Прокламация на софтуерната индустрия за оставка

Quoted post


Гост

#90 Re:

2013-11-18 14:40

#76: Иво -

Може би не е добре да разводняваш темата в комунистически стил. Опитваш се да решаваш много сложни казуси с въпроси от рода: "Кой има полза...кои плаща и т.н." Опитай се да помислиш ( като погледнеш фактите и историята ) дали това правителство може и дали иска да направи нещо за България и се позиционирай. Толкова е просто!

Отговори

Иво

#100 Re: Re:

2013-11-18 14:57:48

#90: - Re:

Бях сигурен , че някой ще ме обяви за комунист. Колко удобно, но и доста невярно. А въпроса "Дали това правителство може да направи нещо за България" си го задавах преди 4 години, когато с безумната си политика "великия финансист" Симон Дянков беше причина да се съсипе печеливш бизнес, в който бяха вложени милиони. Така останах без работа и сега работя на парче и не по образованието си и не за това, което бях учил и специализирал 20 години. Ама кой му пука? Нали строяхме магистрали! После хора около една мутра изкупиха бившата ми служба за жълти стотинки ( а там има техника за милиони ) и сега чакат удобен момент, за да я продадат на сметка. Така, че за мен предишното правителство беше абсолютно МАЛОУМНО по отношение на икономиката и финасиите и дори бих казал ПРЕСТЪПНО. За сегашното ми е все едно, но ако предишното се върне на власт, то тогва ще е АБСОЛЮТНА СВИНЩИНА. Къде са съда и прокуратурата? Толкова хора вече трябваше да са в затвора за съсипване на българската икономика. Така че тези подписки ми звучат като вопли на девственици на фона на драмата, която лично аз изживях по времето на тъпите Герберасти. Изобщо не харесвам комунистите и затова сега съм се позиционирал в ниша, която ми носи малко доходи, но съм напълно незвисим от всякакви власти. Дори Дявола да дойде пак не ми дреме вече. Обичам България като Родина, но Държавата смятам, че отдавна е загробена от мутрите и Борисов й сложи надгробния знак...със своя лик разбира се. ;)