ЗА НЕЗАВИСИМ ЛЕВ, РАБОТЕЩ ЗА БЪЛГАРСКАТА ИКОНОМИКА

Quoted post

AnonyMouse

#8 За премахване на валутния борд в България

2013-08-11 06:46

Г-н Марков,
Не знам какъв сте и какви знания имате, но по мое лично мнение валутния борд е най-хубавото, което се е случвало на прекрасната ни държава. Валутният борд има една редици свойства, които Вие умишлено или поради незнание не отчитате.
Какво ще стане ако махнем валутния борд:
Задължителният фискален резерв ще бъде разпределен между членовете на правителството и олигархията и Вие, както и другите български граждани ще останат с пръст в г**а.

Моля Ви най-учтиво да не занимавате хората с глупости и да не пишете за неща, който явно не разбирате.
Поздрави.

Отговори


Гост

#9 Re: За премахване на валутния борд в България

2013-08-11 06:59:05

асе

#12 Re: За премахване на валутния борд в България

2013-08-11 07:11:51

#8: AnonyMouse - За премахване на валутния борд в България

Абсолютно подкрепям AnonyMouse.  Господина или наистина няма представа що е то Валутен борд, или пък има големи левови задължения, които при евентуално премахване на Валутния борд биха се обезценили от задължителната хипер инфлация, която би ни сполетяла. Този филм вече е игран...

Райчо Марков
Авторът на тази петиция

#15 Re: За премахване на валутния борд в България

2013-08-11 14:22:32

#8: AnonyMouse - За премахване на валутния борд в България

Валутният борд допринесе през последните 16 години българите да намалеем с 2 милиона. Започнахме да се самоубиваме поради безизходното си положение. Направете петиция ЗА валутния борд щом го поддържате - демокрация.

За всички, които се притесняват от премахването на борда препоръчвам да отделят малко от времето си и се запознаят със съвременната парична система на модерната държава. Засегнал съм всички неща, които ви притесняват, включително и причините за хиперинфлацията при г-н Виденов и защо никога вече това няма да бъде допуснато, погледнете всички публикации, които съм поставил най-отгоре в началната страница, благодаря.

http://bulgaria-mmt.blogspot.com


Гост

#62 Re: За премахване на валутния борд в България

2013-08-15 11:51:13

#8: AnonyMouse - За премахване на валутния борд в България

Подкрепям с две ръце! Борда трябва да го има!


Гост

#68 Re: За премахване на валутния борд в България

2013-08-17 10:39:10

Хан Аспарух

#81 Re: За премахване на валутния борд в България

2013-08-22 09:05:28

#8: AnonyMouse - За премахване на валутния борд в България

До AnonyMouse.Колега,вижте как Южна Америка дръпна след като разкараха борда.Колега,я ми назови една държава от Евросъюза с валутен борд.Колега,разбирам,да бяхме в челните редици на Евросъюза,че да казваме,добре че е борда,а ние сме най-бедната държава,нали?И кан ни оправя борда,а?

Калоян

#96 Re: За премахване на валутния борд в България

2013-09-01 14:38:40

#8: AnonyMouse - За премахване на валутния борд в България

Ами как се оправят горките държавици дето си нямат борд?Я стига стази робска психика.Или пак да си ходим да си търсим цар в чужбина,т.е някой да ни оправи.По добре гладен ЛЪВ на свобода отколкото сит лъв в клетка.

 

Митьо Теслата

#108 Re: За премахване на валутния борд в България

2013-09-14 10:03:59

#8: AnonyMouse - За премахване на валутния борд в България

Съгласен съм с теб. Може би искат да направят пак оная далавера от 1997 г.


Гост

#116

2013-09-17 14:08:14

#8: AnonyMouse - За премахване на валутния борд в България

Да си бяхме опазили България от евро-американците и нямаше въобще да се налага коментар за борда.От там трябва да започнем и всичко ще си дойде на място.

 

Ной

#155 Re: За премахване на валутния борд в България

2013-10-03 10:23:50

#8: AnonyMouse - За премахване на валутния борд в България

По-тъп и безпочвен коментар не съм чел нивга!