Против проекта "Океанариум"Бургас и застрояването на Парк"Езеро"

Quoted post


Гост

#11 Re: Re:

2013-06-15 12:11

#10: Добромир Манев - Re:

много се лъжете като си мислите, че съм невежа относно тази тема. имам много познати в тези среди и отлично знам, колко ви пука за екологията. прибирате много пари по разни програми от Швейцария и къде ли не, за да правите нещо за екологията, а насреща има само някакви тъпи PR-и и нищо повече. правят се някакви платформи в езерата, уж за птиците, вдига се шум за разни строежи, но само когато не сте включени в раздаването на средства и т.н. така че хайде да не си говорим глупости и да оценяме кой е невежа и кой не е, защото без вашата "помощ" природата се справя по-добре с защитата на разни птички и тревички. колкото до този Океанариум, чрез него ще се създаде работа за хората от региона, а после ще идват туристи, които също ще спомагат за благополучието на бургазлии.

Отговори

Добромир Манев

#12 Re: Re: Re:

2013-06-15 13:52:01

#11: - Re: Re:

Аз съм съвестен гражданин.Не членувам в никакви организации и не правя никакъв пиар нито на себи си, нито на някой друг.Проектът е безумен.

петко

#42 Re: Re: Re: невежеството

2013-07-25 19:01:53

#11: - Re: Re:

се изразява в неосъзнаването на единството и неделимостта на света на хора, на животни и на тревички. когато осъзнаеш това, пред тебе просто няма да съществува въпрос трябва ли, не трябва ли.


Гост

#98 Re: Re: Re:

2013-10-28 20:28:07

#11: - Re: Re:

И защо това да бъде за сметка на горките, беззащитни животни, отделени от естествената си среда и затворени в ЗАТВОР без вина?!? Нека измислят нещо друго, не не и на гърба на животните, твърдо ПРОТИВ СЪМ!!!




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...