja nikoi da ne e nakazan.....zatvor za tozi izrod....obshtestveno polezen trud za vsichki koito sa gledali bezuchastno.....i za roditelite na tova dete.....samo taka shte se opravim.......bezdelnici i duhovni invalidi