ЛУСТРАЦИЯ НА ДС АГЕНТИ И СЪТРУДНИЦИ

Quoted post


Anonymous

#1

2011-05-22 10:56

Най-крайно време беше.

Отговори

дедо либен

#5 Re:

2011-07-12 16:27:35

#1: -  

 Прави ми впечатление, че за всички ръководни държавни постове и преуспяващи фирми в България винаги се оказват Комунисти или сътрудници на ДС. Защо? Да не би те да са с два чифта мъде?


Гост

#118 Re:

2012-09-21 12:08:16

#1: -

Колко сте жалки, само 600 лумпена сте се подписали:)))))))))))) Е ми толкова сте, не разбрахте ли , че не ставате за нищо и рано или късно ще трябва да отговаряте за действията си! Списъците се пазят на "подписалите" се.:))))))) Смешници!

тано цолов

#129 тано цолов

2013-01-19 09:35:41

#1: -

За да стане България отново нормална,свободна,демократична страна,каквато е била да злокобния ден 9.9.1944г. в която хората са живеели щастлива и не са искали да избягат,а са се връщали с огромно желание,ако са следвали или работили в чужбина е задължително комунистическата безбожна,терористична и антибългарска шайка БКП и пръкналите се по нейна заповед присъдружни бандички като С/ДС/, /ДС/Б, ДПС, ГЕРБ, БСП, АТАКА, РЗС, ГОР, НДСВ,  БНРП, БНС, да бъдат забранени, членовете им съдени и осъдени за извършен геноцид над българския народ-убийства без съд и присъда,а и със съд, извършени по особено жестоки начини,изтезавания в затвори и концлагери,национално предателство.За такива тежки престъпления няма давност.Това може да направи само БАП-Българска антикомунистическа партия, с предс. г-н Георги Жеков-доказан антикомунист,българолюбец.За него свободата на родината му е по-важна от всичко.Всички останали са зависими от комунягите.Техни агенти,подлоги са.За толкова години не го ли разбрахте?Или искате да пукнете като роби на комунизма?Аз обаче не изгарям от такова желание.

stan

#152 Re:

2013-05-28 17:10:58

#1: - Че то има ли още живи сътрудници ? Всички са пенсионери. Има опасност за България от тайните общества,

но това не са ДС. Има други, много по-опасни тайни общества, които са на власт. Срещу тях трябва да насочим нашето внимание !