Прокламация на софтуерната индустрия за оставка

Quoted post

Иво

#76

2013-11-18 14:19

Много хубаво, но къде бяха тези фирми по времето на Борисов? Нима тогава образованието процъфтяваше? И за какъв нов обществен договор ми говорят? Стига с тези клишета! Нима изобщо някога е имало някакъв обществен договор в тази държава? Аз поне не съм нито виждал нито чувал за такъв. Само празни приказки на политиците по време на избори. Сега и шефовете на неизвестни фирми взеха да се правят на политици и действат с техните похвати! Защо ли? Кой им плаща и кой има полза от това? Дали някой ще ми отговори на тези въпроси или за по-лесно и остроумно ще ме обявят за комунист? ;)

Отговори


Гост

#77 Re:

2013-11-18 14:22:09

#76: Иво -

Неизвестните фирми, за които говорите са едни от най-големите и уважавани в България и региона.


Гост

#79 Re:

2013-11-18 14:27:46

#76: Иво -

Шефовете на въпросните "неизвесни фирми"  не им пука за българския пазар. Те много отдавна не разчитат на него. държавата може адски много да изгуби ако въпросните управители на "неизвесни фирми" просто си преместят дийността извън България. Това, че някой не иска или не разбира за какво става въпрос е само в него минус.


Гост

#81 Re:

2013-11-18 14:28:46

#76: Иво - Защо ли? Кой им плаща и кой има полза от това?

Нима смяташ че тези фирми имат нужда от допълнително заплащане. Те изкарват повече пари отколкото който и да е друг бранш и са крайно независими от държавата. Парите които се печелят са с честен труд и са главно от проекти за чужбина.
Именно затова тези фирми са крайно независими и не трябва някой да им плаща за да протестират.
А в момента причините за протест са прекалено много, за да ти ги изредя. И да по времето на което и да е правителство на България нещата не са били толкова зле...


Гост

#90 Re:

2013-11-18 14:40:25

#76: Иво -

Може би не е добре да разводняваш темата в комунистически стил. Опитваш се да решаваш много сложни казуси с въпроси от рода: "Кой има полза...кои плаща и т.н." Опитай се да помислиш ( като погледнеш фактите и историята ) дали това правителство може и дали иска да направи нещо за България и се позиционирай. Толкова е просто!


Гост

#91 Re:

2013-11-18 14:40:34

#76: Иво -

На такива като вас като ви плащат да подкрепяте управляващите,и си мислите че на всички им плащат. Има и чисти хора на този свят, които обичат страната си и искат да направят нещо за нея. Най–лесно е да се каже че всичките са маскари за да продължат с безобразията си. Моите уважения за всички, които са подписали!