За отговорните хора и бездомните кучета

Quoted post


Гост

#65

2013-10-02 10:04

ДО АВТОРА НА ТАЗИ ПЕТИЦИЯ - МОЛЯ,ПРОМЕНЕТЕ ТОЧКА 2(ДВЕ)- ИМА И ОТГОВОРНИ ХОРА, КОИТО НЕ ИСКАТ ДА ПОДЛАГАТ ДОМАШНИТЕ СИ ЛЮБИМЦИ НА КАСТРАЦИЯ НО И НЕ СА РАЗВЪДНИЦИ.ТРЯБВА ДА СЕ НАМЕРИ КОМПРОМИСЕН ВАРИАНТ ОТ КОЙТО ДА НЕ СТРАДАТ СЕРИОЗНИТЕ ХОРА.

Отговори

Zoya

#66 Re:

2013-10-02 12:03:26

#65: - Аз смятам,че съм от същите отговорни хора.И се надявам да има още много такива.Но за съжаление има и много безотговорни.И те са май повечето.Отново за съжаление явно няма друг изход съдейки от опита на държавите в които нямат такива проблеми.Повече от десет години се кастрират бездомни кучета.Само в кастрационния център в Студентски град за 10 години са кастрирани на 15 000.Само за последната година и половина в Екоравновесие са кастрирани над 4000.По времето на Стефан Софиянски /докато беше кмет на София/ бяха избити хиляди кучета.Но край няма.Само с работа при бездомните няма да стане.Не мисля да променям никаква точка в петицията.Ако стигнем до там да я внасяме,а това зависи от броя подписи ще има още много работа върху предложените промени.Защото има и болни кучета за които е противопоказна.Но нали разбирате,че в една петиция няма как да се изреди всичко.Не Ви убеждавам да подписвате.Всеки решава за себе си.